Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Instalace IGO8 na navigaci Panasonic Strada

Zde řešíme ostatní (méně rozšířené) značky navigací - např. VDO Dayton, SYMORP, MEDION, DYNAVIX, NDRIVE, PRESTIGIO, SENCOR, BECKER, PANASONIC, X-SITE, PIONEER...

Re: Instalace IGO8 na navigaci Panasonic Strada

Příspěvekod amatér v 24 kvě 2010 14:50

Amigo 8.4.2.81333 je první Amigo, které se dostalo na net. Jen si tak matně pamatuji že s TMC byl u této verze problém, mám takový pocit, že nebylo nepodporováno.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Instalace IGO8 na navigaci Panasonic Strada

Příspěvekod jojo v 24 kvě 2010 15:48

Podla mna amigo je na velmi podobnom zaklade ako iGO8 a tak zapisy do sys.txt by to mali vyriesit. Ostatne je uz vecou skinu a ponukanych moznosti. Takze zobrat z IGO8 zapis zo zlozky save tykajuci sa tmc aj GPS alebo z devices.ini.a dat do zlozky sys.txt./alebo save/.
Podla mna budu fungovat aj priradenia k jednotlivym PNA ak to je obsiahnute v DATA.gro zlozka devices.ini.
Vyskusal som na Evolve TVtraxx ikona TMC sa objavila ale funkcnost na SK nevyskusam.Skusane na viacerych verziach aj tej 81333 len na zakladnom skine.
jojo
 
Příspěvky: 65
Registrován: 22 črc 2009 18:32

Re: Instalace IGO8 na navigaci Panasonic Strada

Příspěvekod lubiko v 24 kvě 2010 17:15

Nainstaloval jsem na stradu iGO 8, vše chodí bez problému, jediná věc, která se chová divně je hlasitost. Zvuky mi fungují jen pokud mám Hlavní Hlasitost na maximální úroveň. Pokud posunu i třeba o kousek Hlavní Hlasitost na zeslabení, okamžitě přestanou fungovat veškeré zvuky. Takže můžu to mít jen ve stavu, kdy Hlavní Hlasitost je na plno a regulovat se dá pouze Hlasitost Pokynů což je trochu nepříjemné, protože posuvník, který je dostupný z obrazovky mapy přes rychlou volbu je právě Hlavní hlasitost a tím pádem se toto nedá použít.
Nemáte někdo na toto nějaké řešení???
lubiko
 
Příspěvky: 6
Registrován: 24 kvě 2010 17:01

Re: Instalace IGO8 na navigaci Panasonic Strada

Příspěvekod Ivo K v 25 kvě 2010 10:43

Nemáš náhodou nějaký nevhodný zápis v sys.txt v sekci [device]?
[device]
type="???????" ; konkretni typ zarizeni
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Instalace IGO8 na navigaci Panasonic Strada

Příspěvekod lubiko v 25 kvě 2010 11:47

v sys.txt vubec polozku [device] nemam. V polozce [sound] uz jsem zkousel menit ruzne parametry ale porad je to stejne.
Jinak v polozce sound mam toto:
[sound]
sound_q_length=200
queue_length=200
ding=0

Nekde jsem nasel, ze by mohlo pomoci toto:
[sound]
sound_volume=100
voice_volume=255
sound_muted=0
voice_muted=0
vyzkousel jsem to, ale porad je to stejne.

Hlavni hlasitost musim mit porad na maximum.
lubiko
 
Příspěvky: 6
Registrován: 24 kvě 2010 17:01

Re: Instalace IGO8 na navigaci Panasonic Strada

Příspěvekod jojo v 26 kvě 2010 07:17

Skus este pozriet systemovu hlasitost dat na maximum, Control panel-volume and sounds
jojo
 
Příspěvky: 65
Registrován: 22 črc 2009 18:32

Re: Instalace IGO8 na navigaci Panasonic Strada

Příspěvekod lubiko v 31 kvě 2010 06:54

Tam je sice posuvnik na hlasitost, ale kdyz ho dam naplno tak po restartu se vrati zase na stejnou pozici, to bych asi musel jedine poladit nekde v registrech. Uz mi dochazeji napady co jeste zmenit :roll: :roll:
lubiko
 
Příspěvky: 6
Registrován: 24 kvě 2010 17:01

Re: Instalace IGO8 na navigaci Panasonic Strada

Příspěvekod pavsvob v 31 kvě 2010 19:45

Kup si nové mapy na stradu a máš pokoj.Já už je mám a je to super.
pavsvob
 
Příspěvky: 4
Registrován: 12 dub 2009 19:44

Re: Instalace IGO8 na navigaci Panasonic Strada

Příspěvekod lubiko v 01 čer 2010 05:57

pavsvob - To je opravdu hodnotny prispevek do diskuse cece. Koupit si nove mapy to umi kazdej jouda, ale me zajima rozchodit na tom jine navigace, jine mapy, programy atd... Navigacemi se zabyvam uz docela dlouho a hodne jsem toho uz takto na jinych zarizenich rozchodil, bavi me to a rad se tim zabyvam. I u teto navi jsem rozchodil iGO, udelal si vlastni menu, kterym spoustim ruzne programy (prohlizec obrazku, kalkulacku, hry....) No a kdyz uz jsem to takto vymazlil, tak je mi toho zvuku proste lito a neda mi to abych to nedotahl do konce. I kdyz musim rict, ze to zase az tak nic hrozneho neni, ale proste mam rad vsechno dodelane do konce a ne jen napul.
Omlouvam se za OT, ale nejak mi to nedalo na to nezareagovat.
lubiko
 
Příspěvky: 6
Registrován: 24 kvě 2010 17:01

Re: Instalace IGO8 na navigaci Panasonic Strada

Příspěvekod jojo v 01 čer 2010 10:21

Pre lubiko
Skus ine IGO s inym data.zip. Ako si to tam instaloval. Na PNA doporucujem neinstalovat ale kopirovat.
jojo
 
Příspěvky: 65
Registrován: 22 črc 2009 18:32

PředchozíDalší

Zpět na OSTATNÍ ZNAČKY - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků