Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

I PHONE 3G

Zde řešíme ostatní (méně rozšířené) značky navigací - např. VDO Dayton, SYMORP, MEDION, DYNAVIX, NDRIVE, PRESTIGIO, SENCOR, BECKER, PANASONIC, X-SITE, PIONEER...

Re: I PHONE 3G

Příspěvekod oltcit v 08 říj 2009 10:59

No jo hosi,tamten krasavec asi konecne nahradi(aj ked nie uplne) moj obstarozny Loox.Sice ma stve nedostatok HW tlacitok,chybajuci D-pad a kapacitny displej,ale hold zmena je zivot a uz potrebujem nahradu(looxikovi nefunguje repro,D.pad jeden smer tiez nefunguje) stale nebolo co kupit,pretoze Loox je aj napriek svojmu veku na pomyslnom vrchole (520MHz,128MB RAM,SD,CF karta,USB host,WiFI,IR port,BT,VGA,Jogdial.. 8-) a to je uz 5-rocna masina :o Zial len 2003SE,niektore novsie programy uz nefunguju,asi ho len zabudujem napevno do auta,pripojim externy 160GB disk a bude z neho komfortny prehravac hudby :D .
PS SvoDa Tomsoft ma HTC HD s takym rozlisenim,aj GJ spravil skin pre toto rozlisenie a nie iba 240x400,ale full resolution 480x800,cize pohoda.12.10. by ho mala mat exkluzivne anglicka O2,o mesiac neskor francuzsky Orange a potom sa dostane aj do obchodov(napr. Clove za 546 Ł v polovicke novembra,ci Expansys za 549 11.11.) Chudaci amici az na buduci rok (hold maju bordel v peniazoch,tak si nezasluzia :lol: ) Iritoval ma ten kapacitny displej,bez prsta so stylusom si ani neskrtnes,ale uz som nasiel aj stylusy pracujuce s tymto typom displejov(ako doplnok k iPhonom,ci Blackberry,ktore maju ten isty typ displejov,cize ten najvacsi problem odpadol,inac by som nad nim ani nerozmyslal....)

No je to parada,tie nizke rozlisenia su strasne na oci,ale ked je ostry obraz,tak je to ine kaficko :P
Obrázek

a jedno z mnohych videi http://www.youtube.com/watch?v=wCgBe2quYMk
Naposledy upravil oltcit dne 08 říj 2009 11:22, celkově upraveno 1
Aktualne Zenfone 2,Z3580,4GB RAM,64GB ROM,iGO Nextgen+ Pongo skin
rezerva Wayteq X980BT+ TMC RTA3000 by NaviGear(hacked),PRIMO_9.6.13.405512,skin Dimka174.a. Tomsoft
Nostalgia
Loox720,GNS5843TMC,CF4GB-iGO 8.3.4.117940,GJ6.14b3.p_DA
Uživatelský avatar
oltcit
 
Příspěvky: 339
Registrován: 23 pro 2008 09:34
Bydliště: United Kingdom

Re: I PHONE 3G

Příspěvekod vovi v 08 říj 2009 11:12

@SvoDa: ale nic takového jsem nenapsal! Na takovémhle displeji máš dvě volby (když pominu portrait a landscape) - použít skin pro plné rozlišení (800×480) nebo "roztáhnout" skin s polovičním rozlišením (400×240). Já jen napsal, čemu bych se svejma brejlema dal přednost. :geek:
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: I PHONE 3G

Příspěvekod SvoDa v 08 říj 2009 11:38

Šmarjá, vždyť já vím :!: mně šlo o to, které rozlišení by bylo pro tento přístroj nejčitelnější a nejlepší. Já si s přístojem toho rozlišení nehrál a netuším, jak by na něm vypadal skin v tom 480x800, proto jsem se tu prvně ptal, a sám psal o 240x400, vždyť já taky nosím brejle :!: Už to raději neřeš ;)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: I PHONE 3G

Příspěvekod Jarouš v 08 říj 2009 20:00

Ten telefon je fakt hezký :!: Asi začnu spořit.
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: I PHONE 3G

Příspěvekod jirka.rouzi v 15 říj 2009 19:41

oltcit píše:No jo hosi,tamten krasavec asi konecne nahradi(aj ked nie uplne) moj obstarozny Loox.Sice ma stve nedostatok HW tlacitok,chybajuci D-pad a kapacitny displej,ale hold zmena je zivot a uz potrebujem nahradu(looxikovi nefunguje repro,D.pad jeden smer tiez nefunguje) stale nebolo co kupit,pretoze Loox je aj napriek svojmu veku na pomyslnom vrchole (520MHz,128MB RAM,SD,CF karta,USB host,WiFI,IR port,BT,VGA,Jogdial.. 8-) a to je uz 5-rocna masina :o Zial len 2003SE,niektore novsie programy uz nefunguju,asi ho len zabudujem napevno do auta,pripojim externy 160GB disk a bude z neho komfortny prehravac hudby :D .
PS SvoDa Tomsoft ma HTC HD s takym rozlisenim,aj GJ spravil skin pre toto rozlisenie a nie iba 240x400,ale full resolution 480x800,cize pohoda.12.10. by ho mala mat exkluzivne anglicka O2,o mesiac neskor francuzsky Orange a potom sa dostane aj do obchodov(napr. Clove za 546 Ł v polovicke novembra,ci Expansys za 549 11.11.) Chudaci amici az na buduci rok (hold maju bordel v peniazoch,tak si nezasluzia :lol: ) Iritoval ma ten kapacitny displej,bez prsta so stylusom si ani neskrtnes,ale uz som nasiel aj stylusy pracujuce s tymto typom displejov(ako doplnok k iPhonom,ci Blackberry,ktore maju ten isty typ displejov,cize ten najvacsi problem odpadol,inac by som nad nim ani nerozmyslal....)

No je to parada,tie nizke rozlisenia su strasne na oci,ale ked je ostry obraz,tak je to ine kaficko :P
Obrázek

a jedno z mnohych videi http://www.youtube.com/watch?v=wCgBe2quYMk

iPhone s macem už mám plný zuby,mám dovezeného z usa a ted asi před měsícem mi ho aktualizací blokli,no nejsem sám komu se to stalo prostě si smysleli,že americké iphony budou fungovat jen v americe a evropské jen v evropě nebo co.Tento přístroj vypadá velice nadějně,sice vnitřní pamět nic moc ale zase pamětovkama se to dohoní.Ale havně jede asi na WIN 7,tak že jdu do něj,jen co se tý moji cihly nějak šikovně zbavím.
jirka.rouzi
 
Příspěvky: 22
Registrován: 13 kvě 2009 20:56

Re: I PHONE 3G

Příspěvekod jirka.rouzi v 15 říj 2009 19:49

mastnacek píše:Problem s vypnutim navigace pri prijeti hovoru muze vyresit aplikace Backgrounder z Cydie. Na to je ale potreba utek z veznice. :lol:

Dík za info,JB mám tak jdu hned doinstalovat :D
jirka.rouzi
 
Příspěvky: 22
Registrován: 13 kvě 2009 20:56

Re: I PHONE 3G

Příspěvekod sstopar v 18 lis 2009 13:30

Resil jsem to stejne a bezi to dobre. Akorat si myslim, ze to iGO zabere vic, nez je vhodne pro IP ... Kazdopadne jen chci poupravit, jak jsi psal drive, igo na IP neni v10, ale spis v9 ... Alespon ja mam iGO9, 8.4.2.98402 ...
iPhone 4S 32G+iPad 64G a koupené iGO Primo CZ+SK :-)
Mio C 520, iGO PRIMO 1.1 na MDF doma v šuplíku...
Nově pokuřující modifikované eGo-C s echomizérem, nebo tanky :-)
Uživatelský avatar
sstopar
 
Příspěvky: 327
Registrován: 02 črc 2008 08:21
Bydliště: Praha 10

Re: I PHONE 3G

Příspěvekod josfiala v 02 kvě 2010 15:26

Prosím o radu.Mám iGO My way™ 2009 - Europe Edition .
Je tam mapa 2009.6 od CEDY.Když ji nahradím 2009.12 o Teleatlasu,tak mapa nejde použít./V seznamu map sice je ale nejde rozklinknout /.
Jak zprovoznit nové mapy od Teleatlasu?
Děkuji.
Uživatelský avatar
josfiala
 
Příspěvky: 145
Registrován: 08 pro 2008 12:12
Bydliště: Praha IX

Re: I PHONE 3G

Příspěvekod hladik2 v 02 kvě 2010 15:39

Asi jinou licencí????
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: I PHONE 3G

Příspěvekod josfiala v 02 kvě 2010 17:47

Ne,to jsem zkoušel.Bere to jen mapy od CEDY.
Uživatelský avatar
josfiala
 
Příspěvky: 145
Registrován: 08 pro 2008 12:12
Bydliště: Praha IX

PředchozíDalší

Zpět na OSTATNÍ ZNAČKY - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků