Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Instalace Primo na Audiovox VME 9125 NAV

Zde řešíme ostatní (méně rozšířené) značky navigací - např. VDO Dayton, SYMORP, MEDION, DYNAVIX, NDRIVE, PRESTIGIO, SENCOR, BECKER, PANASONIC, X-SITE, PIONEER...

Instalace Primo na Audiovox VME 9125 NAV

Příspěvekod hlavenak v 16 bře 2019 17:57

Zdravím. Pořídil jsem si auto dotažené z DE (r.v. 2005) s 2DIN navigací/rádiem Audiovox VME 9125 NAV používající dle webu výrobce iGo Primo 2 s TMC.Problémem je,že tam není karta s mapovými podklady,takže navigace nenaviguje :nevim: V Brněnským AHifi mi nabídli kartu s iGo (za necelé 3.000,-!!!),ale bez záruky,že bude fungovat a bez možnosti kartu vrátit-do této nejisté možnosti se mi moc nechce jít...Je možnost nějaké dodatečné instalace,popř. doporučení nějakého postupu?Díky za případnou odpověď.Hlavenak.
Naposledy upravil Mio-Treo.info dne 16 bře 2019 20:20, celkově upraveno 1
Důvod: Přesunuto do správného tématu
hlavenak
 
Příspěvky: 2
Registrován: 16 bře 2019 17:16

Re: Instalace Primo na Audiovox VME 9125 NAV

Příspěvekod Mio-Treo.info v 16 bře 2019 20:43

2 hlavenak:

S autorádii s WinCE to není nijak jednoduché a neexistuje žádný univerzální návod, který by fungoval u všech značek. V každém případě platí, že pokud se nedostaneš do systému, tak nebudeš moct upravovat žádné soubory a tedy ani nahradit původní iGO jinou verzí... Takže v první řadě se budeš muset poohlédnout po správném postupu, jak rádio "odemknout" a pak už by nemělo být nijak složité vyměnit potřebné soubory - po těch se ale musíš podívat jinde, tady se totiž nelegálním softwarem nezabýváme.

Osobně bych ale uvažoval o výměně autorádia za nějaké se systémem Android - tam je instalace a zprovoznění Prima otázkou pár minut. Postupoval jsem stejně a jsem maximálně spokojen

______________________
Odesláno z "founa"
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G | Lenovo Tab P11 | Mio C720 | Mio H610
Uživatelský avatar Administrátor
Mio-Treo.info
Administrátor
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 29 led 2009 23:26

Re: Instalace Primo na Audiovox VME 9125 NAV

Příspěvekod hlavenak v 17 bře 2019 12:35

Hmmm-Nepotěšil jste mě,ale co nadělám :-(...Každopádně díky za info.
hlavenak
 
Příspěvky: 2
Registrován: 16 bře 2019 17:16


Zpět na OSTATNÍ ZNAČKY - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků