Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

I phone

Zde řešíme ostatní (méně rozšířené) značky navigací - např. VDO Dayton, SYMORP, MEDION, DYNAVIX, NDRIVE, PRESTIGIO, SENCOR, BECKER, PANASONIC, X-SITE, PIONEER...

Re: I phone

Příspěvekod amatér v 26 pro 2017 19:16

Nevím jak u jablek, ale pro Android jednou zakoupíš, a provozuješ na všech zařízeních se stejným účtem.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: I phone

Příspěvekod honza.bflm v 27 pro 2017 09:52

Zdá se mi to logické, nicméně to chce jablečný pohled do věci. Zkusím hodit laso do Maďarska, co se dozvím.
Děkuji Honza
honza.bflm
 
Příspěvky: 16
Registrován: 28 bře 2012 16:19

Re: I phone

Příspěvekod honza.bflm v 17 črc 2019 14:23

Po delší době zase jablečný dotaz. Již dříve zmiňovaný problém se zálohou jsem řešil minulý týden. Z IPhone 5S jsem potřeboval přenést svoje body zájmu do novějšího telefonu s větší paměti. iPhone 6S. Provedl jsem zálohu celého telefonu na iCloud a tou samou cestou obnovil druhy telefon. Byl jsem překvapen, že opravdu se zazalohovaly ony moje, Poi adresy i zaznamenané trasy. Zajasal jsem, protože přepsat moje hafo body je tvrdá týdenní práce a pak se mi o souřadnicích i zdá.
Z mého účtu jsem stáhl i nainstaloval mapy a vše zakoupené. No ale když přepnutí na navigací, tak na obrazovce je jen kurzor polohy a případně moje body, nebo čárky projetych tras.
Pořadí mi prosím někdo tentokrat?
Podotýkám že vše je legálně zakoupený.
Dvořák Jan
honza.bflm
 
Příspěvky: 16
Registrován: 28 bře 2012 16:19

Předchozí

Zpět na OSTATNÍ ZNAČKY - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron