Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

GPS ST430

Zde řešíme ostatní (méně rozšířené) značky navigací - např. VDO Dayton, SYMORP, MEDION, DYNAVIX, NDRIVE, PRESTIGIO, SENCOR, BECKER, PANASONIC, X-SITE, PIONEER...

GPS ST430

Příspěvekod indi66 v 16 říj 2014 17:01

Aho j má někdo skušenosti s touto GPS, ST430?
díky







Edit Mio-Treo.info:
Dotaz přesunut do správné sekce :!:
indi66
 
Příspěvky: 12
Registrován: 25 úno 2013 20:23

Re: GPS ST430

Příspěvekod CadillacCZ v 17 říj 2014 09:01

Proč pokládáš otázku takto ????? Na to můžeš dostat pouze odpověď..... "ano" ..... napiš rovnou s čím máš problém. Případně si tu zadej do pokročilého hledání TRUE TRAC 430 a můžeš pročítat.
Nebo rovnou http://forum.entershop.cz/viewtopic.php?f=65&t=2751
Uživatelský avatar
CadillacCZ
 
Příspěvky: 142
Registrován: 20 pro 2012 21:26
Bydliště: Brno - venkov

Re: GPS ST430

Příspěvekod indi66 v 17 říj 2014 18:55

ahoj ,díky, tak ta otázka.Nedopatřením semi podařilo kliknou v GPS nastavení na automatické spouštění navigace.Nemohu se dostat na hlavní menu s audio, video, e-book atd.
Jak se dá tao funkce vrátit zpátky.Při každém spuštění mi nabíhá automaticky mapa.Dostanu sejen do menu mapy.
díky
indi66
 
Příspěvky: 12
Registrován: 25 úno 2013 20:23

Re: GPS ST430

Příspěvekod CadillacCZ v 18 říj 2014 16:41

Já ji kdysi měl, tak to teď nemužu už prubnout, ale pokud se nemýlím a vypneš IGO softwarově (tzn. podržíš v menu iga to červené tlačítko ) tak by se ti neměl přece vypnout celý přístroj a mělo by to skočit do hlavního menu. Ale jak jsem psal výše ... ta navigace je True Trac Orbit 430, tak skus položit dotaz v tom vlákně.
Uživatelský avatar
CadillacCZ
 
Příspěvky: 142
Registrován: 20 pro 2012 21:26
Bydliště: Brno - venkov


Zpět na OSTATNÍ ZNAČKY - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron