Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

BECKER ACTIVE.6 CE LMU

Zde řešíme ostatní (méně rozšířené) značky navigací - např. VDO Dayton, SYMORP, MEDION, DYNAVIX, NDRIVE, PRESTIGIO, SENCOR, BECKER, PANASONIC, X-SITE, PIONEER...

BECKER ACTIVE.6 CE LMU

Příspěvekod alb208 v 19 srp 2014 05:45

Ahojte, tak jsem si pořídil místo čínské android 7"navigace s iGo Primo 2.4, tenhle pěkný kousek. Čína mě začala haprovat víc a víc a neměl jsem už nervy stále něco opravovat, nastavovovat a.p.Ona sice umí více věcí, ale nic pořádně. Beckera jsem teď otestoval na dovolené do Chorvatska a zpět a musím uznat, že naviguje jedna báseň. S Čínou se to vůbec nedá srovnat, rychlý start, pěkné intuitivní menu, animované řazení do jízdních pruhů-nádhera, náběh satelitů za pět vteřin, po spánku ihned a.p. Aktualizace map proběhla bez problému pomocí určeného softu. Takže, pokud někdo má nějakého současného Beckera, můžeme tady podiskutovat....
alb208
 
Příspěvky: 69
Registrován: 31 črc 2011 06:24

Re: BECKER ACTIVE.6 CE LMU

Příspěvekod tomik88 v 03 bře 2015 16:22

A jde do teto navi dat igo primo? Jaky to ma operacni system?android nebo wince?
tomik88
 
Příspěvky: 66
Registrován: 06 říj 2010 16:59

Re: BECKER ACTIVE.6 CE LMU

Příspěvekod Mio-Treo.info v 03 bře 2015 17:16

2 tomik88:

Jede to samozřejmě pod WinCE a pokud mě paměť neklame, tak Becker používá svůj klon iGO Primo

______________________________________________
Odesláno ze Sony Xperia Z1 pomocí Tapatalk Pro
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G | Lenovo Tab P11 | Mio C720 | Mio H610
Uživatelský avatar Administrátor
Mio-Treo.info
Administrátor
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 29 led 2009 23:26

Re: BECKER ACTIVE.6 CE LMU

Příspěvekod tomik88 v 03 bře 2015 18:41

A je lepsi win ce nebo android?abych za 2 roky nelitoval ze jsem si neupil navi s platformou android
a jeste by me zajimalo zda,si tam mohu nahrat svone igo primo pro kamiony?zda ne nejak locnuta navigace
amatér píše:Ach ta čeština. Ta zas dostává na frak. :cry:
tomik88
 
Příspěvky: 66
Registrován: 06 říj 2010 16:59

Re: BECKER ACTIVE.6 CE LMU

Příspěvekod Mio-Treo.info v 03 bře 2015 19:51

2 tomik88:

Dávat do této navigace svoje iGO je blbost, protože bys přišel o bezplatné aktualizace. Pokud si chceš hrát, tak si pořiď něco s Androidem - tyto mašinky mají podstatně větší možnosti využití a ne jen jako navigace :bravo: Na druhou stranu tam ale zase nebudeš mít bezplatné aktualizace, ty si budeš muset shánět a dělat sám :nevim:
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G | Lenovo Tab P11 | Mio C720 | Mio H610
Uživatelský avatar Administrátor
Mio-Treo.info
Administrátor
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 29 led 2009 23:26

Re: BECKER ACTIVE.6 CE LMU

Příspěvekod tomik88 v 04 bře 2015 06:13

Ja potrebuju mod pro truck,bylo by lepsi kdybych si tam mapy mohl davat sam.to teda neni problem?
tomik88
 
Příspěvky: 66
Registrován: 06 říj 2010 16:59

Re: BECKER ACTIVE.6 CE LMU

Příspěvekod Mio-Treo.info v 04 bře 2015 06:49

2 tomik88:

Proto si pořiď raději něco s Androidem - u toho Beckera bys musel vyměnit i navigační program, jinak by ti tam vlastní mapy nemakaly. Navíc tě mašinka s Androidem přijde i podstatně levněji.

______________________________________________
Odesláno ze Sony Xperia Z1 pomocí Tapatalk Pro
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G | Lenovo Tab P11 | Mio C720 | Mio H610
Uživatelský avatar Administrátor
Mio-Treo.info
Administrátor
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 29 led 2009 23:26

Re: BECKER ACTIVE.6 CE LMU

Příspěvekod Ivo K v 04 bře 2015 09:29

Jen malé doplnění. Volil bych raději stroj s větší velikostí displeje, obzvlášť když to budeš chtít používat v nákl. vozidle.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: BECKER ACTIVE.6 CE LMU

Příspěvekod tomik88 v 04 bře 2015 09:33

Mel jsem driv navigacku prestigio s win ce a slapala celkem dobre,ted mam prestigio s androidem a prijde mi rekl bych nestabilni,asi je to verzi igo.jen me zajima zda tam jde si dat svone igo primo a svoje mapy,popripade mak je to slozite
tomik88
 
Příspěvky: 66
Registrován: 06 říj 2010 16:59

Re: BECKER ACTIVE.6 CE LMU

Příspěvekod Ivo K v 04 bře 2015 12:11

Primo je i pro Android a instalace je obdobně "složitá" jako pro Win CE.
Primo, které máš v Prestigio na jiném stoji fungovat nebude, je vázané přímo na zařízení. Musel by jsi použít nějaké jiné "svoje" Primo. To na Androidu bude fungovat dobře. Jen pozor na levné čínské stroje, tam by mohl být problém s rychlostí vykreslování mapy na displeji.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Další

Zpět na OSTATNÍ ZNAČKY - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 3 návštevníků