Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Zabudovaná navigace Škoda

Zde řešíme ostatní (méně rozšířené) značky navigací - např. VDO Dayton, SYMORP, MEDION, DYNAVIX, NDRIVE, PRESTIGIO, SENCOR, BECKER, PANASONIC, X-SITE, PIONEER...

Zabudovaná navigace Škoda

Příspěvekod Stenlly v 26 dub 2014 17:05

Ahoj,mam dotaz a zaroven dopredu se omlouvam pokud zakladam neco co uz tu je.. Ale ja jsem k svemu problemu nic nenasel.. Ve ctvrtek jsem si nechal do auta namontovat vestavenou navigaci model ERSN-SKODA-GPS s DVD, INTERNET s mapami iGO8. Vpodstate vse funguje az na to,ze po vyndani klicku ze zapalovani se pak po vlozeni klicku do zapalovani se uz navigace automaticky nenacte a musim vyndat a zandat SD kartu,aby se nacetla. Coz je docela oprus na delsi trase,kde si delate prestavky a porad musite vyndavat a zandavat SD kartu. Tak jsem to zkusil dnes prehrat a dal jsem tam iGo Primo 2,4 a opet vse funguje ,ale ten samej problem pretvava.. opet musim vyndat a zandat SD kartu aby se nacetla. A pak se chci jeste zeptat na jev v dualzone kdy mam spustenou navigaci a zaroven i CD jestli je normalni,ze to CD je prerusovani jakoby tou navigaci bez toho aby navigace zaroven upozornovala,treba na prekroceni rychlosti a podobne.. Tak mate prosim nekdo nejakou radu???Moc diky..
Stenlly
 
Příspěvky: 5
Registrován: 26 dub 2014 04:57

Re: Zabudovaná navigace Škoda

Příspěvekod Stenlly v 02 kvě 2014 12:21

skoda2 igo8 2 copy 800x480.jpg
Mam na vas prosbu..
Uz tyden se patlam s hokusy pokusy na tomto foru a nic se mi nedari zprovoznit..
Pouzivam iGO primo (2.4) 9.6.13 win ce6 800x480(instalace na SD kartu) a nemuzu docilit zobrazeni icon pro kml soubory a take se mi nedari nahradit uvitaci loading.. Pokud by se nasel nekdo,kdo by mi to dal do kupy,tak i jsem ochotnej mu dopredu poslat na ucet nejakou rozumnou castku za stravenej cas nad tim..

Kml soubory jsou aktualne na poi.cz-

CZ-LPG Čerpací stanice.kml
EU-LPG Čerpací stanice.kml
SK-LPG Čerpacie stanice Tomegas.kml
CZ-Info rychlost.kml
CZ-Radary mobilní.kml
CZ-Radary stacionární.kml
CZ-Radary úsekové.kml

uvitaci screens- prikladam.

Pokud by mi to takhle dal nekdo dohromady,tak byl bych moc vdecny,jelikoz ja na to uz nemam nervy a jak rikam jsem ochotnej i za odvedenou praci i neco pripet na ucet dotycnemu.. Pokud jsem timto porusil nejaka pravidla ,tak sorry a smazte to.. a take nemam naladu ani na ruzne odkazy s navody!!!Diky za pochopeni..
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Stenlly
 
Příspěvky: 5
Registrován: 26 dub 2014 04:57

Re: Zabudovaná navigace Škoda

Příspěvekod happy66 v 02 kvě 2014 18:10

Tohle fórum je založené právě na radách a případným odkazům k nim a pokud na to nemáš náladu, tak si nejsem jistý, zda uspěješ. V každém případě přeju hodně štěstí.
MIO C520 - Primo 9.6.5.216230 - skin fm+a 2.0.6.+TTs Zuzana
SDHC Transcend 8gb class 10
SDHC ADATA UHS-I 16gb class 10
SD Kingston 2gb (servis)
mapy Here


Nevrtej do ničeho co funguje!!!
Uživatelský avatar
happy66
 
Příspěvky: 998
Registrován: 21 zář 2010 20:19
Bydliště: Vsetín

Re: Zabudovaná navigace Škoda

Příspěvekod amatér v 02 kvě 2014 20:22

Pokud změní názor, a je to jen jeho věc, pak může číst >>> ZDE <<<; >>> ZDE <<< a >>> ZDE <<<.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Zabudovaná navigace Škoda

Příspěvekod Stenlly v 04 kvě 2014 19:59

Ahoj ty odkazy co jsi mi poslal jsem cetl asi 100x a zaroven vim,ze chyba na me strane,ale proste to prirazeni icon se mi nedari zprovoznit..
Zeptam se tedy jinak.. Pokus s tou iconou reky.. Mluvi se o slozce ui_igo9 na instalacce a nebo o te v datazipu??? Na instalacce ni to nevidi cestu k te icone a vlozit do datazipu jsem radci nezkousel..Jedine co se mi zadarilo,ze jsem zprovoznil ten loading,tak aspon neco..
Stenlly
 
Příspěvky: 5
Registrován: 26 dub 2014 04:57


Zpět na OSTATNÍ ZNAČKY - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků