Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Prestigio Geovision 430 a Igo8

Zde řešíme ostatní (méně rozšířené) značky navigací - např. VDO Dayton, SYMORP, MEDION, DYNAVIX, NDRIVE, PRESTIGIO, SENCOR, BECKER, PANASONIC, X-SITE, PIONEER...

Re: Prestigio Geovision 430 a Igo8

Příspěvekod Werd v 20 dub 2009 16:52

Ale ano precetl jsem si vse a prepsal cestu k iGO 8 to nabehlo dalo me na vyber jazyka a nejak divne to mluvilo (jak kdyz je to nastydle) a pak se to nacitalo a pak sup loading a porad sviti a sviti nejde s tim nic udelat ani reset ani vyp a na pc vubec nereaguje a ja se mohu jit odstrelit protoze jsem zjistil ze na tyto navi tu v cr neni servis :-(
Werd
 
Příspěvky: 21
Registrován: 20 dub 2009 13:54

Re: Prestigio Geovision 430 a Igo8

Příspěvekod mikels v 20 dub 2009 16:56

A co reset přístroje??
EDIT:
Apropo koukal jsem že jsi psal v jiném vlákně a zřejmě jsi cpal do navigace co by tam asi nemelo být... Ták že malé vysvětlení určitě se bude hodit i pro ostatní.... Je tady dost velice zajímavých věcí ke stažení ale pozor většina toho je určena pro MIO tudíž není na 100% jisté, že toto bude fungovat i na jiných zařízení a to vzhledem k tomu že různými programy se zasahuje do winCE... Příkladem je třeba miopocket... I když píší instalaci i projiná zařízení ze zkušenosti vím že to dokážet navigaci pěkně... jak to napsat... zprznit.....Když už budu dělat pokusy s programi tak holt beru na sebe riziko, že se to může...p....t Jinak to že servis v Čechách není s tím si hlavu nedělej dej to tam kde jsi to zakoupil a oni si poradí...
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
mikels
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 457
Registrován: 24 lis 2008 22:45
Bydliště: Hradec Králové

Re: Prestigio Geovision 430 a Igo8

Příspěvekod Werd v 20 dub 2009 17:35

No jsem psal ze ani reset k nicemu nevede... a dal jsem tam jen igo8 jako zvlast slozku a jen prepsal cestu k ni ... a uz neni navratu
Werd
 
Příspěvky: 21
Registrován: 20 dub 2009 13:54

Re: Prestigio Geovision 430 a Igo8

Příspěvekod Werd v 20 dub 2009 17:36

Jo a mam geo 350
Werd
 
Příspěvky: 21
Registrován: 20 dub 2009 13:54

Re: Prestigio Geovision 430 a Igo8

Příspěvekod mikels v 20 dub 2009 17:41

Jasný pokud ani restart nepomáhá tak reklamace.... V tomhle ti asi nepomůžu... Já v tom vidím zásah do winCe... Zřejmě by mohli zlobit registry
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
mikels
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 457
Registrován: 24 lis 2008 22:45
Bydliště: Hradec Králové

Re: Prestigio Geovision 430 a Igo8

Příspěvekod Werd v 20 dub 2009 17:43

Jen jsem prepsal tu cestu nic jineho zadny zasah do win ...
Werd
 
Příspěvky: 21
Registrován: 20 dub 2009 13:54

Re: Prestigio Geovision 430 a Igo8

Příspěvekod SvoDa v 20 dub 2009 17:48

Jakou cestu, jak a kde jsi přepsal :!: :?:
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Prestigio Geovision 430 a Igo8

Příspěvekod Werd v 20 dub 2009 17:51

soubor autorun.inf ,tzn.stáhnout do PC a změnit zápis na( navigation=\MMC_Storage\igo8\igo8.exe)

Prez cyn program nebo jak se to jmenuje
Werd
 
Příspěvky: 21
Registrován: 20 dub 2009 13:54

Re: Prestigio Geovision 430 a Igo8

Příspěvekod SvoDa v 20 dub 2009 18:01

Co to je za soubor a kde se nachází?
Můžeš připojit navigaci k PC? jestli ano, zkus tam dát uvozovky:
navigation="\MMC_Storage\igo8\igo8.exe"

Jestli připojit k PC nemůžeš a je to soubor, který mapuje tlačítka (stanovuje cesty k aplikacím z menu přístroje), tak se ti stalo co, co mně (u MIO se ten soubor jmenuje ppath.txt.
Jestli mám pravdu, čti a najdeš tu řešení - viewtopic.php?f=15&t=290&start=9
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Prestigio Geovision 430 a Igo8

Příspěvekod Werd v 20 dub 2009 18:28

Jasne prositam to jak divej ale jsem z toho jalovej - omlouvam se ale nevim jak se mam dostat do te navigace kdyz me nekomunikuje s pc a bez toho abych se dostal na interni pamet to proste neprepisi ! Jsem uz dost zoufalej ... :cry:
Werd
 
Příspěvky: 21
Registrován: 20 dub 2009 13:54

PředchozíDalší

Zpět na OSTATNÍ ZNAČKY - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků