Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Prestigio Geovision 430 a Igo8

Zde řešíme ostatní (méně rozšířené) značky navigací - např. VDO Dayton, SYMORP, MEDION, DYNAVIX, NDRIVE, PRESTIGIO, SENCOR, BECKER, PANASONIC, X-SITE, PIONEER...

Re: Prestigio Geovision 430 a Igo8

Příspěvekod SvoDa v 20 dub 2009 18:37

Kdybys to viewtopic.php?f=15&t=290&start=9 dočetl až do konce, nebo alespoň do poloviny, dočetl by ses, že si musíš na kartu nahrát unlock a z něj přístroj zformátuješ. Pak již připojit k PC půjde, nahraješ obsah ze zálohy a máš hotovo
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Prestigio Geovision 430 a Igo8

Příspěvekod Werd v 20 dub 2009 18:52

Ale ano mam to prectene a cele a unlok mam na karte a nic - takze nevim jak se do toho dostat hlavne je to unlok pro mio a ne pro mou navi - ta si pri startu asi vubec na kartu nesaha nebo co takze bud mam spatny unlok nebo neco delam spatne ja
Werd
 
Příspěvky: 21
Registrován: 20 dub 2009 13:54

Re: Prestigio Geovision 430 a Igo8

Příspěvekod SvoDa v 20 dub 2009 18:56

No vidíš, já si myslel, že by mohl fungovat. Tak budeš muset holt nějakej jinej unlock pohledat na netu.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Prestigio Geovision 430 a Igo8

Příspěvekod Werd v 20 dub 2009 18:58

Jak se dela hrd reset ? nevite nekdo ?
Werd
 
Příspěvky: 21
Registrován: 20 dub 2009 13:54

Re: Prestigio Geovision 430 a Igo8

Příspěvekod SvoDa v 20 dub 2009 19:00

Úplné vypnutí přístroje. To jsem myslel, že jsi už udělal. Tvůj přístroj neznám, ale mělo byto být v návodu - buď dlouhýs stisk tlačítka OFF nebo tam bude nějakej butonek na stlačení hrotem tušky.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Prestigio Geovision 430 a Igo8

Příspěvekod Werd v 20 dub 2009 19:04

Tak oboje jsem udelal a vysledek zadny :-(
Werd
 
Příspěvky: 21
Registrován: 20 dub 2009 13:54

Re: Prestigio Geovision 430 a Igo8

Příspěvekod mikels v 21 dub 2009 07:26

No jediný co ti opravdu zbývá je reklamace. Protožže unlocky jsou většinou dělaný pro Mio Ne pro jiné navigace....Bohužel každá navigačka je trošičku jinak dělaná...
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
mikels
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 457
Registrován: 24 lis 2008 22:45
Bydliště: Hradec Králové

Re: Prestigio Geovision 430 a Igo8

Příspěvekod josfiala v 15 črc 2009 20:17

Mám stejný problém s Prestigio Geovision 350.Nahrál jsem do Prestigia iGO8 ,přepsal v autorun.inf cestu.Navigace den chodila a po vybití navigace a pokusu o zapnutí už vidím jen úvodní obrázek s nápisem "LOADING ",který se zasekne na nějakých 95%.Navigace nyní není schopna se spojit s PC.
Bylo by asi zapotřebí zformátovat vnitřní paměť a obnovit vše ze zálohy,ale zatím jsem nenašel žádný unlock.
Přístroj má Win CE NET 4.2 Core.
Pokud někdo může pomoci,budu velice rád.Děkuji
Uživatelský avatar
josfiala
 
Příspěvky: 145
Registrován: 08 pro 2008 12:12
Bydliště: Praha IX

Re: Prestigio Geovision 430 a Igo8

Příspěvekod palkynn v 16 lis 2009 18:45

Mám stejný problém, loading... a nic..... jedinné co bych potřeboval je aby se navigace hlasila ve windows, to pak nahraji na interni pamět staré igo a už se v tom štourat nebudu... Prosím keoho o radu mam prestigio geovision 350 a tohle me opravdu zaskočilo.... předem díky za odpověd!!!
palkynn
 

Re: Prestigio Geovision 430 a Igo8

Příspěvekod josfiala v 16 lis 2009 19:18

Já jsem to nevyřešil! Prestigia se od té doby bojím.Je to zatím jediná navigace co klekla při nahrání iGO8.Určitě nepřepisovat inf soubory a cesty !
Pokud IGO8 někomu v této navi běhá,prosím hoďte sem postup.
Uživatelský avatar
josfiala
 
Příspěvky: 145
Registrován: 08 pro 2008 12:12
Bydliště: Praha IX

PředchozíDalší

Zpět na OSTATNÍ ZNAČKY - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků