Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Via Michelin X950-T

Zde řešíme ostatní (méně rozšířené) značky navigací - např. VDO Dayton, SYMORP, MEDION, DYNAVIX, NDRIVE, PRESTIGIO, SENCOR, BECKER, PANASONIC, X-SITE, PIONEER...

Via Michelin X950-T

Příspěvekod icejack v 17 říj 2012 17:07

Prosím o pomoc
Tu na fóru jsem našel návod jak rozjet na této navigaci IGO8. Bohužel mám problém že nemám dvd, cd co mělo být u navigace - koupě z druhé ruky abych nahrál driver do Win xp pro spojení s ActiveSync. Nemůžete ho někdo zaslat nebo poradit kde to stáhnout? Na stránkách tédle navigace je jen verze 6.5.4 jenže to je bohužel jen patch a bez původní verze se to nenainstaluje. Mám i Win Vista, ale tendle systém není podle oficiálních stránek podporován tak nevím. Díky moc za radu
icejack
 
Příspěvky: 2
Registrován: 17 říj 2012 16:58

Re: Via Michelin X950-T

Příspěvekod somik v 17 říj 2012 19:08

zkus strýčka google, našlo mi to free driver a updater :D
Mio c 510+ v šochtli iGo Primo 2.0 TMC, 1.5.3a skin Dimka
Mio C 720 TMC, Primo 1.2 , Primo 1.2.0 GJ, šochtle Primo 2.0 Dimka 1.5.3a
HTC TOUCH 2 iGo8 8.3.4. 117940 skin Dimka, Primo 1.3.3 skin Dimka
HTC 3DEVO iGo MyWay 8.4.3
Uživatelský avatar
somik
 
Příspěvky: 270
Registrován: 14 črc 2008 11:42
Bydliště: Píšť, na Prajské


Zpět na OSTATNÍ ZNAČKY - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků