Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

TRUE TRAC

Zde řešíme ostatní (méně rozšířené) značky navigací - např. VDO Dayton, SYMORP, MEDION, DYNAVIX, NDRIVE, PRESTIGIO, SENCOR, BECKER, PANASONIC, X-SITE, PIONEER...

Re: TRUE TRAC

Příspěvekod CadillacCZ v 09 úno 2013 11:52

* romulusgiga
Nepíšeš jaký tam máš soft???
V Primu je to třeba..."Najít adresu" pak klikneš na MĚSTO a tam ti naskočí standartní klávesnice na napsání města.....kde by jsi chtěl psat víc ??
Jinak jestli myslíš kde dělat zápisy třeba do TXT.....tak buď máš soft na kartě ( kartu zasuneš do PC do čtečky karet ) a děláš úpravy v PC v NOTEPADU a nebo se připojíš přes USB a stejný postup :-)

Chlapci mám taky mimo jiné TRUE TRAC, ale ten předchozí typ (DB4300) po různých zkouškách a testech v tomto "daru" AAA jsem, zjistil že Primo 2.4 tam chodí dost nestabilně, proto doporučuji PRIMO 2 ( mě tam chodí 9.6.5.221194 ) buď bez skinu, nebo nebo nějaký jednoduchý, např. skin AMATER. Zuzka jede bez problému, ale nedoporučuji nechat zobrazovat značky (fda), zvlášť pokud jezdíte ve velkým městě. Mám zapnutý terén, ale ne 3D budovy a navigace se zatím chová korektně. žádné (Out of memory nebo restarty ).
Uživatelský avatar
CadillacCZ
 
Příspěvky: 142
Registrován: 20 pro 2012 21:26
Bydliště: Brno - venkov

Re: TRUE TRAC

Příspěvekod johnxxl v 12 úno 2013 20:26

Dostal jsem tuto navigaci a chci se zeptat jaký unlock je potreba pouzit aby se tam dala dostat Igo Primo...předtím jsem měl Mio a na to jsem věděl co a jak.
johnxxl
 
Příspěvky: 2
Registrován: 12 úno 2013 20:24

Re: TRUE TRAC

Příspěvekod lerak v 12 úno 2013 20:48

Na true trac nepotřebuješ žádný unlok. Jednoduše nakopíruješ jakou koli navigaci která je pro Windows CE na SD kartu nebo do paměti přístroje.
Pak spustíš true trac a klikneš na nastavení (spodní řádek 2 zubatá kolečka) zobrazí se ti nastavovací ikony zde klikni na ikonu "cesta k souboru"
vyskočí obrazovka zde klikni na lupu a zde se proklikej kde máš nakopírovanou GPS a spouštěcí program (npř. Primo) zadej a objeví se další obrazovka tak
nahoře v levo dej ikonu diskety a tym to uložíš, pak už stačí najet na hlavní obrazovku a spustit navigaci
lerak
 
Příspěvky: 19
Registrován: 01 říj 2012 17:52

Re: TRUE TRAC

Příspěvekod CadillacCZ v 13 úno 2013 18:55

Tak nevím jestli má orbit 430 nebo DB4300. U DB4300 je to tak, že opravdu nepotřebuješ unlock....nakopíruješ na kartu, zapneš navigaci, také NASTAVENÍ - v nastavení na druhé stránce je " Cesta k nav." Tam zadáš cestu (vyberte EXE soubor) a ULOŽÍŠ !!! disketkou v pravém horním rohu :-) Pak by to mělo bez problémů najet, pokud máš v sys.txt správné cesty. ( já mám \SDMMC\Primo\primo.exe )...bývá to ještě jako MobileNavigator\Mobilenavigator.exe
Uživatelský avatar
CadillacCZ
 
Příspěvky: 142
Registrován: 20 pro 2012 21:26
Bydliště: Brno - venkov

Re: TRUE TRAC

Příspěvekod johnxxl v 14 úno 2013 18:52

JJ mám nově Orbit 430 a už to funguje jak má,teď ladím různý další věci,ale hlavní je,že to už jede :D ten původní soft stál za dvě věci...
johnxxl
 
Příspěvky: 2
Registrován: 12 úno 2013 20:24

Re: TRUE TRAC

Příspěvekod Marcela v 21 úno 2013 17:14

Dobrý den,
v AAA auto jsem dostala při koupi auta navigaci True trac 430. Nějakou dobu fungoval, ale asi po dvou měsících zmizely mapy a v současné době už nereaguje na nic i když je nabitá baterie , displej se nerosvítí a nereaguje na nic. Co mám dělat?Popiěte mi to prosím podrobně /jak pro blbce/
Zdravím Marcela
Marcela
 
Příspěvky: 1
Registrován: 21 úno 2013 16:54

Re: TRUE TRAC

Příspěvekod tomasii v 22 úno 2013 18:38

Jako první krok bych využil garance, protože po 2 měsících garanci určitě máš. Tak bych požadoval výměnu (v prvých 6 měsících můžeš požqadovat opravu výměnou), nebo alespoň její opravu. :idea:

Samozřejmě se můžeš vydat i cestou náhrady originálního softu jiným zakoupeným, nebo nelegálním. To ale už něco o navi musíš znát. Já bych ale nejdřív zkusil cestu výměny...
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: TRUE TRAC

Příspěvekod mipo.mipo v 04 bře 2013 13:59

víte někdo proč se mi nezapína TMC samo,ale musím ve windows kliknout na RDS.exe.? a proč když to hledá frekvence tak jen asi 5 frekvencí pořád dokola a ne jiné,nemělo by to hledat postupně po jedný..?
mipo.mipo
 
Příspěvky: 33
Registrován: 23 zář 2012 17:12

Re: TRUE TRAC

Příspěvekod michal.p v 21 bře 2013 20:33

:twisted: Zdravím.Ja som tam nahral Igo primo a ked to chcem spustiť tak mi to vypíše "The application failed to start last time.Do you want to reset to factory defaults and lose all your POIs, track and settings?" Už fakt neviemvčo mám robiť.
michal.p
 
Příspěvky: 5
Registrován: 21 bře 2013 18:36

Re: TRUE TRAC

Příspěvekod lerak v 22 bře 2013 21:20

Zadej ANO - provede to restart gps a smaže předešlé nastavení které bylo určitě pro jiný typ přístroje kde po tomto musíš vše nastavit podle sebe, trváto trochu déle tak nepanikař a nevypínej gps. Pokud to nepomohlo tak se podiv přes počítač do složky SAVE - PROFILES a zde vymaž adresář 01.
lerak
 
Příspěvky: 19
Registrován: 01 říj 2012 17:52

PředchozíDalší

Zpět na OSTATNÍ ZNAČKY - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron