Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

TRUE TRAC

Zde řešíme ostatní (méně rozšířené) značky navigací - např. VDO Dayton, SYMORP, MEDION, DYNAVIX, NDRIVE, PRESTIGIO, SENCOR, BECKER, PANASONIC, X-SITE, PIONEER...

Re: TRUE TRAC

Příspěvekod Kike v 11 črc 2013 17:35

ahoj,
potreboval by som pomoc
ja mam problem s rozchodenim true track orbit 430

v sys.txt som zadal
[gps]
port=7
baud=57600
skusal som aj
[default]
com=autodetect

a bud mi nenajde ziaden satelit alebo iba jeden...
neviem kde mam hladat problem. Da sa dat toto zariadenie do vyrobneho nastavenia? Reset nepomaha
predpokladam vadne zariadenie..
Dakujem
Kike
 
Příspěvky: 1
Registrován: 11 črc 2013 17:13

Re: TRUE TRAC

Příspěvekod djpiecka1 v 11 črc 2013 18:20

dobry den.

mam navigaciu true trac orbit 430.mojov nesikovnostou som znej vymazal vsetko.cize ked zapojim usb kabel z navigacii do pc tak v nej nemam ziadne mapy ani subory.prosim poradte mi,co mam dalej robit.navigacia fungovala spravne ale mojim nedopatrenim som z nej vsetko dal prec.teraz ked ju zapnem mi nechce najst ani satelity a ked stlacim ikonu navigacia tak proste nereaguje.prosim o podrobnejsi popis nakolko z navigaciami nemam skusenosti.dakujem
djpiecka1
 
Příspěvky: 1
Registrován: 11 črc 2013 18:10

Re: TRUE TRAC

Příspěvekod OndraMarkow v 29 črc 2013 14:48

Cestu máš špatně defaultně je nastavena na : MobileNavigator\navigator.exe
Primo tady na tom chodí dobře.. do sys.txt stačí pouze zápis o portu a rychlosti GPS (com7/57600) jinak dlouho vyhledává..
Spíš mám dotaz na zkušené jak spustit autorun z karty?
Mám tu jednu na práci a je komplet seklá.. Reset nepomáhá.. Existuje pro toto zařízení hard reset.. Protože podpora od výrobce obsolutně žádná.. Nebo nemá někdo k této navi origo CD se softem?
OndraMarkow
 
Příspěvky: 1
Registrován: 29 črc 2013 14:43

Re: TRUE TRAC

Příspěvekod mipo.mipo v 27 dub 2014 09:36

jen se chci zeptat jestli je možné,že win ce 6.0 co jsou v těchto navigacích jsou pouze nějaké demo verze když nefungují věci co by stardantně fungovat měli..?
mipo.mipo
 
Příspěvky: 33
Registrován: 23 zář 2012 17:12

Re: TRUE TRAC

Příspěvekod amatér v 27 dub 2014 09:53

Těžko odpovědět, když nikdo z nás netuší, co myslíš hláškou "nefungují věci co by standardně fungovat měly"
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: TRUE TRAC

Příspěvekod libor_e v 27 dub 2014 10:37

Vzhled k tomu, že navigace mi funguje, tak to účel plní. Ale taky jsem zvědavý, co máš na mysli. Mimochodem jsem Orbit 430 reklamoval v AAA, dostal jsem výměnou novou, kde již je Igo Primo (verze Ssang Yong) v zakladu s Evropou a funkční TMC. A má docela povedený skin :-).
libor_e
 
Příspěvky: 8
Registrován: 26 lis 2012 17:34

Re: TRUE TRAC

Příspěvekod Setler v 29 dub 2014 05:14

libor_e
Mohl by jsi někam nahrát celý soubor IGO Prima co máš v navigaci. Velmi rád bych to odskoušel. Předem díky.
Setler
 
Příspěvky: 29
Registrován: 28 zář 2012 07:51

Re: TRUE TRAC

Příspěvekod vovi v 29 dub 2014 05:36

Pokud AAA nedodává cracknuté verze, tak ti to stejně chodit nebude - licence je vázaná na kartu nebo přístroj...

A tady se podobné věci nezveřejňují!
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: TRUE TRAC

Příspěvekod libor_e v 29 dub 2014 07:25

Rád bych se zeptal. Neumí čísla popisná, šlo doinstalovat jen tts hlas. Má ale podporu v naviextras. Když zakoupím čerstvé mapy s POI, 3D budovami atd., zda půjdou i čísla popisná.
libor_e
 
Příspěvky: 8
Registrován: 26 lis 2012 17:34

Re: TRUE TRAC

Příspěvekod SvoDa v 29 dub 2014 07:59

Čísla popisná jsou obsaženy v mapách (soubory .fbl) pouze u "větších" měst.
Abys měl komplet čísla popisná jsou třeba i soubory .fpa více viz viewtopic.php?p=52047#p52047 a naviextras by je pro tu či onu edici měl nabídnout a pokud ne, spolu s mapami (.fbl) automaticky stáhne i .fpa.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

PředchozíDalší

Zpět na OSTATNÍ ZNAČKY - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron