Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

TRUE TRAC

Zde řešíme ostatní (méně rozšířené) značky navigací - např. VDO Dayton, SYMORP, MEDION, DYNAVIX, NDRIVE, PRESTIGIO, SENCOR, BECKER, PANASONIC, X-SITE, PIONEER...

Re: TRUE TRAC

Příspěvekod Setler v 28 zář 2012 13:11

Tak jsem vytáhl SD kartu z MDA a hodil tam IGO Primu - poslední verzi a dal do navigace. Už to šlape tak jak má. Postahovat nové mapy a huráááá na cesty.
Setler
 
Příspěvky: 29
Registrován: 28 zář 2012 07:51

Re: TRUE TRAC

Příspěvekod mipo.mipo v 30 zář 2012 08:13

ano.... mám přesně tu samou navigaci... základem v navigaci je navigátor 11,všechny mapy jsou nahrané ale chodí jen cs.sk,h,a,.. , na kartě mám igo primo ale chodí mi v políčku s igo8 a mám tam ještě automapu 2012 a tu mám v políčku s Ndriver...
mipo.mipo
 
Příspěvky: 33
Registrován: 23 zář 2012 17:12

Re: TRUE TRAC

Příspěvekod lerak v 01 říj 2012 19:53

Také vlastním tuto GPS
Vyskoušel jsem na ni tento softwer:
Základ tvořil Navigator 10 - tento softvér mi nepadl do oka tak jsem zvolil jiný. Jako druhý byl softwer od Mapfactoru PC Navigator byl shodný s Navigatorem 10. Další byl Sygic 8.12 tento jsem už měl i na své nokii je dobrý a dá se u něho použít rotace dyspleje na víšku. Pak jsem vyskoušel Auto mapa 6.8.0 velice dobrá byla od polských autorů. Dále jsem vyskoušel Navitel od ruských autorů velice pjekná navigace ale měla své nedostatky (nebyly některé sylnice a čísla popisné) Nato jsem skusil Igo 8 také tento softwer fungoval jak má a skončil jsem u Igo Primo prozatim to je nejlepší softwer pro tento navigační systém. Další softwer jsem už neskoušel neboť jsem už našel to co jsem hledal a toje IGO Primo. Teda prozatim mluvím o Moraskoslezkém kraji do těch 100km. dál jsem sní eště nebyl

TMC zprávy mi přijímala a korát Auto Mapa 6.8.0 a to jenom na Polské straně po naše hranice zde mi to také ani neťukne
Pak mi ještě nefunguje připojení na sluchátka abych moch propojit GPS s radiem a zaroveň poslouchat hudbu

True trac orbit 430 má systém Windows embedded CE 6 core. Tak že by mělo jet softwer jako na Windows CE
lerak
 
Příspěvky: 19
Registrován: 01 říj 2012 17:52

Re: TRUE TRAC

Příspěvekod mipo.mipo v 05 říj 2012 07:16

Ví tedy někdo prosím prosím jak rozchodit TMC aby mi to chodilo na Igo primo v Německu,v Rakousku,Maďarsku a Holandsku..? byl bych vážně vděčný..
mipo.mipo
 
Příspěvky: 33
Registrován: 23 zář 2012 17:12

Re: TRUE TRAC

Příspěvekod kejpex v 05 říj 2012 09:03

vyzkousej jinou verzi igo na některých navigacích funguje tmc pouze s verzí 8.5.11.154123
kejpex
 
Příspěvky: 49
Registrován: 01 úno 2010 12:50
Bydliště: někde na vesnici :D

Re: TRUE TRAC

Příspěvekod mipo.mipo v 05 říj 2012 09:48

myslel jsem na nějaké úpravy v souborech.. něco pozměnit aby primo vědělo,že ta navigace má TMC..
mipo.mipo
 
Příspěvky: 33
Registrován: 23 zář 2012 17:12

Re: TRUE TRAC

Příspěvekod Ivo K v 05 říj 2012 10:11

Primo má autodetekci, a pokud nebude TMC stroje správně identifikováno, tak musíš vložit zápisy pro TMC do souboru sys.txt. Zápisy pro tvůj stroj můžeš vyzkoušet ty které ti fungovaly na iGO8 a porovnat to se zápisy pro Primo zde na webu pro různé stroje.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: TRUE TRAC

Příspěvekod mipo.mipo v 05 říj 2012 10:36

neměl jsem igo8...
a ani nevím co by mohlo být podobné nebo tedy stejné... a vlastně tomu ani nijak nerozumím.. když by mi někdo napsal: tento zápis vlož tam a původní smaž tak to udělám ale jinak jsem jen blbej řidič kamionu.:-)
mipo.mipo
 
Příspěvky: 33
Registrován: 23 zář 2012 17:12

Re: TRUE TRAC

Příspěvekod Ivo K v 05 říj 2012 10:56

Možná tedy bude nejlepší obrátit se na prodejce co ti navigaci s iGO Primo prodal. ;)
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: TRUE TRAC

Příspěvekod mipo.mipo v 05 říj 2012 10:59

ten to dostal v aaa k autu a hned to poslal do světa..:-(
mipo.mipo
 
Příspěvky: 33
Registrován: 23 zář 2012 17:12

PředchozíDalší

Zpět na OSTATNÍ ZNAČKY - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků