Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

TRUE TRAC

Zde řešíme ostatní (méně rozšířené) značky navigací - např. VDO Dayton, SYMORP, MEDION, DYNAVIX, NDRIVE, PRESTIGIO, SENCOR, BECKER, PANASONIC, X-SITE, PIONEER...

TRUE TRAC

Příspěvekod mipo.mipo v 23 zář 2012 17:28

zdravím
mám navigaci TRUE TRAC (orbit 430) asi se dává v Áčkách při koupi auta... mám v ní na kartě Igo primo,Navigátora 11 a automapy 2012... vše chodí jak má,ale nefungujou mi TMC zprávy... mám k tomu externí anténu kterou mám samozřejmě připojenou... jezdím po evropě a nikde mi to nic nehlásí... (koupil jsem jí už s kartou a mapama na aukru)..
možná s tím už máte někdo zkušenost..
Naposledy upravil mipo.mipo dne 26 zář 2012 11:25, celkově upraveno 1
mipo.mipo
 
Příspěvky: 33
Registrován: 23 zář 2012 17:12

Re: TRUE TRAC

Příspěvekod mipo.mipo v 26 zář 2012 11:22

znáte někdo tuto navigaci..?
True Trac orbit 430
mipo.mipo
 
Příspěvky: 33
Registrován: 23 zář 2012 17:12

Re: TRUE TRAC

Příspěvekod Setler v 28 zář 2012 08:00

Ahoj,

Taky jsem si včera dovezl z AAA Auto vůz a sním i tuto navigaci. Letmo jsem si ji prošel a mám přístupné jenom mapy CZ,SK,PL. Po prohledání adresářů jsem tam asi našel i ostatní mapy, ale nevím jak je zpřístupnit, popřípadě jak tam dostat jiné mapy. Mohl by někdo poradit?
Setler
 
Příspěvky: 29
Registrován: 28 zář 2012 07:51

Re: TRUE TRAC

Příspěvekod SvoDa v 28 zář 2012 09:34

jsou-li na tomtéž místě (v tomtéž adresáři) i mapy jiných zemí a přesto nejsou aktivní, může být příčinou např. to, že licence onoho programu je omezena jen na některé země a musel bys mít tudíž licenci i pro ostatní země.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: TRUE TRAC

Příspěvekod Setler v 28 zář 2012 10:11

Dá se do této navigace nahrát a zprovoznit jiný navigační systém, třeba IGO (používal jsem ho MDA a spokojen) nebo jiný. Díky za pomoc
Setler
 
Příspěvky: 29
Registrován: 28 zář 2012 07:51

Re: TRUE TRAC

Příspěvekod SvoDa v 28 zář 2012 10:19

to bys o tom přístroji musel vědět víc - jaký má operační systém, nemá-li slot na SD kartu, jak velký je HDD, jak se dá nastavit (změnit) cesta k .exe navigačního programu, jaký port a baud má signál GPS,...
Nicméně, jestli zakladatel tohoto vlákna
mipo.mipo píše:mám navigaci TRUE TRAC (orbit 430) asi se dává v Áčkách při koupi auta... mám v ní na kartě Igo primo,Navigátora 11 a automapy 2012... vše chodí jak má....
tak tam iGO8 pojede taky ;)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: TRUE TRAC

Příspěvekod Setler v 28 zář 2012 10:26

Základní informace o systému:

CPU - Atlas V, 500Mhz
OS - Microsoft WinCE 6.0 Core Version
Anténa - Vestavěný GPS přijímač s vysokou citlivostí (64 kanálů)
Pamět - 128MB DDR2 vestavná, 4GB FLASH paměť
Displej - 4.3 palcový barevný TFT dotykový displej (480x272 pixelů)
Slot - micro SD karta
Výstup pro TMC antenu - 3.5 mm Mini jack
USB - USB klient Active Sync
Baterie - lithium-polymerová 950mAh
Setler
 
Příspěvky: 29
Registrován: 28 zář 2012 07:51

Re: TRUE TRAC

Příspěvekod SvoDa v 28 zář 2012 10:31

Jak jsem již napsal, jestli zakladatel tohoto vlákna
mipo.mipo píše:mám navigaci TRUE TRAC (orbit 430) asi se dává v Áčkách při koupi auta... mám v ní na kartě Igo primo,Navigátora 11 a automapy 2012... vše chodí jak má....
a jeli to tentýž stroj, tak ti tam iGO8 pojede ;)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: TRUE TRAC

Příspěvekod Setler v 28 zář 2012 10:58

Tak jsem vyzkoušel IGO 8.3 co mi chodí v MDA. Bohužel mi to vždy restartovalo navigaci.
Setler
 
Příspěvky: 29
Registrován: 28 zář 2012 07:51

Re: TRUE TRAC

Příspěvekod SvoDa v 28 zář 2012 11:15

Tak si musíš počkat, až tu nahlédne a poradí někdo, komu to nerestartuje, nebo napiš SZ uživateli mipo.mipo, třeba bude ochoten poradit, když to rozběhal ;)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Další

Zpět na OSTATNÍ ZNAČKY - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků