Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

car adapter pre prestigio 4500

Zde řešíme ostatní (méně rozšířené) značky navigací - např. VDO Dayton, SYMORP, MEDION, DYNAVIX, NDRIVE, PRESTIGIO, SENCOR, BECKER, PANASONIC, X-SITE, PIONEER...

car adapter pre prestigio 4500

Příspěvekod darkon v 29 črc 2012 21:39

Zdravm, potrebujem poradiť dobrý autoadaptér s TMC prímačom pre Prestigio geovision 4500. Cestou do Chorvátska sa mi "pokazil" výrobcom dodávaný nejaký čínsky šmejd. Bol neskutočne horúci, čo napríklad nabíjačka na mobil a tablet mi nerobí. Ďakujem za radu.
darkon
 
Příspěvky: 2
Registrován: 08 čer 2012 04:53

Re: car adapter pre prestigio 4500

Příspěvekod addam v 02 srp 2012 08:33

Nemyslím si, že by někdo jiný (kromě firmy PRESTIGIO) vyráběl CL nabíječku s integrovaným TMC pro navigaci PRESTIGIO.
Pokud by Ti šlo pouze o nabíjení, tak můžeš použít jakoukoliv CL nabíječku s miniUSB konektorem, ale pokud chceš TMC tak musíš použít originální nabíječku PRESTIGIO. Takže já bych na Tvém místě poslal "výrobcem dodávaný čínský šmejd" do autorizovaného servisního střediska - viz. tento odkaz:
Kód: Vybrat vše
http://www.prestigio.cz/info/support/service.xhtml?RPP=20&RECORD_START=&ALL_P=1&COUNTRY=15
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: car adapter pre prestigio 4500

Příspěvekod darkon v 04 srp 2012 08:09

Addam ďakujem. urobím to tak ako píšeš, pre istotu si ale kúpim obyčajnú nabíjačku 5V 2A, aby som predišiel prekvapeniu.
darkon
 
Příspěvky: 2
Registrován: 08 čer 2012 04:53


Zpět na OSTATNÍ ZNAČKY - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron