Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Navigace nebere paměťovku

Zde řešíme ostatní (méně rozšířené) značky navigací - např. VDO Dayton, SYMORP, MEDION, DYNAVIX, NDRIVE, PRESTIGIO, SENCOR, BECKER, PANASONIC, X-SITE, PIONEER...

Navigace nebere paměťovku

Příspěvekod colcino v 06 črc 2012 14:23

Zdravím. NA jiném linku zde řeším iGO Primo na moji navigaci Navman N40i. A potřeboval jsem zformátovat paměťovou kartu abych odstranil i poslední zbytky iGO 8. Nahraji iGO Primo na kartu přes čtečku karet. Vložím do navigace, jdu přes správce spouštění a paměťová karta nikde. Prostě se navigace chová jako kdyby tam nebyla. A ještě jedna věc- na kamarádovém notebooku to jde ale mě ne- když připojí navigace k PC normálně se mu zobrazí v Tento počítač a on si ji otevře jako fleshku. Mě ne. Ozve se tón že zařízení bylo připojeno ale v Počítači ho nevidím. Díky za jakoukoliv radu.
colcino
 
Příspěvky: 13
Registrován: 02 črc 2012 11:58

Re: Navigace nebere paměťovku

Příspěvekod colcino v 06 črc 2012 16:39

Problém vyřešen- nakonec jsme to formátoval na jiném PC :))
colcino
 
Příspěvky: 13
Registrován: 02 črc 2012 11:58

Re: Navigace nebere paměťovku

Příspěvekod galjo v 08 zář 2012 07:33

karta by mala byť formátovaná systémom FAT32.
galjo
 
Příspěvky: 4
Registrován: 07 zář 2012 17:42


Zpět na OSTATNÍ ZNAČKY - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron