Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

NAVMAN N60i

Zde řešíme ostatní (méně rozšířené) značky navigací - např. VDO Dayton, SYMORP, MEDION, DYNAVIX, NDRIVE, PRESTIGIO, SENCOR, BECKER, PANASONIC, X-SITE, PIONEER...

NAVMAN N60i

Příspěvekod lális v 25 dub 2012 11:15

Zdravím ,dostal jsem tuto navigaci,ale nejde vůbec spustit. Je to již starší kousek,ale měla by být funkční,respektive byla.
Dal jsem ji v dobré víře známému, že mi do ní nahraje IGO..ale za cca 2 měsíce mi ji vrátil,že to prý nejde,že je problém s paměťovou kartou.
Do té doby ,než se v ní hrabal,byla oki..sice tam byli staré mapy,ale vše makalo...Teď však po zapnutí naběhne jen logo a ukáže se ikona na připojení k PC.
Vše jde otevřít,jenže ve složkách vůbec nic není,počítám tedy , že ten šikula smazal nějaké soubory potřebené k provozu.
Mám tímto dotaz...jede to na systemu Windows CE core 5.0. a jelikož jsem ještě méně šikovný než můj " dobrý kamarád "
, zda by mi to někdo nepomohl rozchodit...díky za každou radu či tip...lális
lális
 
Příspěvky: 16
Registrován: 12 dub 2012 14:50

Re: NAVMAN N60i

Příspěvekod kejpex v 05 říj 2012 13:32

Vyzkoušel nainstalovat mio pocket.
kejpex
 
Příspěvky: 49
Registrován: 01 úno 2010 12:50
Bydliště: někde na vesnici :D

Re: NAVMAN N60i

Příspěvekod lális v 01 pro 2012 18:27

tak pořád nic...dostanu se do složky paketu,ale to je všechno...nějaký jiný tip? díky..
:(
lális
 
Příspěvky: 16
Registrován: 12 dub 2012 14:50

Re: NAVMAN N60i

Příspěvekod tomasii v 01 pro 2012 20:09

Navman jsem nikdy neměl a tak jen teoretická rada, která ale vzhledem t tvému popisu situace nejspíš nepomůže.

V případech, kdy se do navi dostanu, a navi program z nějakých důvodů nejede, tak nahraju zpátky zálohu, kterou jsem udělal hned na začátku, kdy byla navi funkční. Jinak bude nejspíš problém, protože i kdybys sehnal někoho se stejnou navi, tak narazíš na problém s licencí - navi nepojede, protože licence nebude pro tvůj kus platit. :(
Tomáš

C710, H610, C520, čína 6", i9100 a S5100

Obrázek skoro vše najdeš na http://tn.cdc.cz (ZMĚNA!)

Nenajdeš-li odpověď, neposílej sz, ale ptej se na fóru - dočkáš se tak spíš odpovědi.

(od 1. ledna 2016 není web dále rozvíjen...)
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: NAVMAN N60i

Příspěvekod lális v 01 pro 2012 20:17

problém není v navi,ale v operačním systému,který je v h...u...navi maká z karty...ale po zapnutí,mi to ukáže jen ikonu pro připojení k pc...tudíž tam nějakým způsobem potřebuju nacpat win CE core 5.0...chodilo mi tam IGO v poho..asi jsem úúúplně blbejš.... :cry:
lális
 
Příspěvky: 16
Registrován: 12 dub 2012 14:50

Re: NAVMAN N60i

Příspěvekod tomasii v 03 pro 2012 17:46

Jestli ti navi maká z karty, tak jede pod operačním systémem, který je v navi - ten není na kartě. Když zapneš navi po restartu, tak pokud je v pořádku, tak naběhne do menu, ve kterém je kromě volání navi-programu možné volat i další funkce, jeko např. telefonní kontakty, přehrávače, atd. podle toho, co je v základu nabídnuté.

Jestli ti tedy navi (= navigační program) jede z karty a ne z ResidentFlash, tak to může být chybou v nastavení spouštění a konfiguraci navigačního programu. Ta je v pořádku při spouštění z karty, ale špatně pro spouštění z RF.
Tomáš

C710, H610, C520, čína 6", i9100 a S5100

Obrázek skoro vše najdeš na http://tn.cdc.cz (ZMĚNA!)

Nenajdeš-li odpověď, neposílej sz, ale ptej se na fóru - dočkáš se tak spíš odpovědi.

(od 1. ledna 2016 není web dále rozvíjen...)
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: NAVMAN N60i

Příspěvekod lális v 05 pro 2012 08:03

Díky moc...takže mi bylo řečeno v prodejně na pc,že tam někdo smazal operační systém...pokusily se ho tam nahrát,ale jsou to takový šikulové,že ted se jen rozsvítí a ukáže že ji mám napíchnout přes USB k Pc...takže to udělám a to je asi tak všechno...ukáže to jen hlavní složku(resp disk) a to je vše...nikam se nedostanu...takže ji asi použiju jako zakládací klín... :? ...nedostanu se nikam..nikc nereaguje...ani když tam vložím kartu....vůůbec nic... :(
lális
 
Příspěvky: 16
Registrován: 12 dub 2012 14:50

Re: NAVMAN N60i

Příspěvekod tomasii v 05 pro 2012 10:46

Tak teď ti nerozumím. 1.12. jsi psal. že ti navi jede z karty, pak jsi byl v prodejně, tam zjistili, že někdo smazal OS a od té doby nejede vůbec ??? Je-li tomu tak, tak ti museli oni smazat/nakopnout OS, nebo ti nemohla navi 1.12. jet z karty. :o

Takjak to vlastně je :idea:
Tomáš

C710, H610, C520, čína 6", i9100 a S5100

Obrázek skoro vše najdeš na http://tn.cdc.cz (ZMĚNA!)

Nenajdeš-li odpověď, neposílej sz, ale ptej se na fóru - dočkáš se tak spíš odpovědi.

(od 1. ledna 2016 není web dále rozvíjen...)
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: NAVMAN N60i

Příspěvekod lális v 05 pro 2012 13:43

Asi jsem to blbě napsal...zkoušel jsem kartu jinde a tam to maká v poho...takže je v háji OS....máš nějaký nápad,jak to tam nacpat?....Jsi prý bůh na navi...a vše okolo...zatím co já jen Eda... :)
lális
 
Příspěvky: 16
Registrován: 12 dub 2012 14:50

Re: NAVMAN N60i

Příspěvekod tomasii v 05 pro 2012 13:54

Pokud máš navi v garanci, tak by ti měl prodejce pomoci, třeba i za úplatu zprovoznit navi. Slušní prodejci to umožní, za úplatu i po garanci.

Možná by šlo to reklamovat na uživatelem zaviněnou závadu. Mně se stalo, že mi kamera po updatu firmwaru z webu umřela a prodejce poslal kameru na opravu a jen za manipulační poplatek ji zprovoznili. :idea:
Tomáš

C710, H610, C520, čína 6", i9100 a S5100

Obrázek skoro vše najdeš na http://tn.cdc.cz (ZMĚNA!)

Nenajdeš-li odpověď, neposílej sz, ale ptej se na fóru - dočkáš se tak spíš odpovědi.

(od 1. ledna 2016 není web dále rozvíjen...)
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Další

Zpět na OSTATNÍ ZNAČKY - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron