Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

NAVMAN N60i

Zde řešíme ostatní (méně rozšířené) značky navigací - např. VDO Dayton, SYMORP, MEDION, DYNAVIX, NDRIVE, PRESTIGIO, SENCOR, BECKER, PANASONIC, X-SITE, PIONEER...

Re: NAVMAN N60i

Příspěvekod tomasii v 05 pro 2012 13:55

Pokud máš navi v garanci, tak by ti měl prodejce pomoci, třeba i za úplatu zprovoznit navi. Slušní prodejci to umožní, za úplatu i po garanci.

Možná by šlo to reklamovat na uživatelem zaviněnou závadu. Mně se stalo, že mi kamera po updatu firmwaru z webu umřela a prodejce poslal kameru na opravu a jen za manipulační poplatek ji zprovoznili. :idea:

Poškození softwaru není hw porucha a dá se odstranit.
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: NAVMAN N60i

Příspěvekod lális v 05 pro 2012 13:57

navi v garanci nemám...navíc jsem ji dostal od známého z Anglie...takže tím pádem mi to tam nikdo nedá...asi bude lepší sehnat nějakou jinou,než se s tím prát...
lális
 
Příspěvky: 16
Registrován: 12 dub 2012 14:50

Předchozí

Zpět na OSTATNÍ ZNAČKY - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků