Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Navigace XtechNavi

Zde řešíme ostatní (méně rozšířené) značky navigací - např. VDO Dayton, SYMORP, MEDION, DYNAVIX, NDRIVE, PRESTIGIO, SENCOR, BECKER, PANASONIC, X-SITE, PIONEER...

Navigace XtechNavi

Příspěvekod stinger7 v 23 úno 2012 08:39

Ahoj máte někdo nějakou zkušenost s navigací " XtechNavi " ?
Docela mě zaujala a rád bych se dozvěděl o zkušenostech s touto navigací.
Díky předem za odpovědi.

Kód: Vybrat vše
http://www.xtech.cz/gps-navigace-xtechnavi-eu5026w-5-0-4gb-volny-slot-microsd-bt-av-in-cz.php
Code.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
stinger7
 
Příspěvky: 1
Registrován: 29 črc 2010 08:35

Re: Navigace XtechNavi

Příspěvekod addam v 23 úno 2012 14:19

Kvalitu těchto navigačních krabiček neznám. Ale po přečtení popisu produktu je zřejmé, že tam výrobce / prodejce nahrává pravděpodobně nelegální navigační program a mapy.

Viz. citace z popisu produktu:
Kód: Vybrat vše
Aktualizace map jsou minimálně po dobu záruky bezplatně zajišťovány výrobcem. Odkaz a přístup na aktualizační server výrobce obdržíte od nás na vyžádání emailem: servis@xtech.cz. Uveďte prosím číslo nákupního dokladu (faktury).
Poznámka: Nežádejte prosím o přístup ihned po zakoupení - v přístroji je vše již aktualizované přímo z výroby. Aktualizace jsou poté dostupné jednou až dvakrát ročně a přístupy se vždy mění.

Opravdu velmi nerad bych jakémukoliv poctivému prodejci křivdil, ale dost dobře není možné, aby nějaká navigace včetně legálního navigačního programu iGO PRIMO a legálních map (ještě k tomu včetně TRUCKových funkcí map) stála 1790 Kč včetně DPH :lol: :lol: :lol:

Aktualizace navigací s programy iGO se legálně a oficiálně provádějí pomocí portálu naviextras.com a programu ToolBox (a ne pomocí nějakých měnících se emailových přístupů) :lol:

Aktuální seznam značek a modelů navigací, které obsahují legální navigační programy iGO - tzn. iGO8, nebo iGO PRIMO, nebo iGO AMIGO je zde:
Kód: Vybrat vše
https://www.naviextras.com/shop/portal/devicessupport


Na druhou stranu je věcí svědomí a právního povědomí každého člověka, jestli používá legální, nebo nelegální software. Navigace s nelegálním softwarem prodává mnoho prodejců na Aukru i v běžných "seriozních" eshopech...
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Navigace XtechNavi

Příspěvekod JiriSp v 01 led 2017 22:19

Zdravím všechny.

Před cca 11lety jsem si koupil MIO C710 a díky webu Tomáše (tomasii) jsem se ještě dlouho těšil z jejích funkcí. Nyní jsem kvůli couvací kameře do auta zakoupil "čínu", u nás prodávanou jako XtechNAVI . Parametry celkem vybavený přístroj, dnes jsem ho začal zkoumat kvůli fungování, zapojení, instalaci.

Bohužel vnitřní software nic moc s porovnáním na MIO. V číně běží WIN CE verze 5 a rozhodně se to nebude moci ovládat za jízdy, jak je vše téměř na milimetr přesně.
Můj dotaz - Mohu nějak přenést např. program Handsfree Bluetooth pro volání na tento XtechNavi. Prostá kopie BlueSoleil.exe ani IVTDialor.exe vč. IVT**.dll nevede k úspěchu. Nějaký nápad něž budu muset s velkou neochotou překousnout nepodařené uspořádání pro prsty?

XtechNavi má ROM verzi V.912S.811100.150131.8G

APP verze V3.2.ABF-NUI20-SD-CZ

P.S. Tomasii ještě jednou díky za rady před mnooha lety.
Jirka
JiriSp
 
Příspěvky: 2
Registrován: 01 led 2017 22:00

Re: Navigace XtechNavi

Příspěvekod bozetechmon v 08 led 2017 12:11

Reaguji na příspěvek pana JiriSp ohledně navigace XtechNavi s tabletem. Po připojení jakékoli kamery se na displeji nic nezobrazuje, není funkční.
Rád bych se s Váma poradil ohledně připojení. Buďte tak ochoten a napište mi své číslo.
Děkuji mockrát.
Božetěch
bozetechmon
 
Příspěvky: 1
Registrován: 08 led 2017 11:36

Re: Navigace XtechNavi

Příspěvekod JiriSp v 08 led 2017 18:10

Zdravím,

s navigací XtechNavi se zatím opatrně seznamuji. Zakoupil jsem ji na přímo na výrobci-dovozci Xtech. Před koupí jsem tam mluvil s pánem, který velmi ochotně vysvětlil co věděl, nicméně, když jsme v hovoru došli k zapíjení přes 4 AA baterky nebo unlock windows přes SD kartu tak už asi moc nevěděl.

K dotazu video - pán od Xtech mi řekl, že je důležité, jaký signál jde na jaký část 3-pólového jacku, kterým vše proudí do zařízení. Jsou i kabely, které to mají jinak a to bude asi i váš problém.. já koupil kabel přímo od nich i s navigací i funfuje mi vše v pořádku. Jakmile přijde AV signál, cokoli se nahradí asi po 1s od vstupu celoobrazovkou s videem a audiem. Podporuje to PAL i ten druhý (NTSC ?)

Pokud chcete, můžu propípat ten video kabel, co kam jde.

Zdravím
JiriSp
 
Příspěvky: 2
Registrován: 01 led 2017 22:00


Zpět na OSTATNÍ ZNAČKY - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron