Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

IGO8 a autorádio Innovatek 721 GPS

Zde řešíme ostatní (méně rozšířené) značky navigací - např. VDO Dayton, SYMORP, MEDION, DYNAVIX, NDRIVE, PRESTIGIO, SENCOR, BECKER, PANASONIC, X-SITE, PIONEER...

IGO8 a autorádio Innovatek 721 GPS

Příspěvekod milosjan v 30 pro 2008 11:32

Zdravím všetkých odborníkov na IGO8 a prosím poraďte.

Na Vianoce som dostal autorádio Innovatek 721 GPS so zabudovaným navigačným softvérom IGO8 v.8.0.0.51955.
Program je nainštalovaný priamo v operačnej pamäti, iba zložka content je na SD karte, takže je možné meniť
a dopĺňať skiny, mapy, lang, voice a pod. Ale už napr. scheme, building neberie resp. na vložené súbory nereaguje.

Ak je to možné potreboval by som poradiť ako do autorádia nainštalovať najnovšiu verziu IGO8 t.j. v. 8.3.2.64873.
Ideálne by bolo upraviť menu v autorádiu tak, aby pri voľbe navigácie spúšťal program IGO8 priamo z SD karty,
tak ako mi to funguje v mojom PDA. Podľa výrobcov je v autorádiu operačný systém Windows CE 5.0 Core.
Neviem sa však dostať do štruktúry programov.

Na stránke TomasII som našiel návody a software, ale ten je na PNA MIO. Riešením by možno bol software,
ktorý by ako autoexec spustil z SD karty napr. Totalcomander, z ktorého by sa dali čítať programy v operačnej pamäti
a následne ich upravovať.

Ak už niekto niečo podobné riešil, poraďte!!!
Naposledy upravil milosjan dne 30 pro 2008 18:45, celkově upraveno 1
milosjan
 
Příspěvky: 68
Registrován: 25 lis 2008 17:48

Re: IGO8 a autorádio Innovatek 721 GPS

Příspěvekod efko v 30 pro 2008 12:26

Četl jsem na netu popis toho rádia a je tam uveden OS Windows CE5,což je něco úplně jiného než Windows mobile 5.Skutečně máš tento OS? Pak by ti měla navigace běžet i bez vložené SD karty.Takovýchto rádií je na trhu mraky typů,některé jsou úplně stejné,liší se pouze názvem a všechny mají OS Wndows CE5.Já ho mám taky a spoustu problémů jsem vyřešil díky tomuto fóru.Pokud si tady pročteš všechna vlákna,určítě to všechno rozchodíš. :)
xedik
Uživatelský avatar
efko
 
Příspěvky: 98
Registrován: 21 črc 2008 14:40
Bydliště: Kladno

Re: IGO8 a autorádio Innovatek 721 GPS

Příspěvekod milosjan v 30 pro 2008 13:59

to Efko:
Asi to bude tak ako píšeš t.j. WindowsCE 5.0. Ja nemám problém to rozchodiť. Navigácia šlape.
Ja by som však chcel nainštalovať IGO8 v. 8.3.2.xxx, pretože ta moja verzia v autoradiu nemá mnohé funkcie
a nové mapy taktiež nie sú funkčné. Ide mi o to ako to vyriešiť.
milosjan
 
Příspěvky: 68
Registrován: 25 lis 2008 17:48

Re: IGO8 a autorádio Innovatek 721 GPS

Příspěvekod efko v 30 pro 2008 14:37

Každá verze Igo8 používá jiné mapy.Do verze 8.0 musíš mít mapy 2008.1-2008.4 a do verze 8.3 mapy 2008.7 a novější.Nejde to vzájemně kombinovat.Všechny podrobnosti najdeš tady nebo na tomasii.Já byl ze začátku taky úplně tupej a dneska už se docela slušně orientuju.Nové igo nainstaluj na SD kartu a příkazem IGO.EXE by měla jít spustit.Ty máš igo nainstalované napevno v rádiu na flash disku?
xedik
Uživatelský avatar
efko
 
Příspěvky: 98
Registrován: 21 črc 2008 14:40
Bydliště: Kladno

Re: IGO8 a autorádio Innovatek 721 GPS

Příspěvekod milosjan v 30 pro 2008 14:51

Ano, IGO mám nainštalované priamo na flash disku. Iba mapy resp. celu zložku content mam na SD karte.
A to je problem. Neviem ako sa dostať na flash disk, alebo ako spustiť program priamo z SD karty.
Ideálne by bolo dať cely program IGO na SD kartu a odtial ho spúšťať, ale to je problem ako?
milosjan
 
Příspěvky: 68
Registrován: 25 lis 2008 17:48

Re: IGO8 a autorádio Innovatek 721 GPS

Příspěvekod undy v 19 úno 2009 15:52

Dobrý deň,tiež som dostal podobné rádio na vianoce :D Som laik,podrobnosti ma až tak netrápia,na nervy mi lezie iba jedno.GPS čas nevie rádio stráviť,stále mi svieti v navigácií 12:01:01.Skúšal som všetky kombinácie automatická synchronizácia,manuálna korekcia...Nič.V menu rádia si nastavím správny čas ale ten vôbec pri navigácií nefunguje.Tam mám v menu len čas GPS - ten ide,pod ním je čas zariadenia - stále 12:01:01-nič s tým neviem urobiť.V návode píšu že systém iGO opravuje čas zariadenia automaticky,netuším,kde hľadať chybu.Poprosím o radu pochopiteľnú aj laikovi /lekárovi/.Vďaka

Ešte citácia z návodu:

Nastavit formát
data a času
Zde můžete nastavit formát data a času. K dispozici jsou různé
mezinárodní formáty.
Nastavení času a
časového pásma
Umožňuje přístup k nastavení času a časového pásma. Systém Nav N
Go iGO 8 opravuje čas zařízení podle vždy přesného času GPS. Systém
Nav N Go iGO 8 také umožňuje nastavit časové pásmo podle aktuální
polohy GPS.
nevadí, že idem pomaly, veď možno idem aj zlým smerom...
undy
 
Příspěvky: 32
Registrován: 19 úno 2009 15:43
Bydliště: Horné Saliby, SR

Re: IGO8 a autorádio Innovatek 721 GPS

Příspěvekod warhead v 19 úno 2009 17:19

ohledne toho casu to je predpokladam citace z manualu igo, je mozne ze to treba zarizeni jako takove s tim muze mit potiz ;)
Obrázek

HTC Kaiser juchu :D
Uživatelský avatar
warhead
 
Příspěvky: 304
Registrován: 07 črc 2008 07:57
Bydliště: West Czech

Re: IGO8 a autorádio Innovatek 721 GPS

Příspěvekod undy v 20 úno 2009 08:13

Je to rádio http://www.auknet.cz/p119-2din-dvd-auto ... a-gps.html

Neviem,čas GPS to ukazuje správne /- 1 hod/ ale nejde funkcia prispôsobenie časového pásma.Dám "Praha GMT+1hod" čas GMT ostane a čas zariadenia je stále 12:01:01 , niekedy 13:01:01.Možno sa treba dostať do nejakého menu a tam to povoliť alebo čo , ale nič nebolo v návode.Aj čas príjazdu vypočíta z tejto hodnoty.A dátum mám 27.7.2007 a neviem ako /kde/ sa nastavuje.Možno v tom menu by to išlo ale neviem sa k nemu dopracovať.Ale aj tak ďakujem za odpoveď :x
nevadí, že idem pomaly, veď možno idem aj zlým smerom...
undy
 
Příspěvky: 32
Registrován: 19 úno 2009 15:43
Bydliště: Horné Saliby, SR

Re: IGO8 a autorádio Innovatek 721 GPS

Příspěvekod efko v 20 úno 2009 10:37

Já mám podobné rádio,čas musíš nastavit ve funkci navigace.Jsou to jakoby dva přístroje v jednom,které se vzájemně neovlivňují.Mě při zapnutí navigace naskočí okno viz obrázek a tam v nastavení/obrazovka/čas-nebo tak nějak podobně se dá všechno nastavit.V tomto menu nastavíš i datum.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
xedik
Uživatelský avatar
efko
 
Příspěvky: 98
Registrován: 21 črc 2008 14:40
Bydliště: Kladno

Re: IGO8 a autorádio Innovatek 721 GPS

Příspěvekod undy v 20 úno 2009 11:38

Viem sa dostať len sem,nech hocičo zmením,ten miestny čas je stále 12.01.01 a stojí to...



as navi.jpg



inak myslím si že som mal to tvoje rádio a musel som ho reklamovať-mrzol mi display pri rádiu keď som chcel prepínať stanice.Tam máš sygic drive a klasický TV tuner?/BD 6700GPS?/
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
nevadí, že idem pomaly, veď možno idem aj zlým smerom...
undy
 
Příspěvky: 32
Registrován: 19 úno 2009 15:43
Bydliště: Horné Saliby, SR

Další

Zpět na OSTATNÍ ZNAČKY - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 2 návštevníků