Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

IGO8 a autorádio Innovatek 721 GPS

Zde řešíme ostatní (méně rozšířené) značky navigací - např. VDO Dayton, SYMORP, MEDION, DYNAVIX, NDRIVE, PRESTIGIO, SENCOR, BECKER, PANASONIC, X-SITE, PIONEER...

Re: IGO8 a autorádio Innovatek 721 GPS

Příspěvekod SvoDa v 20 úno 2009 15:13

efko píše:
SvoDa píše:Jestliže máš po znovuzapnutí čas posledního vypnutí, tak se přístroj jen uspí, ale nevypíná úplně. Kdyby se vypínal úplně, máš tam těch 12.00

Tak to není,pokud navigaci uspím a znovu spustím,naběhne okamžitě do aktuálního stavu.Pokud rádio vypnu klíčkem a znovu zapnu a spustím navigaci,tak startuje od začátku,ale ten čas tam visí takový,ve kterém jsem to vypnul.Nezapomeň,že autorádia mají žlutý vodič pro držení paměti,takže to asi drží i paměť toho času.Pokud chci navigaci úplně natvrdo restartovat,tak musím odpojit autobaterii.

Přesně tak jsem to myslel. Když zůstává rádio v autě, je to jen princip tzv. uspání a nikoli vypnutí natvrdo, jako je tomu u toho hardresetu, kdy se čas vrací na 12.OO 1.4.2007.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: IGO8 a autorádio Innovatek 721 GPS

Příspěvekod efko v 20 úno 2009 15:23

V návodu k mému rádiu není o navigaci ani jedno slovo,jako kdyby tam vůbec nebyla.Na všechno jsem musel přijít sám.Dual zone mám taky,přepínám to tlačítkem "NAVI",je vidět na obrázku.K tomu času,když zapnu funkci navigace (nemusí být vložena SD karta) naskočí základní menu.Kliknu na ten klíč a šroubovák a naskočí menu,které vidíš na obr.č.1.Tam si zvolím "čas" a mám nastavení času jak vidíš na obr.č.2.Možná máš grafiku menu jinou,ale tyhle funkce tam někde mít musíš.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
xedik
Uživatelský avatar
efko
 
Příspěvky: 98
Registrován: 21 črc 2008 14:40
Bydliště: Kladno

Re: IGO8 a autorádio Innovatek 721 GPS

Příspěvekod undy v 20 úno 2009 16:11

V tom rádiu,čo som reklamoval,som mal presne takéto menu,aj som vedel všetko nastaviť.Len tu sa neviem do toho menu nijako dostať
nevadí, že idem pomaly, veď možno idem aj zlým smerom...
undy
 
Příspěvky: 32
Registrován: 19 úno 2009 15:43
Bydliště: Horné Saliby, SR

Re: IGO8 a autorádio Innovatek 721 GPS

Příspěvekod efko v 20 úno 2009 17:15

SvoDa píše:
efko píše:
SvoDa píše:Jestliže máš po znovuzapnutí čas posledního vypnutí, tak se přístroj jen uspí, ale nevypíná úplně. Kdyby se vypínal úplně, máš tam těch 12.00

Tak to není,pokud navigaci uspím a znovu spustím,naběhne okamžitě do aktuálního stavu.Pokud rádio vypnu klíčkem a znovu zapnu a spustím navigaci,tak startuje od začátku,ale ten čas tam visí takový,ve kterém jsem to vypnul.Nezapomeň,že autorádia mají žlutý vodič pro držení paměti,takže to asi drží i paměť toho času.Pokud chci navigaci úplně natvrdo restartovat,tak musím odpojit autobaterii.

Přesně tak jsem to myslel. Když zůstává rádio v autě, je to jen princip tzv. uspání a nikoli vypnutí natvrdo, jako je tomu u toho hardresetu, kdy se čas vrací na 12.OO 1.4.2007.

Nedalo mi to,tak jsem šel do garáže,odpojil baterku,nechal 10 min.odpojenou,po připojení a zapnutí navigace naskočil čas,kdy jsem to vypnul,žádných 12.00.Paměť rádia byla vynulovaná,hodiny u rádia taky,ale navigace si to nějakým spůsobem pamatuje.
xedik
Uživatelský avatar
efko
 
Příspěvky: 98
Registrován: 21 črc 2008 14:40
Bydliště: Kladno

Re: IGO8 a autorádio Innovatek 721 GPS

Příspěvekod efko v 20 úno 2009 17:26

Zkus do sys.txt dát tento zápis:
[timezone] ; nastavení pro časovou zónu
;default_timezone=29 ; defaultní časové pásmo (29 ... GMT+1 amsterdam)
;index=29
;auto_index=29
sync_time=1 ; synchronizuj čas s GPS
reset_os_timezone=0 ; má pomoci v případě problémů s časovým pásmem
sync_os_timezone=0 ; má pomoci v případě problémů s časovým pásmem
use_auto=1 ; zónu automaticky <0=ne, 1=ano>
manual_dst=0 ; letní čas manuálně <0=ne, 1=ano>
tzdst=1 ; letní čas dle zóny <0=ne, 1=ano>
xedik
Uživatelský avatar
efko
 
Příspěvky: 98
Registrován: 21 črc 2008 14:40
Bydliště: Kladno

Re: IGO8 a autorádio Innovatek 721 GPS

Příspěvekod SvoDa v 20 úno 2009 17:33

Já to tam mám, ale MIO se chová tak, jak jsem popsal, tzn. že po úplném vypnutí se čas vynuluje a správný naskočí až po signálu GPS, nebo po ručním přenastavení. Možnáže po delším odpojení baterky, se ti to vynuluje taky - až budeš nabíjet baterku, uvidíš (pokud tvůj přístroj nemá záložní baterii právě pro uchování těchto nastavení)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: IGO8 a autorádio Innovatek 721 GPS

Příspěvekod Jarouš v 20 úno 2009 18:07

Záložní baterii pro uchování nastavení nemá asi žádné autorádio a to z důvodu krádeže.Jestliže odpojíš baterku a nebo se vybije,zmizí všechna nastavení včetně aktivačního kódu,takže při připojení či nabití se to musí vše zadávat znovu.Měl jsem snad 10 různých autorádii a všude to tak bylo.
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: IGO8 a autorádio Innovatek 721 GPS

Příspěvekod efko v 20 úno 2009 18:22

Záložní baterii mají pouze tzv.šuplíkový rádia,ale ty už se dneska nevyrábí.Ale to moje rádio,resp.navigace se s tím časem chová tak jak píšu.
xedik
Uživatelský avatar
efko
 
Příspěvky: 98
Registrován: 21 črc 2008 14:40
Bydliště: Kladno

Re: IGO8 a autorádio Innovatek 721 GPS

Příspěvekod undy v 06 kvě 2009 15:46

s tým časom v GPS funkcii nemám nič nové,stále tam je 12.01.01 aj keď idem 5 hodín v kuse...Nič Vás nenapadá,ako to rozchodiť?Veď to nie je možné,aby digitálny čas stál,nie?Buď ide,alebo tam nie je,ale aby stál??Vďaka za nejaké rady
nevadí, že idem pomaly, veď možno idem aj zlým smerom...
undy
 
Příspěvky: 32
Registrován: 19 úno 2009 15:43
Bydliště: Horné Saliby, SR

Re: IGO8 a autorádio Innovatek 721 GPS

Příspěvekod undy v 14 črc 2009 06:01

Čaute,píšem ohľadne môjho problému-vyriešilo sa to tým,že mi poslali SD s novšou verziou IGO 8 /alebo lepšie skopírovaným originálom.../po zasunutí mi ten čas hneď naskočil,nič som ani nemusel s ním maturovať.Podotýkam , že ten program na SD nebol ani jeden originál.
nevadí, že idem pomaly, veď možno idem aj zlým smerom...
undy
 
Příspěvky: 32
Registrován: 19 úno 2009 15:43
Bydliště: Horné Saliby, SR

PředchozíDalší

Zpět na OSTATNÍ ZNAČKY - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků