Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

IGO8 a autorádio Innovatek 721 GPS

Zde řešíme ostatní (méně rozšířené) značky navigací - např. VDO Dayton, SYMORP, MEDION, DYNAVIX, NDRIVE, PRESTIGIO, SENCOR, BECKER, PANASONIC, X-SITE, PIONEER...

Re: IGO8 a autorádio Innovatek 721 GPS

Příspěvekod Pája1 v 11 kvě 2010 14:23

Ahoj, souhlas... já ty mapy nebo lépe řečeno aktualizace koupím a legálně, ale potřebuji poradit jakou verzi a co koupit..to že někde řekne že jsem to koupil v aukru mi nepomůže..mám prostě igo8 a chtěl bych aktualizaci mapy pro českou rep. nic jiného.. tak prosím o radu jak to mám udělat. Stále mi chodí na mail pozvánky na srazy Igo, ale když jsem jdu sem alespoň na stránky tak mně mrzí že se na mně všichni vykašlou... :roll: jestli se musí koupit celá navigace s FW a zároveň s licencí na mapy ..tak to udělám nechci mít prostě další krám v autě na okně když mám už jeden..to je pochopitelné..

Prosím proto někoho rozumného kdo mi poradí technické řešení abych to zprovoznil, jsem TV technik lescos snad tedy pochopím, avšak navigace není moje doména.. jde mi teda o to co mám schánět a co koupit apod. děkuji za polopatické vysvětlení a trpělivost se mnou..

děkuji...
Pája1
 
Příspěvky: 25
Registrován: 03 čer 2009 12:55

Re: IGO8 a autorádio Innovatek 721 GPS

Příspěvekod Ivo K v 11 kvě 2010 15:00

Aktualizace mapy ČR může být od různých dodavatelů.
Ohledně aktualizací map na Naviextras to velice přehladně popisuje Addam zde: viewtopic.php?f=15&t=1230&start=5
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: IGO8 a autorádio Innovatek 721 GPS

Příspěvekod Pája1 v 12 kvě 2010 06:27

Děkuji, je to dobře popsáno, ale mám navigaci na SD kartě která je v rádiu vložená.. mám ji teda vyjmout z autorádia a vložit do čtečky v PC a tak nějak postupovat?.. ..
Pája1
 
Příspěvky: 25
Registrován: 03 čer 2009 12:55

Re: IGO8 a autorádio Innovatek 721 GPS

Příspěvekod Jarouš v 12 kvě 2010 07:19

Přesně tak.
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: IGO8 a autorádio Innovatek 721 GPS

Příspěvekod Pája1 v 19 kvě 2010 14:03

Děkuji, ještě se zeptám z kterého období nebo měsíce jsou nejaktuálnější mapy?..nebo alespoň qvartál či označení... abych nekoupil něco staršího než mám.. mám mapy instalované v září loňského roku naposled.. a také bych potřeboval info zda mohu do IGO8 nakopírovat třeba několik map s koncovkou FBL ale třeba jen pro ČR nebo musím ty původní smazat a nakopírovat jen ty nové verze aby to nějak nekolidovalo a vybralo jen tu aktuální.....děkuji za pomoc a nebo správné nasměrování na někoho kdo mi s tím více poradí.. :|
Pája1
 
Příspěvky: 25
Registrován: 03 čer 2009 12:55

Re: IGO8 a autorádio Innovatek 721 GPS

Příspěvekod amatér v 19 kvě 2010 15:27

Všechny mapy pro iGO8 mají koncovku *.fbl. Poslední mapy na naviextras mají pro Evropu označení 2009.Q4 (někde se uvádí 2009.12) Podívej se do složky license a napiš jak se jmenuje soubor, který obsahuje,( má koncovku .lic, nebo .lyc).
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: IGO8 a autorádio Innovatek 721 GPS

Příspěvekod Pája1 v 24 kvě 2010 06:05

Ahoj, děkuji... koukal jsem se do té složky license a mám tam celkem 3 soubory a to:

device.nng
iGO8_PDA_PNA.lic
iGO2008.lic

Je to dobře,..nebo tam má ještě něco být?.. Mám shánět mapy jako extra nebo je lépe koupit třeba nový SW a k tomu mapy a nakopírovat na SD kartu něco jiného?.. prosím o radu co by bylo v mém případě nejlepší řešení.. Děkuji...
Pája1
 
Příspěvky: 25
Registrován: 03 čer 2009 12:55

Re: IGO8 a autorádio Innovatek 721 GPS

Příspěvekod Pája1 v 25 kvě 2010 12:51

TO: amatér...nevím na co jsi se vlastně ptal... opsal jsem ty 3 soubory z originální karty (zálohy) jinou a aktualizovanou SD kartu mám v autorádiu .. mám to opsat i tam?..nebo jak?.. jde v tomhle o nějakou licenci nebo nevím co prostě myslíš...díky..
Pája1
 
Příspěvky: 25
Registrován: 03 čer 2009 12:55

Re: IGO8 a autorádio Innovatek 721 GPS

Příspěvekod Pája1 v 31 kvě 2010 08:22

Prosím o info zda musím mapy vyměňovat nebo stačí jen dokopírovat a zda mohou být v Igu nakopírovány třeba mapy dvě od různých firem.. jak to má být správně? Nebo musí být pouze jedna ?.. a vyzkoušet která je lepší?..jak to poznám,..poradí někdo? Děkuji :roll:
Pája1
 
Příspěvky: 25
Registrován: 03 čer 2009 12:55

Re: IGO8 a autorádio Innovatek 721 GPS

Příspěvekod vovi v 31 kvě 2010 09:03

Když má iGO8 dvě či více map stejného jména, vždy pracuje s tou, o které usoudí, že je nejnovější ( a která to je se dá najít v Menu-druhá stránka-O Programu-Mapy...). Takže pokud máš skutečně novější mapu, je zbytečné udržovat na kartě/v paměti tu starší. Nicméně doporučuju si už odzkoušené mapy schovávat aspoň v PC - ne vždy totiž novější znamená lepší.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

PředchozíDalší

Zpět na OSTATNÍ ZNAČKY - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron