Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Nav. - Prestigio Geovision 5500BTFMHD zmenšilo mi obrazovku

Zde řešíme ostatní (méně rozšířené) značky navigací - např. VDO Dayton, SYMORP, MEDION, DYNAVIX, NDRIVE, PRESTIGIO, SENCOR, BECKER, PANASONIC, X-SITE, PIONEER...

Re: Nav. - Prestigio Geovision 5500BTFMHD zmenšilo mi obrazo

Příspěvekod Slavo v 09 úno 2012 17:27

Pre: addam

Slavo píše:tiez nepochopim, ze v novom gps-ku nejde pustat hudba ani video... potesil ma ten upgrade, ze to opravili
ale zaroven ako mozte vidiet to zas posrali... Takze sa to pokusim dostat naspat ako som mal. Slavo

Pokud vím, tak hudba a video šly pouštět i předtím, ale asi v jiném formátu než by sis představoval. Zkusil jsi například namísto hudby ve formátu MP3 pustit v přístroji hudbu ve formátu WMA... ?[/quote]

Priatelu, neslo to z jednoducheho dovodu. Neboli tam tlacidla pre vyhladavanie (prehladavanie) hudobnych suborov. Po tom update tam pribudli tlacidla takze aj s MicroSD aj s pamate pristroja uz viem
pustat hudbu aj video v HD...
Slavo
 
Příspěvky: 5
Registrován: 22 led 2012 12:56

Re: Nav. - Prestigio Geovision 5500BTFMHD zmenšilo mi obrazo

Příspěvekod addam v 10 úno 2012 08:44

Tak v tom případě svoje tvrzení beru zpět ;-) Ne, vážně - navigací PRESTIGIO 5500 mi prošlo rukama opravdu hodně a vím, že v určitých výrobních sériích byl firmware, který neumožňoval přehrávání MP3, ale hudebních přehrávač v nich obsažen byl. A právě nový firmware přidával (mimo jiné) podporu MP3 formátu. Ale nesetkal jsem se s žádnou 5500, která by neměla přehrávač obsažený vůbec :shock:

V každém případě je dobře, že je Tvůj problém vyřešen a kdyby někdo řešil podobný problém, tak firmware pro PRESTIGIO 4500TMC / 4500BTFM / 5500BTFMHD / 5500TMCHD jsou zde:
Kód: Vybrat vše
http://download.hellshare.cz/firmware/rom-prestigio-4500-5500-rar/5224350/
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Nav. - Prestigio Geovision 5500BTFMHD zmenšilo mi obrazo

Příspěvekod Hju v 29 dub 2012 07:54

Mohl bych poprosit o reupload toho firmware pro PRESTIGIO 4500TMC / 4500BTFM / 5500BTFMHD / 5500TMCHD ? Předem díky moc
Hju
 
Příspěvky: 1
Registrován: 29 dub 2012 07:46

Re: Nav. - Prestigio Geovision 5500BTFMHD zmenšilo mi obrazo

Příspěvekod pgx v 03 zář 2012 13:13

Prosim o reupload!!!

Diky.
pgx
 
Příspěvky: 1
Registrován: 31 srp 2012 21:00

Re: Nav. - Prestigio Geovision 5500BTFMHD zmenšilo mi obrazo

Příspěvekod addam v 03 zář 2012 13:57

Reupload je zde:
Kód: Vybrat vše
http://ulozto.cz/x3z1qx7/prestigio-45xx-55xx-rar

Heslo pro rozbalení je:
Kód: Vybrat vše
forum.entershop.cz
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Předchozí

Zpět na OSTATNÍ ZNAČKY - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

cron