Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

SE Xperia X1

Zde řešíme ostatní (méně rozšířené) značky navigací - např. VDO Dayton, SYMORP, MEDION, DYNAVIX, NDRIVE, PRESTIGIO, SENCOR, BECKER, PANASONIC, X-SITE, PIONEER...

SE Xperia X1

Příspěvekod Libunda v 17 pro 2008 11:59

Hojte odborníci, prosím o radu.
Stáhl jsem si "iGO v8.3.1.57021 + Full EU 2008.7 map", nahrál na Storage Card do X1. Zmenil jsem sys.txt, které jsem nekde nasel dále jsem nahradil data.zip kvuli rozlisení. ( myslím, ze oboje je od Tomasii )
Kdyz pak provádím instalaci, tak mi to při "mainscreen load" hodí tuto hlášku: ffuierror: parse error [</script> expected]
Googloval jsem googloval, ale, ale................... koukám, ze Vy máte zkusenosti, tak snad poradíte konkrétní vec. Testování není můj koníček...
Protoze techto strojů je jeste málo, vubec nevím, jestli to rozchodit pujde.

Ted me doslo, ze vlastne nevím, zda se jedná o instalaci, nebo spustení.........

Díky

PS: Na telefonu jsou Win mobile 6.1 Profi
Xperia X1
Uživatelský avatar
Libunda
 
Příspěvky: 4
Registrován: 17 pro 2008 10:53
Bydliště: země česká

Re: SE Xperia X1

Příspěvekod SvoDa v 17 pro 2008 12:49

U takové hlášky je evidentní, že nemáš správný data.zip nebo skin - prostě je tam chyba ve scriptech.
Nutno zkusit jiné data.zip, které obsahují složku i s tvým rozlišenmím displaye. Pokud máš rozlišení napč. 240x320 pixelů, musí data.zip obsahovat mj. i adresář 320_240. Pokud máš i "něčí" složku save, tak tu smazat, nebo alespoň soubor system.ini v ní, aby se načetl defaultní skin (data.zip) z iGO8.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: SE Xperia X1

Příspěvekod vovi v 17 pro 2008 13:44

Libundo, mrkni do SZ! Máš tam nějaké odkazy, o kterých tady na slušném fóru nepíšeme ;)
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: SE Xperia X1

Příspěvekod Libunda v 17 pro 2008 14:12

Pánové velmi děkuji za dosavadní přínos. Myslím vážně. Jdu to odzkouset a poreferuju.
Xperia X1
Uživatelský avatar
Libunda
 
Příspěvky: 4
Registrován: 17 pro 2008 10:53
Bydliště: země česká

Re: SE Xperia X1

Příspěvekod Libunda v 17 pro 2008 21:56

Takže dle předchozích rad jsem provedl pá zásahů a vše funguje. Jen me jeste chybí zástupce v panelech. Nevíte jak na to?? Asi tím, ze to není onstalacní akce, ale jen spoustecí, tak se nevytvorily vazby. :-(
Xperia X1
Uživatelský avatar
Libunda
 
Příspěvky: 4
Registrován: 17 pro 2008 10:53
Bydliště: země česká

Re: SE Xperia X1

Příspěvekod vovi v 17 pro 2008 22:06

To bude vědět spíš někdo, kdo se vyzná v Mobilních Woknech - a to není zrovna můj šálek čaje :oops:

A pokud tady popíšeš postup, určitě taková prošlapaná cestička pomůže dalším Xperiákům ;)
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: SE Xperia X1

Příspěvekod Libunda v 18 pro 2008 10:11

Takže k zástupci programu:
Já mám nástavbu Spb Mobile Shell Panel X1. ( podle me velmi prívetive graficky zpracovaná, nezatezující systém a s rychlýma reakcema a free.)
No a tam se Muze pridat zástupce do menu této nástavby jednoduchým kliknutím a vybráním spoustecího souboru. Paráda. Je tam prímo tlacítko Settings/Customize menu a tam se dají delat divy ;)
Je to delaný pro blbce jako jsem já :mrgreen:

A Ted jeste jedna vec. Kdyz spustím iGO a otevru X1, tak by se mel prehodit obraz na sirku automaticky ne?? To nejde. Kdyz chci alespon manualne, tak to chce restart programu atd...
Toto je standartni postup?? Nebo je potreba jeste nejak upravit sys.txt?? atd....
Xperia X1
Uživatelský avatar
Libunda
 
Příspěvky: 4
Registrován: 17 pro 2008 10:53
Bydliště: země česká

Re: SE Xperia X1

Příspěvekod warhead v 19 pro 2008 15:04

myslim ze zadna automaticka pracka nepujde ale muzes ho nastavit natvrdo bud tak nebo tak ;)
Obrázek

HTC Kaiser juchu :D
Uživatelský avatar
warhead
 
Příspěvky: 304
Registrován: 07 črc 2008 07:57
Bydliště: West Czech


Zpět na OSTATNÍ ZNAČKY - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků