Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Prestigio 4150 samovolné vypínáni

Zde řešíme ostatní (méně rozšířené) značky navigací - např. VDO Dayton, SYMORP, MEDION, DYNAVIX, NDRIVE, PRESTIGIO, SENCOR, BECKER, PANASONIC, X-SITE, PIONEER...

Prestigio 4150 samovolné vypínáni

Příspěvekod matess9 v 08 zář 2011 10:22

Zdravím,mam Prestigio 4150 a v ni Igo8 a po prepnuti navi do rezimu spanku se mi asi po cca hodine uplne vypne a znova pak nabiha od zacatku.Kdyz ji probudim drive tak je to v pohode,je pouze v rezimu spanku.Tohle je nekde v systemu nastaveno,ze to pak prechazi automaticky do modu vypnuto?
Diky
matess9
 
Příspěvky: 16
Registrován: 20 bře 2011 07:42

Re: Prestigio 4150 samovolné vypínáni

Příspěvekod tomasii v 08 zář 2011 19:26

Já myslím, že to není vlastnost navi, ale programu a karty. Mně to dělalo Mio s jednou, nebo dvěma verzemi iGO8.3.1, maličko pomohla jiná karta a bez problému navi jela, když bylo iGO8 vMFD (v navi, ne na kartě) Zbavil jsem se toho přechodem na jinou verzi iGO8.

Myslím, že taky existuje zápis do sys.txt do sekce [power], který toto chování omezuje.
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Prestigio 4150 samovolné vypínáni

Příspěvekod matess9 v 11 zář 2011 15:56

Zápis v sys.txt nepomohl,tak jsem nahral navi soft primo do zarizeni.tak uvidim co to bude delat.Jinak mam tu posledni verzi 8.3.5.
Diky
matess9
 
Příspěvky: 16
Registrován: 20 bře 2011 07:42

Re: Prestigio 4150 samovolné vypínáni

Příspěvekod matess9 v 18 zář 2011 08:41

Tak to bude asi vlastnosti te navi.Dejaji to dve verze IGO8 i Primo :(
matess9
 
Příspěvky: 16
Registrován: 20 bře 2011 07:42


Zpět na OSTATNÍ ZNAČKY - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků