Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

iGO Primo 1,2 v HTC HD2

Zde řešíme ostatní (méně rozšířené) značky navigací - např. VDO Dayton, SYMORP, MEDION, DYNAVIX, NDRIVE, PRESTIGIO, SENCOR, BECKER, PANASONIC, X-SITE, PIONEER...

iGO Primo 1,2 v HTC HD2

Příspěvekod Little.Devil v 30 črc 2011 09:32

Zdravím všechny a prosím o radu a pomoc s Primem 1,2.V HTC HD2 jsem měl verzi 1,1 a vše bylo ok,ale verze 1,2 mi načte GPS a po chvilce ho načítá znovu a to se pořád opakuje dokola.Nevíte někdo co stim?Děkuji mockrát a pěkný den.
Little.Devil
 
Příspěvky: 3
Registrován: 29 črc 2011 20:00

Re: iGO Primo 1,2 v HTC HD2

Příspěvekod Jasper v 30 črc 2011 09:40

Tady je odpověď

amatér píše:Pro všechny majitele PDA zařízení,kterým padá signál GPS. Řešení našel arkoko, a publikoval ho dnes na fóru 4pda.
Ke správnému zafixování příjmu GPS je potřeba použít upravené soubory customize.lua přidáním zápisu:
Kód: Vybrat vše
START_APPLICATION("utility/esc.exe","")
sc_CalibrateScreen()

upravený soubor pro skin GJ:
add_to_GJ_AK_skin.rar

upravený soubor pro skin Dimka:
add_to_skin_diMkaWA_P130.rar


Do složky utility přidat:
esc.rar


Ti kdo nepoužívají žádný skin, mohou použít tento soubor customize.lua
customized.rar

Toť vše

Díky arkoko za nápad, a arimi za upravené soubory.
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: iGO Primo 1,2 v HTC HD2

Příspěvekod Little.Devil v 30 črc 2011 13:17

Díky moc a jestli ještě můžu otravovat neb nejsem žádnej pc mág ,tak ty soubory nebo složky najdu kde v cz jazyce?Já už rusky bohužel zapoměl a to jsem ji měl celá školní leta.Tak pls o nějaký návodík pro mne hlupáka a odkazy přímo na to co potřebuju aby to makalo.Díky moc
Little.Devil
 
Příspěvky: 3
Registrován: 29 črc 2011 20:00

Re: iGO Primo 1,2 v HTC HD2

Příspěvekod tomasii v 30 črc 2011 13:24

Jestli někde české návody najdeš nevím, ale kolega Google překládá celkem srozumitelně i z ruštiny. :idea:
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: iGO Primo 1,2 v HTC HD2

Příspěvekod Little.Devil v 28 srp 2011 08:04

Zdravim o omlouvám se ale nějak to nemůžu dát dohromady.Jsem prostě trumpeta,tak chci poprosit někoho šikovnějšího o pomoc a nahození těch souborů co potřebuju aby to GPS stále nepadalo.Moc všem děkuju za předchozí pomoc a prosim o ty soubory.Děkuju
Little.Devil
 
Příspěvky: 3
Registrován: 29 črc 2011 20:00


Zpět na OSTATNÍ ZNAČKY - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků