Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

HOLUX GPSmile 53

Zde řešíme ostatní (méně rozšířené) značky navigací - např. VDO Dayton, SYMORP, MEDION, DYNAVIX, NDRIVE, PRESTIGIO, SENCOR, BECKER, PANASONIC, X-SITE, PIONEER...

HOLUX GPSmile 53

Příspěvekod rothstein v 19 črc 2011 16:52

Ahoj, kamarádka mi vrazila do ruky navigaci HOLUX GPSmile 53 a prý k tomu nemá kartu. Koupila tedy nějaké SD. Co teď s tím. Sám mám TomTom, u toho si dokážu mapy aktualizovat a nahrávat software, ale u této navigace to nějak nechápu. Moc také o ní nneí napsáno. Jedno vlákno na IGo8 tu je, ale strašně stručné. POmohl by mi někdo, jak do této navigace dostat ideálně TomTom případně IGo? Co mě dost mate, tak když navigaci zapnu bez SD karty, tak naběhne uvítací menu a když dám GPS tak to chce soubor Holuxnavi.exe. To znamená, že už tam tedy je nějaký software a teď stačí pouze mapa? Nebo musím přehrát v interní paměti nynější sw a dát tam třeba TomTom nabo IGo? Díky moc za rady, jsem v koncích :(
rothstein
 
Příspěvky: 2
Registrován: 19 črc 2011 16:34

Re: HOLUX GPSmile 53

Příspěvekod jjjlll v 19 črc 2011 18:17

Uvnitř žádný navigační software není, jen Windows, multimedia a menu. Je potřeba na kartu nahrát iGO, a exe soubor (musí být v rootu karty) přejmenovat na HoluxNavi.exe. Je potřeba vybrat verzi pro rozlišení 320x240.
V sys.txt by měl být zápis

[folders]
app="SDMMC"

, a cokoli dalšího dle potřeby.
V Holuxu běží cokoli bez problémů, tzn. TomTom, iGO8, Amigo, Primo, OziExplorer atd. Byla to supr navigace s jasným displejem. Jen doporučuju zbytečně nekalibrovat displej, jinak se nenávratně rozhodí jako mě, a to by byla škoda. Pokud navigace bude neustále vyžadovat HoluxNavi.exe a tento bude na kartě přítomen, tak je pořeba kartu zformátovat prográmkem SDFormatter. Je tu o něm na fóru psáno, i kde ho stáhnout.
ALCATEL OT908 (320x240), Android 2.3.4, PRIMO 9.6.7.235654
Uživatelský avatar
jjjlll
 
Příspěvky: 38
Registrován: 06 dub 2009 12:35
Bydliště: Nerátky

Re: HOLUX GPSmile 53

Příspěvekod rothstein v 19 črc 2011 21:23

Díky za odpověď. Ideálně bych tam chtěl dát TomTom, ale při odemykání mapy v TomTomu to po mně chce kód navigace, ale u Holuxe nevím kde bych ho vzal. V případě TomToma bych měl přejmenovat nějaký jeho soubor na HoluxNavi.exe? Nebo se tam pouze tento soubor nahraje?

Díky
P
rothstein
 
Příspěvky: 2
Registrován: 19 črc 2011 16:34

Re: HOLUX GPSmile 53

Příspěvekod jjjlll v 20 črc 2011 19:57

Ano, v případě TomToma přejmenuj TomTom Navigator.exe na HoluxNavi.exe. Tím je pouze zajištěno že po kliknutí na ikonu GPS bude tento soubor spuštěn. To přejmenování by ani nebylo nutné, ale místo menu přístroje by se musel spouštět CEdesktop browser. I to je na Holuxu možné.
S mapou Ti neporadím.
ALCATEL OT908 (320x240), Android 2.3.4, PRIMO 9.6.7.235654
Uživatelský avatar
jjjlll
 
Příspěvky: 38
Registrován: 06 dub 2009 12:35
Bydliště: Nerátky

Re: HOLUX GPSmile 53

Příspěvekod kejpex v 04 říj 2012 13:42

V případě těch map si stahni nějaký easy aktivator pro tomtom a ten ti zobrazi cislo zarizeni
kejpex
 
Příspěvky: 49
Registrován: 01 úno 2010 12:50
Bydliště: někde na vesnici :D


Zpět na OSTATNÍ ZNAČKY - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 6 návštevníků

cron