Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Prestigio 5500 TMC HD

Zde řešíme ostatní (méně rozšířené) značky navigací - např. VDO Dayton, SYMORP, MEDION, DYNAVIX, NDRIVE, PRESTIGIO, SENCOR, BECKER, PANASONIC, X-SITE, PIONEER...

Prestigio 5500 TMC HD

Příspěvekod SuperMUF v 12 črc 2011 14:05

Ahoj,

mám nové Prestigio 5500 TMC HD ...

dojmy ?

- řemeslně perfektní zpracování, fajne držáček, luxusní pouzdro v ceně ...
- lehce customizované IGO PRIMO s licencemi celé Evropy ... luxus za ty peníze
- zajímavě řešené RDS-TMC - je společně s napájecím kablíkem, a ukončené je to standardním mini-USB

vše OK ale ...

pořád mi to hlásí že zařízení by mohlo pracovat rychleji kdyby bylo připojené k USB 2.0 . Samozřejmě USB 2.0 mám, veškerá další zařízení mi jedou normálně ... bohužel Prestigio jede v režimu USB 1.1 = ukrutně pommmaaaalllluuuuu ....

na stránkách Prestigia mě to hodilo na stažení nějakého driveru ale ten nejde stáhnout
Kód: Vybrat vše
http://www.prestigio.com/info/support/downloads.xhtml?NODE_ID=70910114601626585&ITEM=101207070807226053


co s tím ?
Uživatelský avatar
SuperMUF
 
Příspěvky: 68
Registrován: 16 úno 2009 09:41

Re: Prestigio 5500 TMC HD

Příspěvekod SuperMUF v 12 črc 2011 14:24

tak je vše v pořádku, obrátil jsem se na Český servis jako servisní organizaci Prestigia v CZ a ti kontaktovali výrobce ...

výsledkem upgrade je již srozumitelná čeština v menu přístroje, bohužel ale problém s USB zůstal .
Naposledy upravil SuperMUF dne 12 črc 2011 14:51, celkově upraveno 2
Uživatelský avatar
SuperMUF
 
Příspěvky: 68
Registrován: 16 úno 2009 09:41

Re: Prestigio 5500 TMC HD

Příspěvekod SuperMUF v 12 črc 2011 14:25

mimochodem trošku čaruji s IGO Primem které jsem měl odladěná na Dejvidovi 5066 ( Dejvid 6 ) ....

vše jede OK, jen mi nejde RDS-TMC ... když tam dám branding.zip z Prestigia, nenajede mi to, hláška invalid voice ...

děkuji za pomoc
Uživatelský avatar
SuperMUF
 
Příspěvky: 68
Registrován: 16 úno 2009 09:41

Re: Prestigio 5500 TMC HD

Příspěvekod SuperMUF v 12 črc 2011 15:20

TMC vybojováno :

[tmc]
saved_config_available="1"
saved_config_classname="NMEA_GPSTMC_AMARYLLO"
saved_config_portname="COM"
saved_config_port="4"
Uživatelský avatar
SuperMUF
 
Příspěvky: 68
Registrován: 16 úno 2009 09:41

Re: Prestigio 5500 TMC HD

Příspěvekod SuperMUF v 13 črc 2011 11:32

Další lahůdka ...

jestliže je zvolen režim USB na USB Mass Storage, po obnovení napájení se navigace zrestartuje a poté co naběhne do menu tak se přepne do stejného režimu jako když je připojena k PC ... dá se z toho utéct ale Igo se musí spustit celé znovu ( nespí )

toto se děje vždy, vyzkoušeno několik nabíječek, děje se to za jakékoliv situace, tedy ať jsem v navigaci nebo třeba jen v hlavním menu ...

ale jde to vyřešit - po přepnutí USB do režimu MS ActiveSync je vše normálně v pořádku ...

toto jsem zaregistroval na novém FW na který jsem posílal odkaz výše ... bohužel starý FW jsem měl jen asi hodinu po rozbalení z krabice tak nevím zda je chování i tam takovéto ...

jinak jsem ale s navigací spokojen ...

jen ještě jedna otázka, mám tam teď Igo Primo které jsem si odladil v Dejvidovi 6 a po dílčích změnách v nastavení mi chodí perfektně i v Prestigiu 5500TMC. Co ale nevím jak nastavit je, když jsem vypnul napájení na Dejvidovi, naskočila mi hláška o odpojení z napájení a potom to chvilku čekalo v dialogovém okně ... a přepnulo se to do spánku. Prestigio taky řekne že se napájení odpojilo ale jen potom sníží jas a spát nejde ... a zaboha nevím kde se toto nastavuje ...

poradíte mi prosím někdo ?
Uživatelský avatar
SuperMUF
 
Příspěvky: 68
Registrován: 16 úno 2009 09:41

Re: Prestigio 5500 TMC HD

Příspěvekod gEs v 16 srp 2011 13:02

Nevíš jaká verze iGO Prima tam je? Dle čísla 8.5.11.xxxx by to snad měla být verze 1.1, ale nejede mi na ní korektně skin Dimka určený pro tuto verzi a rozlišení.
Tu upravu RMC, kterou uvádíš výše jsi vepsal kam?
Prestigio GeoVision 5500TMC HD (800x480), iGO Primo 8.5.11.174710
gEs
 
Příspěvky: 4
Registrován: 08 srp 2011 19:44

Re: Prestigio 5500 TMC HD

Příspěvekod elous v 29 srp 2011 17:17

Dobrý den,
mám nemístný dotaz: na různých webovkách jsem se dočetl, že tato navigace má matný displej resp lesklý displej :? ... mohl by mi vlastník této mašinky upřesnit jak to vlastně je?
Uvažuji o jejím pořízení, ale ještě váhám .. Primo i na rozlišení 480x272 nebylo žádný blesk a procesor v 5500 TMC HD není o moc lepší. Ale Primo jako SW se mi dost zamlouvalo.
Za zodpovězení otázky lesku či matu předem děkuji ... ale uvítám i další zkušenosti a názory.
elous
 
Příspěvky: 3
Registrován: 30 kvě 2009 14:47


Zpět na OSTATNÍ ZNAČKY - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků