Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Prestigio Roadscout 4150

Zde řešíme ostatní (méně rozšířené) značky navigací - např. VDO Dayton, SYMORP, MEDION, DYNAVIX, NDRIVE, PRESTIGIO, SENCOR, BECKER, PANASONIC, X-SITE, PIONEER...

Prestigio Roadscout 4150

Příspěvekod Jarda PV v 18 kvě 2011 06:03

Poradíte mi prosím někdo jakým způsobem dostat do této navigace buď IGO 8 nebo IGO Primo ? Jsem v této oblasti totální začátečník.... Děkuji !
Jarda PV
 
Příspěvky: 4
Registrován: 16 lis 2010 17:09

Re: Prestigio Roadscout 4150

Příspěvekod SvoDa v 18 kvě 2011 06:27

A ty tam máš dosud navigační program Mireo ?
mrkni se sem
Kód: Vybrat vše
 http://www.tomasii.cdc.cz/index.html
, tam je téměř vše, jak na to.
Stačí zjistit pod jakým názvem se ti hlásí pevný disk nebo karta (dle toho, na čem bude program).
Ideální pak bude použít tzv. spouštěč s příslušným rozlišením 480х272 třeba tento viewtopic.php?f=58&t=1207 i s návodem, který se spustí na místo stávajícího navigačního programu. Spouštěč je vlastně plocha s tlačítky, která mají v příslušných .ini souborech odkazy (adresy) na ty aplikace, vč. naviprogramu tak, jak si je napíšeš a přiřadíš té či oné ikoně. Více taky třeba zde viewtopic.php?p=63176#p63176
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Prestigio Roadscout 4150

Příspěvekod Jarda PV v 18 kvě 2011 18:18

Mireo tam mám funkční, ale IGO se mi zdá lepší.... jak bude trošku volno, zkusím ! Děkuji za návod !
Jarda PV
 
Příspěvky: 4
Registrován: 16 lis 2010 17:09

Re: Prestigio Roadscout 4150

Příspěvekod amatér v 18 kvě 2011 18:33

Odpověď máš zde:
fave2 píše:
Jarda PV píše:
fave2 píše:Ahoj všichni, jsem nový a tak Vás zdravím. Mám navigaci Prestigio RoadScout 4150, WIn 6 a IGo Primo 1.2.
Rád bych nainstaloval hlas TTS Zuzana, ale z těch návodů tady jsem trochu mimo ( absolutní amatér v tomto směru ) a
tak bych rád požádal o skutečně podrobný postup s fungujícím výsledkem. Velikost diskuze svědčí o tom, že to zas až tak snadné nebude :D . Děkuji všem za pochopení a čas. František



A jak do RoadScouta 4150 IGO dostat ???


Nainstalovat mně šel bez problémů. Dal jsem iGO Primo™1.2 v9.2.1.178658 na micro SD kartu, a v menu navigace ( navi cesta ) jen změnil cestu, který navigační soft to má brát. Pokud bude zájem můžu podrobně popsat. Já s tím problém nemám, škoda jen, že na můj upřimný dotaz ( nahoře ) jsem dostal jen jednu pseudo odpověď. Očekával jsem radu tohoto typu: tento soubor, vložíš sem, pak tento tam atd.
Zřejmě pomoct začátečníkovi je ostatním pod úroveň...
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Prestigio Roadscout 4150

Příspěvekod Jarda PV v 19 kvě 2011 08:17

Hm... Mám starší IGO8 8.3.2.1.138649 skin DIMKA - cesty jsem přestavil a sekne se mi to vždy u výběru jazyka - nabídne to česky nebo slovensky - a zatuhne... V mobilu mi tahle navigace chodí dobře, jenže má malý displej...
Jarda PV
 
Příspěvky: 4
Registrován: 16 lis 2010 17:09

Re: Prestigio Roadscout 4150

Příspěvekod hindour v 25 bře 2013 20:33

zdravím chlapy, mám stejnou navigaci a pořád mi to detekuje signál s igo primo. nevíte jak nastavit soubor sys? :-)
hindour
 
Příspěvky: 5
Registrován: 25 bře 2013 20:21


Zpět na OSTATNÍ ZNAČKY - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků