Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Camos CN-770

Zde řešíme ostatní (méně rozšířené) značky navigací - např. VDO Dayton, SYMORP, MEDION, DYNAVIX, NDRIVE, PRESTIGIO, SENCOR, BECKER, PANASONIC, X-SITE, PIONEER...

Camos CN-770

Příspěvekod josfiala v 27 dub 2011 13:16

Ahoj dostala se mi do ruky 7" navigace Camos CN-770.Je v ní nainstalován nějaký Navigon.
Pravděpodobně MN5,ale nejsem si jistý.Při pokusu o instalaci IGO8 vyvstal problém s nalezením GPS.
IGO8 hlasí GPS nenalezeno.Vepsal jsem manuálně do sys,txt port a baud ,které jsem vypátral v nastavení Navigonu ale to nepomohlo.
Zkoušel jsem i nějaké novější mapy pro Navigon,ale navigace je odmítá.
Pomůže někdo?
Díky
Uživatelský avatar
josfiala
 
Příspěvky: 145
Registrován: 08 pro 2008 12:12
Bydliště: Praha IX

Re: Camos CN-770

Příspěvekod amatér v 27 dub 2011 14:34

Toto nemusí fungovat u všeho, ale pro automatické nalezení satelitů zkus zápis do sys.txt:
Kód: Vybrat vše
[gps]
maximise_baud=0
set_messages=0
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Camos CN-770

Příspěvekod josfiala v 27 dub 2011 18:39

Nepomohlo to.Asi při spuštění původního Navigon sw. se bude aktivovat GPS.
Bohužel jsem žádný unlock jsem na tuto navigaci nenašel.Bude zapotřebí asi nějaký Mortscript.
Uživatelský avatar
josfiala
 
Příspěvky: 145
Registrován: 08 pro 2008 12:12
Bydliště: Praha IX

Re: Camos CN-770

Příspěvekod josfiala v 29 dub 2011 10:09

Existují nějaké novější mapy pro Navigon MN5 ?
Ty co jsou v navigaci jsou z roku 2006.Výrobce Camos nenabízí upgrade na novějšího Navigona 6 či 7,takže mapy pro verzi 6 a 7 zde nechodí.
Díky.
Uživatelský avatar
josfiala
 
Příspěvky: 145
Registrován: 08 pro 2008 12:12
Bydliště: Praha IX


Zpět na OSTATNÍ ZNAČKY - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků