Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

iGO 8.3.1.57021 na Pioneer Avic X1R

Zde řešíme ostatní (méně rozšířené) značky navigací - např. VDO Dayton, SYMORP, MEDION, DYNAVIX, NDRIVE, PRESTIGIO, SENCOR, BECKER, PANASONIC, X-SITE, PIONEER...

iGO 8.3.1.57021 na Pioneer Avic X1R

Příspěvekod Bubu.Mi v 08 lis 2008 14:08

Zdravím ALL,
pls o radu, jestli je možné spustit iGO8 také na Pioneer Avic X1R?
Nebo s tímto přístrojem mohu používat pouze originální SW od Pioneeru?
Děkuji mooc za případné info.
Bubu.Mi
 
Příspěvky: 3
Registrován: 06 lis 2008 18:26

Re: iGO 8.3.1.57021 na Pioneer Avic X1R

Příspěvekod Ivo K v 08 lis 2008 14:14

Pls. Napiš nějaké podrobnosti(např. rozlišení, máš-li slot pro SD kartu atd.)
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: iGO 8.3.1.57021 na Pioneer Avic X1R

Příspěvekod SvoDa v 08 lis 2008 14:35

Přesně jak píše Ivo - Máš tam nejspíš nějaký operační systém - předpokládám, že nějaký windows mobile. Už jsi to připojoval k PC?
Jestli je tam slot na kartu, tak si iGO8 nakopíruj na kartu a musíš mít přes nějaké tlačítko na Hardu toho přístroje "zavolat" iGO8.exe které je na kartě. Mslím, že způsob instalace je tady na fóru dostatečně popsán. Spousta rad je i na http://www.tomasii.cdc.cz

Mimo to - každý přístroj má svá "špecifiká" a proto by bylo dobré si nejdříve přečít téma http://forum.entershop.cz/viewforum.php?f=28 ať víš, s čím se kdo na kterém zařízení potýká a na co se máš soustředit.
Naposledy upravil SvoDa dne 30 lis 2009 09:04, celkově upraveno 1
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: iGO 8.3.1.57021 na Pioneer Avic X1R

Příspěvekod Bubu.Mi v 09 lis 2008 12:37

Bohužel slot na paměťovou kartu to nemá. Tím připojením k PC si taky nejsem jist, ale ještě jsem se nedíval jestli by to vůbec šlo.
Zobrazovací plocha je : 144 mm x 76 mm / 336.960 (1.440 x 234) pixelů
Jinak na stránkách (http://www.pioneer.eu/eur/products/arch ... index.html) píšou, že k navigaci má být DVD-ROM disk navigace
s aplikačním programem a map. podklady. Tak nevím nevím ...... :(
Pokud by jste měl někdo nějakou další radu...budu vděčný...Díkec moooc.
Bubu.Mi
 
Příspěvky: 3
Registrován: 06 lis 2008 18:26

Re: iGO 8.3.1.57021 na Pioneer Avic X1R

Příspěvekod amatér v 09 lis 2008 14:48

Obávám se, že si budeš muset vystačit pouze s tím co máš (pravděpodobně Garmin?). Samotný přístroj je vlastně rádio, a navigace je spouštěna z DVD. iGO8, o kterém je řeč tady je určeno pro PNA a PDA přístroje.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: iGO 8.3.1.57021 na Pioneer Avic X1R

Příspěvekod Bubu.Mi v 09 lis 2008 18:48

Mno dle info se vloží DVD...to se načte do paměti rádia (navigace) a pak může být spuštěna navigace a třeba přes CD si pustit mp3.
Takže to DVD tam pak nemusí být vložené, protože si to uloží i mapy.
Je otázka, jak to do té paměti z toho DVD dostat a případně kterou navigaci použít (TomTom, Garmin, iGO8..????)

Odpovědi na dotazy urychlíte všichni tím,že budete mít v podpisu,když do podpisu uvedete typ zařízení,verzi map a navigačního systému na jaký se ptáte :!:
Bubu.Mi
 
Příspěvky: 3
Registrován: 06 lis 2008 18:26


Zpět na OSTATNÍ ZNAČKY - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků