Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

iGo8 na autorádiu Kenwood DNX-7200

Zde řešíme ostatní (méně rozšířené) značky navigací - např. VDO Dayton, SYMORP, MEDION, DYNAVIX, NDRIVE, PRESTIGIO, SENCOR, BECKER, PANASONIC, X-SITE, PIONEER...

iGo8 na autorádiu Kenwood DNX-7200

Příspěvekod jirkavan v 07 lis 2008 07:55

Prosím o radu,mám autoradio
Kenwood DNX-7200 z navigací garmin a chci se zeptat jestli by tam šlo přeinstalovat IGO 8.Děkuji
jirkavan
 

Re: radu

Příspěvekod SvoDa v 07 lis 2008 08:00

Jirko a pročítal jsi si příspěvky ve vláknech, kde se o instalaci na různá zařízení mluví? Každé má nějaké svá "špecifiká".
Jakej to má operační systém. Má to slot na kartu? Jaké to má rozlišení displaye. Jestli potřebuješ poradit, bylko by dobré to sem vypsat.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: radu

Příspěvekod jirkavan v 07 lis 2008 10:35

operační systém nevím jestli to má, nebo jsem se to nikde nedočetl.Jinak slot to má na SDkartu a rozlišení má 336960pixels 480 x 234.A právě v autoradiu je nainstalovanej GARMIN.
jirkavan
 

Re: radu

Příspěvekod SvoDa v 07 lis 2008 11:33

Nějaký operační systém tam mít musíš - předpokládám, že nějaký windows mobile. Nevím na čem běhá Garmin. Už jsi to připojoval k PC?
Jestli je tam slot na kartu, tak si iGO8 nakopíruj na kartu a musíš mít přes nějaké tlačítko na Hardu toho přístroje "zavolat" iGO8.exe které je na kartě. Mslím, že způsob instalace je tady na fóru dostatečně popsán. Spousta rad je i na http://www.tomasii.cdc.cz
Naposledy upravil SvoDa dne 30 lis 2009 09:00, celkově upraveno 1
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: radu

Příspěvekod jirkavan v 07 lis 2008 12:02

Ještě jsem to k PC nepřipojoval.Kouknu na ty odkazy co jsi mi sem dal a vyzkusím to.Jinak ti moc děkuju.
jirkavan
 

Re: iGo8 na autorádiu Kenwood DNX-7200

Příspěvekod vovi v 07 lis 2008 14:00

Upravil jsem název vlákna tak, aby bylo jasné, o co v něm jde. Doufám, že příští podobný dotaz už zájemce pojmenuje lépe než "radu" ;)
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: iGo8 na autorádiu Kenwood DNX-7200

Příspěvekod SvoDa v 07 lis 2008 14:03

A stačilo by "prosím od radu" :?: :lol: :lol: :lol:
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: iGo8 na autorádiu Kenwood DNX-7200

Příspěvekod Jarouš v 08 lis 2008 21:18

A nebo zároveň i dotaz na číslo tvého konta. ;)
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: iGo8 na autorádiu Kenwood DNX-7200

Příspěvekod jirkavan v 09 lis 2008 15:16

Prosím ještě o radu.Včera jsem to skoušel spustit a nic.Na SD kartu jsem nakopíroval IGO8 a vůbec nic.Nikde se mi neukazalo IGO8 exe,tak nevím.
jirkavan
 

Re: iGo8 na autorádiu Kenwood DNX-7200

Příspěvekod amatér v 09 lis 2008 15:27

A navigaci, která tam byla původně spouštíš jak?, a je spustitelná s SD? Ptám se proto, že toto zařízení neznám, ale možná by na SD kartě stačilo přejmenovat určité soubory
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Další

Zpět na OSTATNÍ ZNAČKY - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků