Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

X-GPS Navigation S550HD

Zde řešíme ostatní (méně rozšířené) značky navigací - např. VDO Dayton, SYMORP, MEDION, DYNAVIX, NDRIVE, PRESTIGIO, SENCOR, BECKER, PANASONIC, X-SITE, PIONEER...

X-GPS Navigation S550HD

Příspěvekod Apokalio v 15 úno 2011 20:48

Příjemný dobrý den,

5" GPS HD 800x480 128MB Ultra Tenká 600Mhz

takový je popis na samotním letáku, na Krabici je nápis X-GPS Navigation S550HD, adresa web stránky pro udate IGo8 My Way, map a spol je
Kód: Vybrat vše
https://www.naviextras.com/shop/portal


Obrázek

Kód: Vybrat vše
http://www.458.me/50-slim-gpssirf5fm-transmitterwince64g-mapmp34sdram-128-p-6.html


Samozřejmě zakoupeno přes Aukro :x (dostal jsem ho jako dárek k narozeninám)

a teď k problému... Nemohu ho ani za ... connectnut v Software na Update určeném,
všechno jsem nainstaloval, updatol, v Navigacce (přístroji) jsem v menu "Nastavení" nastavil v USB možnostech pripojení jako USB (je tam moznost i jako ACTIVESYNC, který slouži v podstate pro správu souborů a funguje v Centru synchronizace Win7), jak jsem mne radi samotnej soft...
a stejne mne hlasi, že přístroj není připojenej...

ok pokus č.2 zapnutí USB v přístroji, zapnutí navigace Igo8 My Way, pripojení USB cabelu do PC a... ejhle "Software ovladače nebyl úspěšne nainstalován"...
ok tak reinstal softu staženého s té stránky a... - "USB zařízení nebylo rospoznáno" - "Software ovladače nebyl úspěšne nainstalován" - tak teď babo raď

Při přepnutí na Activesync ho Win našel nainstaloval si driver a normalne fachá, žel jenom jako Správa synchronizace a tedy jenom jako správa souboru a Flash disků...

prosil jsem Mailem prodejce o zaslání dokumentace k danému přístroji, ale nereaguje a zřejmě ani nebude (už nikdy nic z Aukra nechci)
Apokalio
 
Příspěvky: 4
Registrován: 15 úno 2011 19:43

Re: X-GPS Navigation S550HD

Příspěvekod Apokalio v 15 úno 2011 21:04

Zdravím vespolek,

tak pro upřesnění se mi podařilo najít stránku výrobce

Kód: Vybrat vše
http://www.atgps.cn/english/s600.html


prosím, prosím o radu...
Apokalio
 
Příspěvky: 4
Registrován: 15 úno 2011 19:43

Re: X-GPS Navigation S550HD

Příspěvekod Apokalio v 16 úno 2011 15:29

no neřeší to sice zkušenost a praxi s tímhle zařízením, ale dovolil sem si mailovou korespondenci s výrobcem zařízení a ejhle... Manuálek se našel...

Kód: Vybrat vše
https://docs.google.com/fileview?id=0B0R6ofowoUhfMDczYjQ0NDMtZTZhNS00MDU1LWE5ZDEtY2VlMjk2N2MzN2Ix&hl=zh_CN
Apokalio
 
Příspěvky: 4
Registrován: 15 úno 2011 19:43

Re: X-GPS Navigation S550HD

Příspěvekod Zubr123 v 16 úno 2011 15:53

Nevím co je cílem Vašich pokusů. Tuto navigaci sice neznám, ale téměř bych se vsadil, že v tom je kradený SW i mapy. Na stránkách Naviextras si můžete koupit novou verzi map, případně novou verzi programu iGO8 nebo Primo. Mapy i SW se v těchto navi obvykle aktualizuje nelegálně.
Pokud chcete aktualizovat FW přístroje tak to musíte na výrobce.
TomTom One, Navigon 4310 + iGO8, Primo, TomTom, SmartMaps
Zubr123
 
Příspěvky: 105
Registrován: 11 srp 2009 07:59

Re: X-GPS Navigation S550HD

Příspěvekod Apokalio v 19 bře 2011 08:40

Moje pokusy? Connect to na Naviextras právě kvůli update nebo spíše upgrade jako i legalizaci (pokud není legal) - to je to o co se snažím a zbytečně tedy tady rozepisuji...¨
Je i jiná alternativa jak dostat update (upgrade) z Naviextras? Regnout, zakoupit, stáhnout do PC a nahrát na SD? Já tuhle možnost žel nenašel nikde...
Apokalio
 
Příspěvky: 4
Registrován: 15 úno 2011 19:43


Zpět na OSTATNÍ ZNAČKY - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron