Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Autonavi Hyundai

Zde řešíme ostatní (méně rozšířené) značky navigací - např. VDO Dayton, SYMORP, MEDION, DYNAVIX, NDRIVE, PRESTIGIO, SENCOR, BECKER, PANASONIC, X-SITE, PIONEER...

Autonavi Hyundai

Příspěvekod p12 v 08 úno 2011 08:38

Zdravim, zakoupil jsem automobil Hyundai s integrovanym radiem a navigaci primo od vyrobce, jedna se o nejaky korejsky pristroj ktery dodavala a prodavalo se to v r.2009 spolu s autem. Vyrobcem je firma Mobis.
Jedna se o tzv. autonavigaci Autonet HAVN-100, ktera bezi na IGO8 a vyuziva mapy NavnGo IGO8 3D, bohuzel mapy, ktere jsou v pristroji predehrane jsou z r.2008 a i autorizovany servis zatim nedokaze tyto mapy aktualizovat, protoze se jednalo spise o "sezonni" zarizeni co se do Santafecek davalo jen v r.2009 a udajne se s dodavatelem nejak nedohodli.
Proto bych chtel pozadavat jestli nekdo nema tipy jak dostat aktualni mapy do pristroje, update je udajne mozny jen pres usb, avsak zkousel jsem nahrat aktualni mapu na flashku a vlozit, tak ji system nerozeznal a zahlasil ze na mediu nejsou zadne soubory k prehrati.
Nejvetsi problem je, ze system IGO bezi na integrovane flash pameti a nejde ji vyjmout a mapy prehrat primo sem, tudiz se musi aktualni update map prehat nejak pres USB.
Jedina dokumentace ktera zbezne ukazuje o jake zarizeni se jedna je na strankach vyrobce viz. link
Kód: Vybrat vše
http://www.mobis.co.kr/Introduction/Development/Field/Media/AVN_HyundaiKIA.2008_10_09.pdf


Diky za kazdou radu.
p12
 
Příspěvky: 1
Registrován: 08 úno 2011 08:27

Re: Autonavi Hyundai

Příspěvekod hladik2 v 08 úno 2011 08:45

Možná by to opravdu chtělo NB a spojit se s radiem přes usb.Pak mapy jen překopírovat.Já pro změnu tápu u rádia na chevrolet captiva,tam je to řešeno přes sd kartu.
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: Autonavi Hyundai

Příspěvekod Miroš v 08 úno 2011 10:12

Toť otázka, to by asi musel být kabel F-F s oddělovačem, jinak bych se obával, že půjde napětí proti sobě a odpálí se ntb i přístroj.
Mio C520FT, iGo Primo 9.6.13.263722 f&a - TTSpro Zuzana spouštěč
MS Lumia 640 LTE W10 a Xiaomi Redmi Note 4 Nougat - Sygic GPS Navigation
Uživatelský avatar
Miroš
 
Příspěvky: 783
Registrován: 06 čer 2009 16:11
Bydliště: Podbořany

Re: Autonavi Hyundai

Příspěvekod Radomirek v 31 kvě 2012 16:05

Postup pro upgrade SW i map najdeš tady:
Kód: Vybrat vše
http://forum.cars.cz/hyundai/viewtopic.php?f=48&t=20435&start=30

mám to odzkoušený, šlape to.
Code.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Radomirek
 
Příspěvky: 1
Registrován: 08 kvě 2012 06:41

Re: Autonavi Hyundai

Příspěvekod Stuco v 03 dub 2015 10:11

Mam autoradio HAVN 100 kde je nahrate igo8 bola tamverzia 8.0 cez usb kluč sa mi podarilo aktualizovať na ver 8.3 vo stranky naviextras

A tu nastal problem vymazali sa mapy čo by mi tak nevadilo pretože boli 1/2008 po aktualizácii sa v menu navi objavila zložka synchronizácia ked som potvrdil ikonu na kuč sa nahrala zložka beckup a vnej su subory license, data.zip, branding.zip, igo.exe.
skusil som doplniť zložku content a do nej map/*.fbl prislušných štátov po vložení usb do slotu autoradia a spustenia autoradia sa zacali mapy kopirovať no navi ichnevidí ak sa chcem pozreť ake mapy tam su je tam iba basemap.fbl 1/2009 utoradio sa pravdepodobne neda napoiť na pc inak by som nemal problem pozret kde čo sa uklada. aktualizacia je iba z kluča. mal by niekto nápad čo ďalej ?
Stuco
 
Příspěvky: 1
Registrován: 03 dub 2015 10:03

Re: Autonavi Hyundai

Příspěvekod Mio-Treo.info v 03 dub 2015 14:17

2 Stuco:

Program mapy nevidí, protože nejspíš nemáš zakoupenu správnou licenci
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G | Lenovo Tab P11 | Mio C720 | Mio H610
Uživatelský avatar Administrátor
Mio-Treo.info
Administrátor
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 29 led 2009 23:26


Zpět na OSTATNÍ ZNAČKY - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron