Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

TARGA model PNA-E3540N

Zde řešíme ostatní (méně rozšířené) značky navigací - např. VDO Dayton, SYMORP, MEDION, DYNAVIX, NDRIVE, PRESTIGIO, SENCOR, BECKER, PANASONIC, X-SITE, PIONEER...

TARGA model PNA-E3540N

Příspěvekod robert17 v 06 úno 2011 09:21

Ahojte Chlapi,

Dostal jsem od kamaráda gps navigaci TARGA a zajímá mě, jestli do ní jde nahrát iGO, případně alespoň trošku nakopnout. Na tomhle fóru jsem nic nenašel a strýček google taky nic moc. Na Youtube.com je pár ukázek, ale je to už ukázka přímo v "akci", nikoli samotná instalace.

Děkuji
Robo
robert17
 
Příspěvky: 14
Registrován: 14 lis 2010 19:06

Re: TARGA model PNA-E3540N

Příspěvekod robert17 v 07 úno 2011 13:50

Přikládám zde dva konfigurační soubory co jsem našel v gps. Třeba někoho něco napadne.

dík
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
robert17
 
Příspěvky: 14
Registrován: 14 lis 2010 19:06

Re: TARGA model PNA-E3540N

Příspěvekod addam v 07 úno 2011 17:53

Vypadá to, že je to navigace která se prodává v diskontních prodejnách Lidl. Z Výroby je tam pravděpodobně navigační software SYGIC.
Bohužel nikde na internetu se mi nepovedlo najít specifikaci hardware - tzn. nejdůležitější je výkon procesoru a operační paměť. Pokud to má procesor alespoň 400 Mhz a RAM alespoň 64MB, tak by teoreticky mělo být možné v tom zprovoznit třeba iGO8 nebo iGO PRIMO.

Takže pokud chceš pomoci, tak budeš muset trochu spolupracovat ;-)
V první řadě je potřeba vědět, zda navigační software je uložený ve vnitřní paměti přístroje, nebo na paměťové kartě. Připoj navigaci k PC a pokud ji PC rozezná jako diskovou jednotku (MassStorege), tak sem vypiš souborovou strukturu...
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: TARGA model PNA-E3540N

Příspěvekod robert17 v 08 úno 2011 02:35

Ahoj, diky za reakci. To se mi taky podarilo zjistit, ze se jedna i diskontní gps. Nekde jsem i narazil na technicke parametry a igo to zvladne.
Ted k samotne souborove strukture. Jak jsi asi zjistil je tam software Automapa. Pokud gps pripojim k PC, tak mi ji klasicky nacte jako externi zarizeni a jsou tam dve slozky: jedna se jmenuje Automapa a druha se jmenuje Targa. Slozka Automapa obsahuje: Data Files, Maps, Setting Files a pak asi 30 souboru Automapa.skin, … Slozka Targa obsahuje dalších 6 slozek: Skin, Voices, itinerary, Icons, sounds, drivers. Dále je tam 10 souboru, z toho 2 jsem poslal ve svém druhem prispevku. Jeden soubor z tech 10 je asi Spoustech.exe jmenuje se Traveller. Uz jsem zkousel věci jako igo přejmenovat na traveller atd. Prozatím to mam vyresene tak, ze po pripojeni gps k pc mam v rootu navigace puvodni slozky:Automapa a Targa. Ja jsem tam pridal slozku iGO8 a do ni dal funkcni obsah. Jestli chces, muzu to uploadnout na net at se v tom lepe orientujes.
robert17
 
Příspěvky: 14
Registrován: 14 lis 2010 19:06

Re: TARGA model PNA-E3540N

Příspěvekod robert17 v 08 úno 2011 04:33

Ulozil jsem to na ulozto.cz
http://www.ulozto.cz/7758500/targa-rar
robert17
 
Příspěvky: 14
Registrován: 14 lis 2010 19:06

Re: TARGA model PNA-E3540N

Příspěvekod robert17 v 14 úno 2011 09:33

Zdravím všechny,

Malinko jsem pokročil. V MFD jsou dvě složky: jedna se jmenuje Automapa EU a druhá se jmenuje Targa. Uvolnil jsem místo v gps kompletním odstraněním složky Automapa EU a po otevření složky Targa jsem smazal veškerý její obsah a do této složky nakopíroval iGO8, a následně jsem spouštěcí soubor iGO8.exe přejmenoval dle původního na Traveller.exe. Dal jsem restart, a software začal "klasicky" nabíhat, zvolil jsem jazyk GPS, jazyk pro samotné navádění, chvíli jsem musel počkat než si to zapsalo radary (asi) a pak to po mě chtělo potvrdit licenční ujednání. Po kliknutí na potvrdit už gps nereaguje a je jako by zamrzlá. Po restartu začne klasicky nabíhat, ale skončí u posledního kroku, kdy dole svítí nápis "Starting" a nic se neděje (asi proto, protože nebyla přijata Eula).

Instaloval jsem jak iGO8 My way, tak iGO Primo, taktéž jsem smazal soubor sys a složku save, ale bohužel nic :( Mohu zaslat maximálně soubor crash (pokud se dá z něj něco vyčíst).

Pokud má někdo nějakou radu, nebo typ, budu rád.
robert17
 
Příspěvky: 14
Registrován: 14 lis 2010 19:06

Re: TARGA model PNA-E3540N

Příspěvekod robert17 v 16 úno 2011 22:23

Zdravim,

Tak jsem to vzdal co se tyce igo8 a zabrouzdal na jinci fora a nahral do gps nejnovejsi software Automapa 6.7.0. (1012) s datem vydání leden 2011 s mapovymi podklady 12/2011. nevim zda se tady rozepisovat, protoze se nejedna o igo, ale o jinci software. Pokud nekdo mate gps Targa, tak mi napiste na SZ. neni to tezke.
robert17
 
Příspěvky: 14
Registrován: 14 lis 2010 19:06


Zpět na OSTATNÍ ZNAČKY - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron