Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Becker Traffic Assist Highspeed II (7988)

Zde řešíme ostatní (méně rozšířené) značky navigací - např. VDO Dayton, SYMORP, MEDION, DYNAVIX, NDRIVE, PRESTIGIO, SENCOR, BECKER, PANASONIC, X-SITE, PIONEER...

Re: Becker Traffic Assist Highspeed II (7988)

Příspěvekod dalanik v 02 lis 2010 08:13

...a posilam link na jednoduchy unlock ktery jsem udelal pro Becker (tento pristroj ani nepotrebuje slozitejsi unlock s ohledem ze ma jen 48Mb vnitrni pameti na Flash Disku a podporuje max. 2Gb karty):

Visual unlock for Becker Traffic Assist Highspeed II (7988) v1.01
Požadavky: Becker Traffic Assist Highspeed II (7988), Becker, iGo Primo
Popis:
Obrázek

Visual Unlock for Becker Traffic Assist
* spoušti originalni Becker software nebo iGo Primo
* Total Commander
* Denni/Nočni scheme
* nastavuje Moodlight

instalačni instrukce:
* stahněte archiv (neni heslo)
* připojte vaš Becker přes ActiveSync na PCčko
* Přemenujte \My Flash Disk\Shell.exe na ShellB.exe
* rozbalte archiv
* zkopirujte archiv (bez adresaře 1. urovni) na flash disk
* a je to! (vypnout a zapnout přistroj)

Vic Informaci:
Kód: Vybrat vše
http://projects.lanik.org/GPSProject_Becker.htm


Link:
Kód: Vybrat vše
http://rapidshare.com/files/426737476/visual_GPS_Becker_v101.rar
Uživatelský avatar
dalanik
 
Příspěvky: 106
Registrován: 04 čer 2009 09:46
Bydliště: Praha

Re: Becker Traffic Assist Highspeed II (7988)

Příspěvekod favo222 v 11 zář 2011 02:46

Zdravím. Už sa dosť dlho trápim, tak sa opýtam. Jedná sa o navi Becker traffic assist highspeed. Po nainštlovaní tohto unlocku som nevedel spustiť igo8. viem, že je to pre primo, ale aj tak. Neviete poradiť ako tam spustiť Igo8? Mám aj iný unlock, kde je aj komplet igo bez contentu a to mi po vypočítaní trasy padne a reštartuje sa. A stále dookola. Ako upraviť spúštanie aby sa spustilo igo8 a nie primo? Premenovanie igo8 na primo nepomáha. Ďakujem. Nežiadam warez, len ako spustiť igo. Už mám vyskúšané 3 unlocky a stále nič. Tento od dlanika chce spustiť iba primo, ďaľší ktorý sa volá unlock_7916 (funguje) ale ten zas napíše, že zadaná cesta k igo8 nieje, alebo niečo v tom zmysle a na tom treťom zas padne igo, keď vypočíta trasu. vymazal som budovy, dem. Je jedno či je tam skin dimka alebo nie. Vie niekto ako na to??? Ešte raz dík.
favo222
 
Příspěvky: 39
Registrován: 01 zář 2009 23:35

Předchozí

Zpět na OSTATNÍ ZNAČKY - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků