Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Prestigo GeoVision 3120

Zde řešíme ostatní (méně rozšířené) značky navigací - např. VDO Dayton, SYMORP, MEDION, DYNAVIX, NDRIVE, PRESTIGIO, SENCOR, BECKER, PANASONIC, X-SITE, PIONEER...

Re: Prestigo GeoVision 3120

Příspěvekod lirob v 09 říj 2010 11:43

Tak to by mohlo být ono. Musím tedy sehnat verzi pro PNA. Nebo to jde nějak vyléčit?
lirob
 
Příspěvky: 7
Registrován: 26 zář 2010 16:55

Re: Prestigo GeoVision 3120

Příspěvekod lirob v 10 říj 2010 09:26

Hurá už mi to funguje, jde tam igo8 a taky igo primo. Chyba byla jen v tom, že jsem tam zkoušel originál pro PDA.
Ten mám na výběr co použiju. Amigo jsem vyloučil, nejvíc se mi líbí igo8 jsem si na něj zvykl, ale primo je taky fajn.
Děkuji.
lirob
 
Příspěvky: 7
Registrován: 26 zář 2010 16:55

Re: Prestigo GeoVision 3120

Příspěvekod red5 v 06 lis 2013 10:45

Ahoj, dostala se mi do rukou Navigace Prestigo GeoVision 3120. Je tam od vyrobce nainstalovana navigace amigo.
Zkousel jsem unlocky a snad vsechny mozne postupy, a porad se mi nedari odemknout win ce 6 abych mohl doinstalovat jinou igo navigaci.

Muzete mi podradit nebo nekam odkazat kde se doctu jak odemknout win?

diky moc
red5
 
Příspěvky: 1
Registrován: 05 lis 2013 14:56

Re: Prestigo GeoVision 3120

Příspěvekod Ivo K v 06 lis 2013 12:09

Něco se řešilo zde: viewtopic.php?f=65&t=311
a zde:
Kód: Vybrat vše
http://www.gps-srbija.com/mobile/thread.php?topic_id=2405
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Předchozí

Zpět na OSTATNÍ ZNAČKY - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron