Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

iGO8 na Thomson Intuiva 420

Zde řešíme ostatní (méně rozšířené) značky navigací - např. VDO Dayton, SYMORP, MEDION, DYNAVIX, NDRIVE, PRESTIGIO, SENCOR, BECKER, PANASONIC, X-SITE, PIONEER...

Re: iGO8 na Thomson Intuiva 420

Příspěvekod josfiala v 07 kvě 2010 06:53

Díky za typ,bohužel ty linky jsou již mrtvé.Napsal jsem SZ Jonaxovi,tak uvidíme.
Uživatelský avatar
josfiala
 
Příspěvky: 145
Registrován: 08 pro 2008 12:12
Bydliště: Praha IX

Re: iGO8 na Thomson Intuiva 420

Příspěvekod honza++ v 28 srp 2012 16:57

Kamarád mě požádal o reinstal Thomson 420 GPS. Dost mě mrška potrápila, ale po dloooouhém pátrání jsem našel iGO8 s rozlišením 320x234. Rád pomůžu....... ;)
Uživatelský avatar
honza++
 
Příspěvky: 4
Registrován: 24 zář 2011 09:46
Bydliště: Olomoucký kraj

Re: iGO8 na Thomson Intuiva 420

Příspěvekod Radas v 13 srp 2014 14:12

honza++ píše:Kamarád mě požádal o reinstal Thomson 420 GPS ..... iGO8 s rozlišením 320x234. Rád pomůžu....... ;)


Mám doma stejný přístroj a také mne dost potrápil, ale igo8 s tímto rozlišením jsem nenašel. Byl by si tak ochotný a poradil?
Radas
 
Příspěvky: 1
Registrován: 13 srp 2014 14:03

Předchozí

Zpět na OSTATNÍ ZNAČKY - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků