Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

igo 8 na sony nvu-73t

Zde řešíme ostatní (méně rozšířené) značky navigací - např. VDO Dayton, SYMORP, MEDION, DYNAVIX, NDRIVE, PRESTIGIO, SENCOR, BECKER, PANASONIC, X-SITE, PIONEER...

igo 8 na sony nvu-73t

Příspěvekod vlasek2 v 02 úno 2010 09:59

Ahoj,
potřebuji poradit jak dostat igo 8 do navigace sony nvu 73t,pokud chci IGO skopirivat do interní paměti tak to nelze,musím asi nějak odblokovat navigaci ,může mi s tím někdo pomoci.Děkuji
vlasek2
 
Příspěvky: 6
Registrován: 02 úno 2010 09:54
Bydliště: Praha

Re: igo 8 na sony nvu-73t

Příspěvekod kejpex v 02 úno 2010 11:43

Ahoj, tato navigace je trosku těžší. Sony to má trochu vychytaný, ale vše se dá obejít.
1-
Odblokování navigace Sony Nav-U

Co budeme potrebovat? Za prvé to bude kabel mini usb na propojeni navigace s vaším PC. Za druhé programy Nav-u Tool, který slouží k zalohovani vasi navigace. Upozornuji, ze před každym vasim zasahem je nutné zálohovat vase navigacni zarizeni, aby jste si ze zarizeni neudelali cihlu!!! A program ActiveSync, který vám zajistí propojení pc s navigaci.
Postup: 1) naninstalujte nav-u tool a activeSync
2) zazálohujte vaší navigaci
3) pro technický unlock zařízení vemte soubor "nav-u.exe", který naleznete ve vašem zařízení \Mounted Volume\Sony\nav-u\nav-u.exe a přejmenujte jej na "nav-u2.exe"
4) do výše uvedeného umístění zkopírujeme soubor "PeriodicShowTaskbar.exe" a prejmenujeme ho na "nav-u.exe"
5) odpojíme navigaci od pc a provedem tvrdy reset spendlikem
6) po restartu se vam objeni odemceny pristroj s listou start (upozornuji ze toto neodemyká gps port ten je stale pro jine navigace uzavreny

Vlozeni navigace igo pro PNA:
1) pripojte navigaci k PC
2) mate dve moznosti bud mapu dat na kartu a mit obe mapove navigace a nebo primo do pristroje ja osobne smazal starou mapu z vnitrni pameti a nahral iGO8 pro PNA do \Mounted Volume\
3) rozbalte soubor "zablokowany_port_Sony_U93T_U92T_U83_U73T_U53.rar" tak aby se nahradili soubory v navigaci
4) nasledne musite editovat soubor \Mounted Volume\Sony\nav-u\nav-u.mscr

Můj vypada takto pro umisteni na karte:

If (test ( "Sony Nav-U", "Nav-U - iGO8") = Ano)
RunWait("\Mounted Volume\Sony\nav-u\nav-u2.exe")
EndIf

Kill ("SonyCalibMan.exe")

Close("SonyAppMan")

Copy("\Mounted Volume\Sony\nav-u\MortScript.exe","\Windows\MortScript.exe")
Copy("\Mounted Volume\Sony\nav-u\toolhelp.dll","\Windows\toolhelp.dll")
Copy("\Mounted Volume\Sony\nav-u\TestMode.exe","\Windows\TestMode.exe")
Copy("\Mounted Volume\Sony\nav-u\PowerOn.mscr","\Windows\PowerOn.mscr")

RunOnPowerOn ("\Windows\MortScript.exe","\Windows\PowerOn.mscr" )

RunWait("\Mounted Volume\Sony\nav-u\ToolDevice.exe","off 18")
RunWait("\Mounted Volume\Sony\nav-u\ToolDevice.exe","off 15")
RunWait("\Mounted Volume\Sony\nav-u\ToolDevice.exe","on Serial")

Run ("\Windows\TestMode.exe")
Sleep (50)
Kill ("TestMode.exe")

While (TRUE)
RunWait ("\MemoryStick\iGO8\iGO8.exe")
PowerOff
EndWhile


5) prkopirujte upraavene soubory zpet do zarizeni provedte reset a je vyhrano


Pokud by jste meli problem s mluvenim upravte soubor sys.txt
[sound]
queue_length=200


Vsechny odkazy najdes pomoci googlu, myslím, že budou na rapidu volně ke stažení.
kejpex
 
Příspěvky: 49
Registrován: 01 úno 2010 12:50
Bydliště: někde na vesnici :D

Re: igo 8 na sony nvu-73t

Příspěvekod vlasek2 v 02 úno 2010 23:47

děkuji moc za rady
vše jsem provedl dle rad a funguje vše.
Jen TMC nefunguje,jde to nějak spravit nebo se stím neda nic udělat
vlasek2
 
Příspěvky: 6
Registrován: 02 úno 2010 09:54
Bydliště: Praha

Re: igo 8 na sony nvu-73t

Příspěvekod vlasek2 v 03 úno 2010 16:21

ještě sem se chtěl zeptat ,když sem nepoužil periodickshowtaskbar a přesto sem zprovoznil igo(nahral sem tam rovnou to mounted volume s nav-u.mscr,nav-u.exe atd ,nejde mi vypínaní display tim posouvacím čudlikem na sony nvu73 t(čudlík to zapne ale vypína se jen pomocí ukončit na display) , je to tím nebo to nejde nikdy.
děkuji za odpověd.
vlasek2
 
Příspěvky: 6
Registrován: 02 úno 2010 09:54
Bydliště: Praha

Re: igo 8 na sony nvu-73t

Příspěvekod serik01 v 18 bře 2010 17:35

Ahoj snažim se dostat do sony igo a kde seženu potřebné soubory nějak se mi nedaří je vygooglit.
viz. 3) rozbalte soubor "zablokowany_port_Sony_U93T_U92T_U83_U73T_U53.rar" tak aby se nahradili soubory v navigaci

předem díky
serik01
 
Příspěvky: 2
Registrován: 17 bře 2010 22:24

Re: igo 8 na sony nvu-73t

Příspěvekod Ivo K v 19 bře 2010 08:58

A jak jsi to hledal? :?
Já to testnul a byl to hned první odkaz na Googlu, na stažení. Zadal jsem přesně to, co hledám: zablokowany_port_Sony_U93T_U92T_U83_U73T_U53.rar
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: igo 8 na sony nvu-73t

Příspěvekod serik01 v 20 bře 2010 10:06

Ahoj,
tak sem to nakonec vygooglil, nějak sem to zadal špatně :(
serik01
 
Příspěvky: 2
Registrován: 17 bře 2010 22:24

Re: igo 8 na sony nvu-73t

Příspěvekod hladik2 v 20 bře 2010 13:01

Kód: Vybrat vše
http://chomikuj.pl/januszek2245

Zde je něco na odblokování Sony modelů
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: igo 8 na sony nvu-73t

Příspěvekod kriwak v 06 dub 2010 10:50

Dobrý den.
Rád bych se na vás obrátil z prosbou.Vlastním navigaci sony nav-u 82G(dovezená z irska)..
Problém 1.už jsem přečetl spoustu článku jak tady na foru tak na různých webu kde je to vesměs vše stejně vysvětlené tedy podle návodu i jednoduché ale.........
Odblokování navigace:Stačí v (Mouted volume nav-u.exe přejmenovat na nav-u2.exe)a tady začíná můj problém..........!

Při připojeni navigace k Pc se my otevřou složky(Application data,Mouted volume,My documents,profiles,Program Files,Temp,Windows a control panel)
Bohužel při otevření jakékoliv složky se my nic nezobrazí ikdyž vím že to tam je....!!Tedy je problém něco přepsat když není jak a co.........!!
Zkoušel jsem stáhnout(Mouted volume) po stažení sem se do složky dostal a viděl dokonce i obsah :D bohužel nav-u.exe jsem opět nenašel .
Nastahoval jsem tedy více složek stím to obsahem(převážně polské weby)ale každá složka obsahuje úplně odlišný vlastnosti což mě překvapilo nevím tedy který je nebo není ten pravý??

I když jsem zkusil překopírovat stažený(Mouted volume) do navigace bez jaké koliv úpravy nedopadlo to nejlépe po zapnutí navigace se začala načíta,pak se oběvilo okénko z světovými časy a ihned na to se sekne!!!!
Takže jsem to vrátil do původní podoby a (Nevííím).Podotíkam že jsem naprostý amatér mohl by my někdo krok za krokem vysvětli postup a třeba i co je (jízdní svazek) ;)
Jde prosím nahrát na tuto navigaci nějaký přehrávač na přehrávaní filmy???
Díky všem kteří my poradí a budou mýt semou trpělivost
kriwak
 
Příspěvky: 1
Registrován: 06 dub 2010 09:31

Re: igo 8 na sony nvu-73t

Příspěvekod macomen v 03 kvě 2010 16:55

Ahoj všem jestli se vám tohle podařilo jste šťastní lidé pokud to udělám na svojí sony tak po restartu pokus o naběhnutí systému pak zhasnutí displaye a koněc filma. Nevím jestli něco dělám špatně potřeboval bych help
macomen
 
Příspěvky: 1
Registrován: 03 kvě 2010 15:14

Další

Zpět na OSTATNÍ ZNAČKY - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků