Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

igo 8 na sony nvu-73t

Zde řešíme ostatní (méně rozšířené) značky navigací - např. VDO Dayton, SYMORP, MEDION, DYNAVIX, NDRIVE, PRESTIGIO, SENCOR, BECKER, PANASONIC, X-SITE, PIONEER...

Re: igo 8 na sony nvu-73t

Příspěvekod petr.stumba v 19 črc 2013 21:16

Ahoj, koupil jsem si starou navigaci SONY NAV-U U93T, poslední oficiální akatualizace vyšla pro rok 2008.
A proto bych se chtěl zeptat jestli je do této navigace možno naistalovat jiný software který bude mít mapy
aktuální popřípadné se budou dát auktualizovat i do budoucna? Pokud jo, chtěl bych vás poprosit o podrobný
návod co a jak udělat, moc tomu nerozumím.
Mockrát děkuju.
petr.stumba
 
Příspěvky: 4
Registrován: 19 črc 2013 20:50

Re: igo 8 na sony nvu-73t

Příspěvekod SvoDa v 20 črc 2013 07:04

Vždyť se o tom píše hned na začátku tohoto vlákna :!: a celé toho vlákno je o igo 8 na sony nvu-73t, tak si to nejdřív přečti, než položíš dotaz ;-)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: igo 8 na sony nvu-73t

Příspěvekod petr.stumba v 20 črc 2013 12:37

No právě je to na nvu73T a já mam nvu-93t
petr.stumba
 
Příspěvky: 4
Registrován: 19 črc 2013 20:50

Re: igo 8 na sony nvu-73t

Příspěvekod SvoDa v 20 črc 2013 13:33

nevim v cem se lisi 93 od 73, ale princip by mohl byt analogicky, jen je potreba pohlidat rozdily, napr. v cestach ke spoust.tlacitku, rozliseni,...
V uvodu jsou i odkazy i na stranky mimo toto forum a treba najdes postupy primo pro 93.

Odeslano z telefonu Nokia Asha 200.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: igo 8 na sony nvu-73t

Příspěvekod petr.stumba v 20 črc 2013 13:48

Super dík moc... a eště jestli můžu proved sem všechno podle těch postupů... a když provedu restart skočí mi to do windows a na liště mam periodick show task bar... to je správně...?? teď mam někam do tý navigace nahrát i go 8... a spustit vůbec nevim co mam dělat... Mockrát děkuju za odpovědi a schovívavost... :bravo:
petr.stumba
 
Příspěvky: 4
Registrován: 19 črc 2013 20:50

Re: igo 8 na sony nvu-73t

Příspěvekod Joska v 20 črc 2013 16:36

postup pro 93t je naprosto stejny jako pro 73t. Odzkouseno mnohokrat
Navon N670 plus Primo 2.0.1, skin fmilan & amatér
Freelander 7" PD10 3G Pro Android
Sony NV-U93TC
Huawey P9 Lite
Joska
 
Příspěvky: 260
Registrován: 17 říj 2009 13:27

Re: igo 8 na sony nvu-73t

Příspěvekod karel12 v 20 črc 2013 18:25

Já mám v sony nvu-93t Primo 2.4 se skinem f+M a funguje dobře .Postupuj podle rad z fóra. Musíš si hlavně dodře zadat spouštěcí cesty. (Názvy exe souborů.)
Sony NV-U93T, Navon760Plus
karel12
 
Příspěvky: 21
Registrován: 06 led 2011 16:48

Re: igo 8 na sony nvu-73t

Příspěvekod Gromthar v 06 srp 2013 12:44

Zdravím, snážím se rozjet navigaci IGO 8.3 v nvu 93TC, ale zapnutí se mi objeví Igo8 a navigace se hned vypne... Možná mám pšatný unlock, ale nevím, dal jsem to vše zpět a chtěl bych vás poprosit jestli byste mi někdo nenapsal jak to tedy je s tím unlockem a souborem "PeriodicShowTaskbar", protože na začátku vlákna se píše v návodu, že se to tam překopíruje po přejmenování půvoníhu exe souboru a poté přejmenuje na nav-u.exe. (tady se mi nezobrazí po restartu žádný řádek, ale jen modrá obrazovka s logem a lištička per... s křížkem. Dále se píše, že mám překopírovat ulock, tak aby nahradil původní soubory (na straně 3 zase někdo odpovídá, že se má smazat celá složka z navigace a vložit tam unlock), tak nevím. V instrukcích píšou poláci, ať soubor msrc edituji ještě před nakopírováním unlocku

While (TRUE)
RunWait ("\Mounted Volume\iGO8\iGO8.exe")
PowerOff

Můžete mi to prosím někdo shrnout ?
Jo a tan verze iGO_83264873 funguje na 93TC ?

Jinak jsem našel na anglickém foru, že to vyhledávání satelitů se dá vyřešit přepsáním:
RunWait("\Mounted Volume\Sony\nav-u\ToolDevice.exe","off 19")
RunWait("\Mounted Volume\Sony\nav-u\ToolDevice.exe","off 17")

A ještě jeden dotaz, soubor sys.txt má být pouze ve složce IGO8 nebo i ve složce SONY/nav-u ?

Za případné rady děkuji
Gromthar
 
Příspěvky: 3
Registrován: 06 srp 2013 12:35

Re: igo 8 na sony nvu-73t

Příspěvekod Gromthar v 07 srp 2013 12:41

Tak už jsem tam dostal IGO8.3.4 a i satelit si to najde, když dám automaticky vyhledat. Jen netuším jestli například když si tam natahám skiny, tak jestli mají být rozbalené nebo ne (stáhl jsem si igo 8.3... kompletní, ale tam jsou právě dva a jsou zabalené - mají se rozbalit - respektive jeden ?) a nejde mi zadávat čp. Jinak kdybych chtěl přejít na primo, tak stačí pouze smazat Igo8 a místo něj nahrát primo a upravit v nav-u cestu ?
Gromthar
 
Příspěvky: 3
Registrován: 06 srp 2013 12:35

Re: igo 8 na sony nvu-73t

Příspěvekod Gromthar v 07 srp 2013 12:45

Karel 12: díky za SZ, ale nejde mi odpovědět ani poslat nová zpráva.
Gromthar
 
Příspěvky: 3
Registrován: 06 srp 2013 12:35

PředchozíDalší

Zpět na OSTATNÍ ZNAČKY - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků