Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

iGo na WinMobile

Zde řešíme ostatní (méně rozšířené) značky navigací - např. VDO Dayton, SYMORP, MEDION, DYNAVIX, NDRIVE, PRESTIGIO, SENCOR, BECKER, PANASONIC, X-SITE, PIONEER...

iGo na WinMobile

Příspěvekod dalanik v 01 úno 2010 11:51

Ahojky, i kdyz o iGo vim dost ;-) poprve ho instaluji na WinMobile (PDA) zarizeni - zatim jsem ho mel jen na winCE (PNA). Problem mi dela to ze Windows Mobile (6.1) je nastaven aby "klikal" pri zmacknuti obrazovky (coz je spravne) ale pak kdyz spustim iGo, mam dvojklik - z windows a z iGa. Samozrejme lze to vyresit tak ze se v iGu vypnu zvuky tj. klik (key sounds) ale pak to klika porad bez ohledu zda jsem se trefil do tlacitka nebo vedle a hodne me to mate protoze nemam jistotu ze jsem neco zmacknoul.

Nevi nekdo jak nechat zvuky v Win zaple kdyz iGO neni spusteny ale je vypnout kdyz bezi iGO?

Diky,
D.
Uživatelský avatar
dalanik
 
Příspěvky: 106
Registrován: 04 čer 2009 09:46
Bydliště: Praha

Zpět na OSTATNÍ ZNAČKY - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků