Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Editace grafickeho menu u cinske navigace

Zde řešíme všechny neznačkové navigace - tzn. přístroje u kterých není možno identifikovat výrobce - zkrátka "čínské" krabičky např. z DealExtreme, nebo od překupníků...

Editace grafickeho menu u cinske navigace

Příspěvekod carbik v 26 led 2010 12:13

Zkousel jste nekdo zmenu skinu (pripadne jen upravu) u cinske navigace?
Zkousel jsem to u kousku z DX a pres PE explorer, slo krasne nahradit graficke casti, vymenit ikonky. Drive byli v ulozeny v BMP.

Novejsi modely s firmwarem oznacenym 82AV4... jsou uz reseny trochu jinak a graficke casti jsou v TGA. Coz neni problem editovat, ale zminovany PE explorer uz s TGA neumi.

Pro ilustraci o co se jedna:
Na prvnim obrazku je videt typicke menu se zigulikem, v leve casti videte, ze graficka cast se sklada z PNG a BMP obrazku.
Obrázek

Na druhem obrazku je stejny PE explorer, tedy stejny program pro editaci a novejsi soubor, ktery obsahuje grafickou cast.
Je videt, ze grafika se sklada z TGA formatu, ale PE uz si s tim neporadi (nahradit jednotlive casti umi, ale neni nad tim takova kontrola jako drive)
Obrázek

A muj dotaz zni: Zkousel nekdo editovat grafickou cast a jaky program pouzil?
Diky
carbik
 
Příspěvky: 2
Registrován: 26 led 2010 11:49

Re: Editace grafickeho menu u cinske navigace

Příspěvekod najki_cz v 03 úno 2010 20:19

Na skiny je dobrá stránka Gpsunlock.net ty skiny sám používám.
Kód: Vybrat vše
http://www.gpsunlock.net

Na PE Explorer jsem se díval, ale upřímně se mi do toho nechce. Napadlo mě udělat vzhled ve stylu hry DeusEx nebo SystemShock2 něco "plain" a "easy".
Nebo pokud máš rád spousty funkcí... Miopocket. Na mě moc všeuměl tlačítkový...
Kód: Vybrat vše
http://www.gpspassion.com/FORUMSEN/topic.asp?TOPIC_ID=126303


Každopádně hodně zdaru a až něco vytvoříš, tak to sem připni ;)
najki_cz
 
Příspěvky: 4
Registrován: 03 úno 2010 19:48


Zpět na NONAME NAVIGACE - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron