Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

5.0" GPS čína -

Zde řešíme všechny neznačkové navigace - tzn. přístroje u kterých není možno identifikovat výrobce - zkrátka "čínské" krabičky např. z DealExtreme, nebo od překupníků...

Re: 5.0" GPS čína -

Příspěvekod novacektom v 13 bře 2010 21:36

Potřeboval bych poradit jak upravit GPS Menu u navigace z číny,kterou jsem nedávno zakoupil na ebay,jedná se o 5" GPS,Bluetooth,FM Transmitter,slot Micro SD,má 2GB vnitřní paměť.
Jde o to že u navigací z dealextreme jsem menu bez problémů nahradil ve složce ResidentFlash2,ale u této navigace složka ResidentFlash2 není,nemohl by mi někdo z tohoto fóra poradit,popřípadě odkázat jinam,kde bych se něco o tomto problém dověděl?
Díky
novacektom
 
Příspěvky: 4
Registrován: 11 led 2010 18:14

Re: 5.0" GPS čína -

Příspěvekod lulu v 14 bře 2010 13:13

Přes registry:

místo původního menu (YFLoader.exe) spouštím průzkumníka z windows:
HKLM\init\
Launch50=explorer.exe

ještě nastav plochu na flešku, takže zástupci ti tam zůstanou i po resetu:
HLM\System\Explorer\Shell Folders\
Desktop=\ResidentFlash\Desktop

Zástupce na plochu dostaneš otevřením MY Device a potom FILE- Send To- Desktop as Shortcut.
Uživatelský avatar
lulu
 
Příspěvky: 144
Registrován: 19 čer 2009 18:41

Re: 5.0" GPS čína -

Příspěvekod novacektom v 14 bře 2010 21:51

Vše jsem udělal jak popisuješ,ale stále se nemůžu dostat na plochu windows.To by mi až tak nevadilo,jen mi stále není jasné jak změním menu navigace,u navigace z
dealextreme jsem jen překopíroval složku YFAP30 do residentflash2,ale v případě této navigace nejspíš tento postup nelze aplikovat.
Ale přesto díky za radu.
novacektom
 
Příspěvky: 4
Registrován: 11 led 2010 18:14

Re: 5.0" GPS čína -

Příspěvekod lulu v 15 bře 2010 06:04

V tom případě se ti po startu pouští ještě něco dalšího, co ti blokuje najetí plochy windows.
Napiš co vše se ti spouští v registru HKLM\init\ po Launchxx.
Já kromě explorer.exe tam mám ještě: device.exe, gwes.exe, services.exe, Gpsmc.exe
Uživatelský avatar
lulu
 
Příspěvky: 144
Registrován: 19 čer 2009 18:41

Re: 5.0" GPS čína -

Příspěvekod novacektom v 15 bře 2010 10:53

Nevěděl jsem jak se zde vkládají obrázky,výpis spuštěných programů jsem nahrál na server uložto : http://www.ulozto.cz/4271567/registry.jpg
Pokud by ti nešlo stáhnout ten obrázek,zde jsou ty suštěné programy : Gpsmc.exe , dbgportshell.exe , loader.exe , autoresponse.exe , \DataStorage\shell\startup.exe ,
\SDMMC\evergrow_debug.exe , device.dll , gwes.dll , explorer.exe , servicesStart.exe .
Stejně mi pořád vrtá hlavou,jak změnit to původní menu,když píšeš přes registry,vůbec netuším jak na to.
Mám jen tu složku YFAP30 , která právě obsahuje již upravené menu,ale jak ji dostat do gps,to mi není jasné,ještě navíc přes registry,se kterými nemám zkšenosti.
Ale pro všechny případy jsem si vytvořil jejich zálohu.
Dky moc za tvé rady.
novacektom
 
Příspěvky: 4
Registrován: 11 led 2010 18:14

Re: 5.0" GPS čína -

Příspěvekod lulu v 15 bře 2010 12:01

Zakaž (stačí přejmenovat *.exe na .exx):
loader.exe , autoresponse.exe , \DataStorage\shell\startup.exe , \SDMMC\evergrow_debug.exe

Měla by ti najet plocha windows, klikneš na tlačítko start - run a spustíš z karty např. cecmd.exe (totalcommander pro wince)
nebo
si přidáš na plochu zástupce (otevřením MY Device a potom FILE- Send To- Desktop as Shortcut)
nebo
na kartu si nahraješ své menu např. (/SDMMC/Mobilenavigator/mobilenavigator.exe)
a spustíš z registrů HKLM\init\ místo plochy (explorer.exe) to své menu:
Launch50=/SDMMC/Mobilenavigator/mobilenavigator.exe
Uživatelský avatar
lulu
 
Příspěvky: 144
Registrován: 19 čer 2009 18:41

Re: 5.0" GPS čína -

Příspěvekod novacektom v 18 bře 2010 08:25

Tak jsem zatím plochu nerozchodil.Ale podařilo se mi nainstalovat mio pocket,jenže problém této aplikace je,že nemůžu z ní přímo nakonfigurovat bluetoth a FM transmitter,potřebuji ty dvě ikonky odkázat na dané umístění,jenže ani v registrech jsem nic nenašel,právě v mnou zmiňovaných navigacích z dealextreme byly veškeré soubory umístěny ve složce residentflash2.
Další věc je že jsem právě chtěl přeinstalovat to původní menu,nemyslel jsem menu po kliknutí na ikonu gps.
Děkuji za veškeré tvé rady.
novacektom
 
Příspěvky: 4
Registrován: 11 led 2010 18:14

Re: 5.0" GPS čína -

Příspěvekod vencaa v 19 bře 2010 17:47

Mám novou navigaci čínskou, má IGO nahrané přímo . Je tam vstup na mikro SD nahrál jsem tam Automapu PL zadal cestu na sd kartu a nic Jak to udělat, aby mě to načetlo sd kartu a program na ní mám Win 6, měl jsem před tím jinou čínskou a tam se nahrávaly navigace na SD a zadal jsem ini soubor a program se načetl který byl na kartě
vencaa
 
Příspěvky: 13
Registrován: 03 črc 2009 17:25

Re: 5.0" GPS čína -

Příspěvekod stano1 v 26 bře 2010 21:03

Nahrej to přímo do IGO a ne na kartu.

Nepoužívejte citaci pokud odpovídáte na bezprostředně předcházející příspěvek. Jasper
stano1
 
Příspěvky: 17
Registrován: 16 bře 2010 08:29

Re: 5.0" GPS čína -

Příspěvekod Zubr123 v 03 kvě 2010 07:34

Pro Schumi9 - nedostatek paměti v TomTom.
Není to problém paměti, ale nějaká chybka v knihovnách. Řešit to jde tak, že se do adresáře s mapami nakopíruje soubor MapSettings.cfg ve kterém je naplánovaná nějaká trasa. Podrobný popis zde
Kód: Vybrat vše
http://ulozto.cz/4444590/doplnkytt7wce6.rar
TomTom One, Navigon 4310 + iGO8, Primo, TomTom, SmartMaps
Zubr123
 
Příspěvky: 105
Registrován: 11 srp 2009 07:59

PředchozíDalší

Zpět na NONAME NAVIGACE - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron