Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Velikost obrazovky.

Zde řešíme všechny neznačkové navigace - tzn. přístroje u kterých není možno identifikovat výrobce - zkrátka "čínské" krabičky např. z DealExtreme, nebo od překupníků...

Velikost obrazovky.

Příspěvekod frenkiecz v 09 led 2010 20:12

Nešla by upravit velikost obrazovky při přehrávání filmů?Je to jako koukat na krabičku od sirek. :evil: Hledal jsem v nastavení,ale nic.Dá se to změnit?Jinak dobrý,převést do "flv" a navi to zvládá v pohodě.
frenkiecz
 
Příspěvky: 67
Registrován: 14 říj 2009 21:02
Bydliště: Nová Paka

Re: Velikost obrazovky.

Příspěvekod mikels v 09 led 2010 20:25

No a když poklikaš na přehrávaný film tak se nezvětší na celou obrazovku?? :o
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
mikels
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 457
Registrován: 24 lis 2008 22:45
Bydliště: Hradec Králové

Re: Velikost obrazovky.

Příspěvekod frenkiecz v 09 led 2010 21:13

Zvětší se,to jo ale stále má dost rezervy po všech stranách.1cm všude.
frenkiecz
 
Příspěvky: 67
Registrován: 14 říj 2009 21:02
Bydliště: Nová Paka

Re: Velikost obrazovky.

Příspěvekod cmelak v 13 led 2010 16:44

Jaké máš rozlišení AVička? Pokud chci mít AVI v GPS na celou obrazovku tak ho zkrátka překonvertoruju Mediacoderem na rozlišení 480 x 280,a mám ho přes celý display. Samozřejmě že při konverzi dám zvuk do CBR MP3 ( tady stačí z důvodu velikosti AVI klidně 112 kb/s).V obraze nepoužívám žádné GMC nebo jiné vychytávky, zkrátka to předělám do obyčejného XviD s bitrate kolem 1000 kb/s. Přehrávat na GPS filmy s větším rozlišením samozřejmě půjdou, lepší obraz z toho však nedostaneš - spíš riskuješ trhání obrazu. Pokud jak píšeš je obraz malý ohraničený černým polem a nejde kliknutím zvětšit je rozlišení menší než jsem psal. Informace o velikosti AVI zjistíš programem GSpot nebo AVIinspector. ;)
cmelak
 
Příspěvky: 12
Registrován: 28 srp 2009 09:39

Re: Velikost obrazovky.

Příspěvekod frenkiecz v 13 led 2010 20:09

Ráno jsem v posteli místo radosti přemýšlel a napadlo mě změnit velikost při převodu a čmelák mi to právě potvrdil.Už je to vyzkoušeno a vše ok.Dík za pomoc.
frenkiecz
 
Příspěvky: 67
Registrován: 14 říj 2009 21:02
Bydliště: Nová Paka


Zpět na NONAME NAVIGACE - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků