Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

wayteq

Zde řešíme všechny neznačkové navigace - tzn. přístroje u kterých není možno identifikovat výrobce - zkrátka "čínské" krabičky např. z DealExtreme, nebo od překupníků...

wayteq

Příspěvekod macik v 03 lis 2009 13:00

Po kratkom dopisovani si s cinskou firmou YF Limited som sa dostal k tomu, kto je distributor ich produktov pre EU: http://wayteq.eu/index.php
Ich vyrobky vyzeraju velmi dobre. Avsak su este neoverene. Ich "vlajkova lod" je model Wayteq N800, co je ekvivalent modelu firmy YF 80T. Tento model dokonca umoznuje browsovanie cez wifi. Ja osobne hladam nieco spolahlive s moznostou nahrania si navigacneho software Igo8 a popri tom aby som mohol vyuzivat ine programy na bezne pouzitie pre Windows CE (prekladovy slovnik, pdf reader a pod.). Wifi nie je podmienkou, ale bolo by fajn mat ho. Ak poznate ine firmy, ktore vyrabaju PND/PNA skatulky, napiste, prosim. Pripadne, ak mate skusenosti s wayteq, tak tiez uvitam Vase nazory. Model x820BT vyzera tiez dobre.

Btw. firma YF Limited bola spomenuta niekde vo fore, ze dodava navigacie do DealExtreme. Podla toho, co ponukaju na stranke to tak celkom nevyzera.
macik
 

Re: wayteq

Příspěvekod vovi v 03 lis 2009 13:20

Podle všech dostupných informací nicméně krabičky pro Dealextreme dodávají. Zřejmě se liší jen futrálem, střeva budou standardní a tipoval bych, že HW mají v několika variantách, lišících se typem displeje, velikostí interní paměti a slotem pro SD/microSD. Ostatní jsou jen kosmetické změny, které mají za úkol jen zapnout/vypnout BT, TMC, transmitter, ...
A pro navigace tohoto typu z Dealextreme už existuje i postup, jak v libovolné z nich používat WiFi prostředníctvím SDIO karty.

Za tip na distributora ale stejně díky. :D
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: wayteq

Příspěvekod Martin68 v 14 dub 2013 11:06

Ahoj. Můžete sem někdo napsat, jak dlouho navigace WayteQ X960BT asi vydrží na baterii?
Lenovo moto G4 Plus, Android 6.0.1, Primo 9.6.29.329069 basarsoft, skin GjAk_v2.3_AriNe-5, hlas Zuzana TTS PRO v 8.0.
WayteQ x985BT, Win CE 6, iGO Primo 2.4 na ResidentFlash, Skin gjak_1.09, iGO 8.3 na kartě.
Martin68
 
Příspěvky: 76
Registrován: 21 kvě 2009 15:26

Re: wayteq

Příspěvekod tomasii v 14 dub 2013 12:16

Jsem možná pesimista, ale pokud chci navi k ježdění a ne jen k hraní, tak bych ji z dálného východu (DX, atp.) nekupoval. Mám také 6" navi z DX a kupoval jsem ji za $72 jen jako experiment ještě před změnou limitů DPH a cla. Je to dodo, po úspěšné opravě (přilepení lepeného plochého kabelu k displeji) zatím běží (i když Primo moc nestíhá). Podpora při HW problému je od výrobce čistá "0". Když jsem vypátral výrobce pátráním po všech možných i čistě čínských webech, tak na dotaz přišla jen nabídka na nákup nových navigací a nabídky běžely do té doby, než jsem si dal automatický přesun do pošty ke smazání. Dokonce i prodejci čín v ČR přesouvají odpovědnost za garanční opravy na kupujícího - zařiď si sám... :x

Takže je to na zvážení. :idea:
Tomáš

C710, H610, C520, čína 6", i9100 a S5100

Obrázek skoro vše najdeš na http://tn.cdc.cz (ZMĚNA!)

Nenajdeš-li odpověď, neposílej sz, ale ptej se na fóru - dočkáš se tak spíš odpovědi.

(od 1. ledna 2016 není web dále rozvíjen...)
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod Mio-Treo.info v 14 dub 2013 13:55

macik píše:....
Btw. firma YF Limited bola spomenuta niekde vo fore, ze dodava navigacie do DealExtreme. Podla toho, co ponukaju na stranke to tak celkom nevyzera.


I když to tak nevypadá, je to pravda - setkal jsem se osobně s několika navigacemi zakoupenými na DX, jejichž výrobcem byla právě firma YF. Přímo na navigaci to sice nenajdeš, ale stačilo si otevřít v menu informace o zařízení a hned bylo vše jasné... :)

Jinak "číňanů" jsem otestoval už několik a mohu opakovat pouze to, co říká Tomáš - na hraní jsou dobré, ale jako hlavní navigaci bych je nepoužíval ani náhodou nejen kvůli tomu, že například Primo nezvládají, ale především proto, že často "zkolabují" v nejméně vhodnou chvíli... :evil:

________________________________________________
Odesláno z SGT-P1000 pomocí Tapatalk HD
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G | Lenovo Tab P11 | Mio C720 | Mio H610
Uživatelský avatar Administrátor
Mio-Treo.info
Administrátor
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 29 led 2009 23:26

Re: wayteq

Příspěvekod CadillacCZ v 14 dub 2013 16:20

Jsem trochu asi mimo mísu....ale někdo se tu ptal na výdrž baterie a vy chlapci odpovídáte na 3 roky starý příspěvky...nebo mi něco uteklo ??? :lol: :lol:
EDIT: Martin68....jde o stáří baterie....to nelze jednoznačně říct..nabij a nech ji jet a uvidíš ;)
Uživatelský avatar
CadillacCZ
 
Příspěvky: 142
Registrován: 20 pro 2012 21:26
Bydliště: Brno - venkov

Příspěvekod Mio-Treo.info v 14 dub 2013 16:50

2 CadillacCZ:

Stáří baterie je pouze jedním z faktorů ovlivňujících její výdrž. Dalšími jsou například počet proběhlých nabíjecích cyklů, zvolená úroveň podsvícení, teplota okolí, četnost vyhledávání satelitů a další... Výdrž baterie je dokonce ovlivněna i tím, co právě navigační program zobrazuje - na vykreslení 3D objektů je potřeba více "šťávy", nežli na rovnou silnici mezi loukami ;) Ale nebudeme tu zabíhat do detailů ;)

Jo a ta moje zmínka o YF vyplynula tak nějak z diskuze o čínských mašinkách jako takových :cool:

________________________________________________
Odesláno z SGT-P1000 pomocí Tapatalk HD
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G | Lenovo Tab P11 | Mio C720 | Mio H610
Uživatelský avatar Administrátor
Mio-Treo.info
Administrátor
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 29 led 2009 23:26

Re: wayteq

Příspěvekod tomasii v 14 dub 2013 19:14

Jj. taky jsem se na to chytil a nevšiml si data, sorry. :oops:
Tomáš

C710, H610, C520, čína 6", i9100 a S5100

Obrázek skoro vše najdeš na http://tn.cdc.cz (ZMĚNA!)

Nenajdeš-li odpověď, neposílej sz, ale ptej se na fóru - dočkáš se tak spíš odpovědi.

(od 1. ledna 2016 není web dále rozvíjen...)
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: wayteq

Příspěvekod CadillacCZ v 14 dub 2013 21:52

*tomasii
mě to došlo ;) ale nedalo mi si nerypnout :lol: :lol:

* Mio-Treo.info
Jasně že ovlivńuje ciklus nabití, ale samozřejmě i nenabití....pokud někde leží třeba 1-2 roky vybitá tak se pravděpodobně ani nerozjede, nebo bude mít minimální výdrž....to vím i z vlastní skušenosti. Samozřejmě závisí na tom i co zobrazuje...Jas, 3D, terén, hlasitost zvuku, teplota atd. Nicméně to byla odpověď spíš pro Martin68 Asi si ji chce koupit a chce vědět jakou má baterie výdrž...i když z jeho dotazu není jasné jestli mluví o nové, nebo už nějakej pátek (nedej bože sobotu) jede. Takže asi nejspíš nejlíp odpoví nějaký majitel uvedené navigace, což já nejsem :)
Uživatelský avatar
CadillacCZ
 
Příspěvky: 142
Registrován: 20 pro 2012 21:26
Bydliště: Brno - venkov

Re: wayteq

Příspěvekod Martin68 v 15 dub 2013 16:05

Ahoj. Tu navi jsem chtěl koupit novou, ale koukám, že si nechám tu moji, co mám. Mám Evolve Multitrax, stáří 3 nebo 4 roky, ale stále běží dobře. Když sem viděl na youtube videa, tak bych řekl, že mě to běží rychleji. S Primo 2.4 i s TMC najednou. Díky za rady, zatím si nechám tu moji vyzkoušenou.
Lenovo moto G4 Plus, Android 6.0.1, Primo 9.6.29.329069 basarsoft, skin GjAk_v2.3_AriNe-5, hlas Zuzana TTS PRO v 8.0.
WayteQ x985BT, Win CE 6, iGO Primo 2.4 na ResidentFlash, Skin gjak_1.09, iGO 8.3 na kartě.
Martin68
 
Příspěvky: 76
Registrován: 21 kvě 2009 15:26

Další

Zpět na NONAME NAVIGACE - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron