Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Instalace IGO map na "číňana"

Zde řešíme všechny neznačkové navigace - tzn. přístroje u kterých není možno identifikovat výrobce - zkrátka "čínské" krabičky např. z DealExtreme, nebo od překupníků...

Re: Instalace IGO map na "číňana"

Příspěvekod Libor v 07 lis 2009 20:57

SvoDa píše:Pokud to spadne v okamžiku toho nabíhajícího loadingu, záleží na tom, co je za nápis vpravo dole. Jestli INIT API, tak nemáš správnou licenci. Jestli ti ta samá verze s těmi samými mapami jela na předchozím přístrojem, tak to nechápu. jedině, že bys nyní používal neoriginální iGO8 a předtím ano.
Kdyby ti to házelo nějakou chybovou hlášku (vyskočí okno) , tak to může být i tím, že máš nyní dosplay v jiném rozlišení a chybí ti v data.zip popr. branding.zip či ve skinu adresář se soubory k příslušnému rozlišení (jméno adresáře např. pro rozlišení 320x240 je 320_240)

taky zkontroluj, jestli v tom igo8, co ti nejede je stejná cesta k aplikaci v sys.txt jako v sys.txt amigo, které ti jede

Zdravím, mám taky číňana 2DIN, je to i s rádiem a DVD a tak půl roku mi navigace fungovala normálně. Potom jsem jí tak dva měsíce nepoužíval a z ničeho nic přestala fungovat. Dělá to samé co tady popisuješ (spadne v okamžiku toho nabíhajícího loadingu a je tam napsáno INIT API) a na displeji naskočí tabulka s nápisem "The application failed to start last time. Do you want to reset to factory defaults and lose all your POIs, tracks and settings?". Jestli dám ano nebo ne, tak se to všechno zopakuje. Je mi divné, že to zpočátku jelo a najednou se to nechce rozjet. Nevíte někdo co by tomu mohlo být? Vše ostatní jede jak má. :P
Libor
 
Příspěvky: 1
Registrován: 07 lis 2009 20:17

Re: Instalace IGO map na "číňana"

Příspěvekod jitkar2006 v 15 pro 2009 11:24

Libor píše:
SvoDa píše:Pokud to spadne v okamžiku toho nabíhajícího loadingu, záleží na tom, co je za nápis vpravo dole. Jestli INIT API, tak nemáš správnou licenci. Jestli ti ta samá verze s těmi samými mapami jela na předchozím přístrojem, tak to nechápu. jedině, že bys nyní používal neoriginální iGO8 a předtím ano.
Kdyby ti to házelo nějakou chybovou hlášku (vyskočí okno) , tak to může být i tím, že máš nyní dosplay v jiném rozlišení a chybí ti v data.zip popr. branding.zip či ve skinu adresář se soubory k příslušnému rozlišení (jméno adresáře např. pro rozlišení 320x240 je 320_240)

taky zkontroluj, jestli v tom igo8, co ti nejede je stejná cesta k aplikaci v sys.txt jako v sys.txt amigo, které ti jede

Zdravím, mám taky číňana 2DIN, je to i s rádiem a DVD a tak půl roku mi navigace fungovala normálně. Potom jsem jí tak dva měsíce nepoužíval a z ničeho nic přestala fungovat. Dělá to samé co tady popisuješ (spadne v okamžiku toho nabíhajícího loadingu a je tam napsáno INIT API) a na displeji naskočí tabulka s nápisem "The application failed to start last time. Do you want to reset to factory defaults and lose all your POIs, tracks and settings?". Jestli dám ano nebo ne, tak se to všechno zopakuje. Je mi divné, že to zpočátku jelo a najednou se to nechce rozjet. Nevíte někdo co by tomu mohlo být? Vše ostatní jede jak má. :P



Skus smazat v adresáři IGO8 složku SAVE, a všechny položky co se vytvoří po instalaci IGO8, jsou to totiž pěkný krámy ty navigace z číny, občas se kousnou, dokonce při některých skinech zatvrdne natolik že se musí odpojit od baterie a naběhne až potom. Už jsem s nima prožil své.

Proč jsi tady neodpověděl, bez té sáhodlouhé citace? Libor i my ostatní bychom jistě věděli, k čemu se odpověď vztahuje.Jarouš
jitkar2006
 
Příspěvky: 1
Registrován: 10 lis 2009 19:40

Re: Instalace IGO map na "číňana"

Příspěvekod Tomáš Kubec v 15 pro 2009 11:53

To že to při nějakém skinu vytuhne nebude problém navigace.
Ospen » Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o. MNShop.cz - Čínské telefony s dvouletou zárukou - podpořte MNShop na Facebooku https://www.facebook.com/Mobilnaut, Zařízení: THL W8 - Quad Core, 1GB RAM, 8 GB ROM, 5 palců IPS LCD, GPS
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Tomáš Kubec
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 723
Registrován: 07 črc 2008 17:35
Bydliště: Pardubice

Re: Instalace IGO map na "číňana"

Příspěvekod Richard Huf v 18 pro 2010 16:33

AHOJ ,PROSÍM TĚ JAK JSI TEN PROBLÉM STÍM OKNEM (BLÍZKÝ A ANULOVAT ) VYŘEŠIL TAKY SE TOHO NEMŮŽU ZBAVIT.RIČI
Richard Huf
 
Příspěvky: 2
Registrován: 30 srp 2009 15:56

Re: Instalace IGO map na "číňana"

Příspěvekod lavega v 03 lis 2011 20:07

Dobrý den
Nainstaloval som na čínana nový skin, a vsetko beží v pohode mam tam IGO8, ale checem si tam dat aj iné navigačné softy, Ozi a iné.
V menu mam na spúštanie 4 ikony ale len prva mi spúšťa IGO, ako mam priradit dalsie softy k tým ikonám v menu, je na to nejaký presný postup
dakujem
lavega
 
Příspěvky: 10
Registrován: 11 pro 2010 23:36

Re: Instalace IGO map na "číňana"

Příspěvekod tomasii v 03 lis 2011 20:25

Záleží na tom, jakého máš "číňana", co máš na obrazovce a jak se u něho dají přidávat a přiřazovat ikonky k programům.
U svého číňana mám složku "Oblíbené" a do ní si můžu dát ikonky a popisy programů v navi, tedy i OZI, hry, atd. :idea:
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Instalace IGO map na "číňana"

Příspěvekod lavega v 03 lis 2011 22:08

Mam presne tuto 4,3" navigaciu

viewtopic.php?f=64&t=563
lavega
 
Příspěvky: 10
Registrován: 11 pro 2010 23:36

Re: Instalace IGO map na "číňana"

Příspěvekod tomasii v 04 lis 2011 08:50

Tak si pročti to, co se tam píše a použij to, co už jiní udělali. ;) Já tu navi nemám a tak nemohu ani zkoušet, ale jen obecně radit. :?
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Instalace IGO map na "číňana"

Příspěvekod MachiSSS v 15 srp 2012 21:48

Pánové a co je to za problém, když při načítání navigace iGO8 mi zůstane navigace viset při nápisu POI MANAGER INIT?

Stává se to takhle. Načítá se to a v první fázi se to tak 3x-4x při tomto nápisu POI MANAGER INIT celé resetuje a načítá se to znova. V druhé fázi se to už neresetuje ale zase to zůstává viset. Musím to tak cca 4x vypnout a zase zapnout a pak to konečně začne nabíhat až do samých map a vše pak funguje. Samozřejmě se mě ta navigace při pokaždé při tom načítání ptá, že se předchozí pokus nezdařil a jestli chci udělat reset celé navigace. Setkal jste se někdo někdy s něčím podobným??
MachiSSS
 
Příspěvky: 11
Registrován: 15 srp 2012 21:21

PředchozíDalší

Zpět na NONAME NAVIGACE - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků