Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Instalace IGO map na "číňana"

Zde řešíme všechny neznačkové navigace - tzn. přístroje u kterých není možno identifikovat výrobce - zkrátka "čínské" krabičky např. z DealExtreme, nebo od překupníků...

Re: Instalace IGO map na "číňana"

Příspěvekod cmelak v 30 zář 2009 14:15

Budovy mám nainstalované při prohlídce obsahu přímo z navigace se mi objeví že nainstalováno pouze Německo. Dnes jsem zjistil, že Amigo mi nenajde jednu obec u Rakovníka, zatímco staré IGO ji našlo v pohodě, dále jsem zjistil, že se mi objeví na display rušivá hláška - doslovná citace:"Osoustava kratochvíle nedostatečný. Blízký nějaký plán." Pod tím je možnost blízký nebo anulovat. Pokud potvrdím blízký soft spadne, když anulovat nic - navigace jede dál.
cmelak
 
Příspěvky: 12
Registrován: 28 srp 2009 09:39

Re: Instalace IGO map na "číňana"

Příspěvekod cmelak v 11 říj 2009 14:38

Podařilo se mi nainstalovat mapy do "číňana" ale tak tak že obrazovka je na půlce displaye, je tedy nějaký problém v rozlišení, jinak byl soft funkční. Po opětovné instalaci a porovnání s dodanými mapami jsem provedl instalaci na SD. System nabootuje a objeví se hláška " failed to open file n_igo/480x272/main scheme.ui exiting application". Podle mně zase problém z rozlišením - systém nanečte nějaký skin, co na kartě chybí nebo co mám opravit? :( Díky.
cmelak
 
Příspěvky: 12
Registrován: 28 srp 2009 09:39

Re: Instalace IGO map na "číňana"

Příspěvekod amatér v 11 říj 2009 16:59

Jaké má rozlišení ten Číňan?
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Instalace IGO map na "číňana"

Příspěvekod cmelak v 12 říj 2009 10:48

Právě těch 480 x 272. 4,3"
cmelak
 
Příspěvky: 12
Registrován: 28 srp 2009 09:39

Re: Instalace IGO map na "číňana"

Příspěvekod amatér v 12 říj 2009 11:10

Je to trochu zmatené, ale podívej se do skinu, který chceš používat, tam musí být v adresáři ui_igo8 podadresář 480_272, pokud tam není objeví se právě ta hláška.

Ještě jedna otázka. Toto je hláška, která se opravdu objeví v tomto tvaru "Osoustava kratochvíle nedostatečný. Blízký nějaký plán."?, nebo jsi použil nějaký překladač textu?

Pokud to nepomůže, přidej do sys.txt
[rawdisplay]
screen_x=480
screen_y=272
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Instalace IGO map na "číňana"

Příspěvekod cmelak v 13 říj 2009 11:31

Díky, rozlišení jsem rozběhal byla chyba v sys. Citace je doslovná, toto mi vyskočí na display. :D
cmelak
 
Příspěvky: 12
Registrován: 28 srp 2009 09:39

Re: Instalace IGO map na "číňana"

Příspěvekod vovi v 13 říj 2009 11:40

Tohle vypadá spíš na nějakou chybku v origo Windows shellu, ne v iGo. Pokud vím, tak se u některých těch navigací výrobci prsí i hrdým prohlášením, že ovládání je ve spoustě jazyků, včetně češtiny. A v Číně zřejmě používají nějaké nářečí. :lol: :lol: :lol: Možná jde o nějaký ten hongkongský HAN-TETS.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Instalace IGO map na "číňana"

Příspěvekod drv.astor v 13 říj 2009 15:24

Mohl by prosim vas nekdo uploadnout nekde iGO8 bez map... Mam iGO Amigo, tak mapy bych pouzil z nej, myslim, ze jsou stejne. Stve me, ze v Amigu nejde zadat prujezdni bod :twisted:
drv.astor
 
Příspěvky: 4
Registrován: 07 říj 2009 20:26

Re: Instalace IGO map na "číňana"

Příspěvekod amatér v 13 říj 2009 15:25

I v Amigo jde zadat průjezdní bod, pokud použiješ skin, který to umožňuje. Po nějaké verzi iGO8 se budeš muset poohlédnout jinde, tady žádný odkaz nenajdeš ;) .
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Instalace IGO map na "číňana"

Příspěvekod drv.astor v 13 říj 2009 17:06

Tak to nebudu potrebovat iGO8 :-) A nejaky odkaz na skin do iGO Amigo kde bude prujezdni bod by nebyl :-) Predem diky
drv.astor
 
Příspěvky: 4
Registrován: 07 říj 2009 20:26

PředchozíDalší

Zpět na NONAME NAVIGACE - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron