Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Instalace IGO map na "číňana"

Zde řešíme všechny neznačkové navigace - tzn. přístroje u kterých není možno identifikovat výrobce - zkrátka "čínské" krabičky např. z DealExtreme, nebo od překupníků...

Instalace IGO map na "číňana"

Příspěvekod cmelak v 30 srp 2009 08:44

Zdravím všechny zůčastněné. Před časem jsem zakoupil na E-BAY čínskou 4,3 palcovou navigaci s podporou multimédií(obrázky,AVI,E-book apod.) mimo jiné obsahuje navigaci IGO. Ze svých zkušeností můžu uvést že leckdy naviguje do rozestavěných úseků např. dálnice apod. , ale za cenu 1800,-Kč je zcela dostačující. Dotazoval jsem se prodejce jaký systém map tam lze použít, odepsal mi že to může být TOMTOM,GARMIN apod. v zásadě je to jedno.Můj dotaz zní zda při instalaci nové mapy "na zkoušku" na SD nedojde k přepsání nějakého souboru ve firmware navigace a stane se tak nepoužitelnou. Dále zda jdou používat dvě navigace např. TOMTOM a IGO na jednom přístroji. Pokud se jedná o můj stroj mám tam mít 400 Mhz Samsung, 64 ram, GPS SIRF ATLAS III.
cmelak
 
Příspěvky: 12
Registrován: 28 srp 2009 09:39

Re: Instalace IGO map na "číňana"

Příspěvekod vraby v 30 srp 2009 12:00

Jestli máš čína navigaci s kterými se roztrhl pytel,tak můžeš používat více navigačních programů(IGO,AMIGO,AUTOMAPA-EU,MCGUIDER atd.)Omezení je jen ve velikosti karty(2gb)Záleží kolik map,hlasů a všelijakejch ptákovin chceš mít v navigačním programu.
vraby
 
Příspěvky: 22
Registrován: 03 črc 2009 18:27

Instalace IGO na "číňana"

Příspěvekod tonco v 03 zář 2009 08:53

Zdravim
prave som si kupil cinsku navigaciu s ebayu, k nej na SD karte je iGO-Amigo ver.8.4....
no rad by som tam dal iGO8, som na nu zviknuty z mojej predchadzajucej navigacie, tiez z ebayu.
Obe maju OS WinCE a su takmer identicke, az na veckost displeja.
V starej mi funguje aj iGO8 aj iGO-Amigo. v tej novej len Amigo.
Pri spusteni iGO8 sa na par sekund zobrazi modry logo obrazok iGO8 a celu navigaciu mi restartuje.
Viete niekto poradit, kde moze byt problem?
Dakujem
tonco
 
Příspěvky: 9
Registrován: 30 dub 2009 13:35

Re: Instalace IGO map na "číňana"

Příspěvekod SvoDa v 03 zář 2009 09:15

Pokud to spadne v okamžiku toho nabíhajícího loadingu, záleží na tom, co je za nápis vpravo dole. Jestli INIT API, tak nemáš správnou licenci. Jestli ti ta samá verze s těmi samými mapami jela na předchozím přístrojem, tak to nechápu. jedině, že bys nyní používal neoriginální iGO8 a předtím ano.
Kdyby ti to házelo nějakou chybovou hlášku (vyskočí okno) , tak to může být i tím, že máš nyní dosplay v jiném rozlišení a chybí ti v data.zip popr. branding.zip či ve skinu adresář se soubory k příslušnému rozlišení (jméno adresáře např. pro rozlišení 320x240 je 320_240)

taky zkontroluj, jestli v tom igo8, co ti nejede je stejná cesta k aplikaci v sys.txt jako v sys.txt amigo, které ti jede
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Instalace IGO map na "číňana"

Příspěvekod tonco v 03 zář 2009 09:38

ano, restartuje to pri napise INIT API
skusal som aj verziu 8.0, aj 8.3 na starsej navigaci to vsetko funguje (bola k nej dodana SD karta s iGO 8.0), na tej novej vsetky iGO8 retartuje (bola k nej dodana karta s iGO-Amigo).
Obe maju rovnake rozlisenie displejov.
Ako to vyriesit s tou licenciou.

vdaka
tonco
 
Příspěvky: 9
Registrován: 30 dub 2009 13:35

Re: Instalace IGO map na "číňana"

Příspěvekod SvoDa v 03 zář 2009 09:48

Tak to je jasné. Licence s e váže ke kartě a je tam proto, aby se nedaly věci podléhajícím autorským právům rozmnožovat.
na tomto fóru ti však nikdo s tím, jak zprovoznit nelegální SW, čili kde sehnat licenci k tomu, co jsi nekoupil, neporadí.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Instalace IGO map na "číňana"

Příspěvekod tonco v 03 zář 2009 10:06

chapem
ale k obom navigaciam som dostal original karty s SW a ked ich vymenim, v starsej navigaci mi amigo funguje a v novsej navigaci mi starsia karta s iGO8 nejde. tomu trozku nerozumiem.
este nad tym pospekulujem a skontrolujem tie cesty co si mi poradil.
Ak je riesenie, zohnat SW s licensiou, alebo vymenit navigaciu.

Zatial vdaka.
tonco
 
Příspěvky: 9
Registrován: 30 dub 2009 13:35

Re: Instalace IGO map na "číňana"

Příspěvekod vovi v 03 zář 2009 10:16

Já myslím, že to není tou licencí, jak trochu zbrkle soudí Dan. Licence je skutečně vázána na kartu a tak by originální karta neměla mít potíže s licencí v jakémkoli stroji. A pokud stejná karta v jiné navigaci běží, tak to bude souviset spíš s rozdíly v konfiguraci obou strojů - tipoval bych rozdílné pojmenování pro "diskovou jednotku" s kartou.

Zkus porovnat na obou kartách soubory SYS.TXT ... pokud je v nich ve [folders] uvedena cesta k aplikaci (položka app=...), měla by obsahovat i kompletní cestu. Tam je cesta na kartu zadána buď parametricky (něco jako %sdcard%), nebo je napsána "natvrdo" (SD Card, SDMMC, ...). Pokud chodí v nové krabičce AMIGO, tak použij stejnou cestu i pro iGo8. Totéž ještě zkontroluj i souboru SYSTEM.INI ve složce SAVE.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Instalace IGO map na "číňana"

Příspěvekod SvoDa v 03 zář 2009 11:39

SvoDa píše:taky zkontroluj, jestli v tom igo8, co ti nejede je stejná cesta k aplikaci v sys.txt jako v sys.txt amigo, které ti jede
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Instalace IGO map na "číňana"

Příspěvekod vovi v 03 zář 2009 11:52

Teď už ti rozumím - já to o té licenci považoval za další pokračování té původní odpovědi a myslel jsem, žes tu úpravu cesty zavrhl a svádíš to na licenci. ;)
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Další

Zpět na NONAME NAVIGACE - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron