Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

igo8

Zde řešíme všechny neznačkové navigace - tzn. přístroje u kterých není možno identifikovat výrobce - zkrátka "čínské" krabičky např. z DealExtreme, nebo od překupníků...

igo8

Příspěvekod albini v 18 srp 2009 13:31

mam navigaci global position system vymazal jsem mapy ameriky nort amerika a natah jsem na sd kartu igo8,ale kdyz chci nainstalovat autorun exe tak me to vypne pocitac chtel bych poprosit o radu lidi co maj stejnou navigaci me napsaly ze jim to funguje normalne dekuji
albini
 
Příspěvky: 1
Registrován: 18 srp 2009 13:24

Re: igo8

Příspěvekod Jasper v 18 srp 2009 13:42

Moc nechápu co má tvůj dotaz společného se sekcí "Komerční sdělení + AKCE a výhody pro členy tohoto fóra" :?: ;) Tak jsem ti přesunul tam kam jsi to měl napsat. ;) A ještě něco. Chtělo by to přesně specifikovat jestli máš PDA nebo PNA jakou značku a typ a toto uvést i do názvu tohoto vlákna. ;)
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely


Zpět na NONAME NAVIGACE - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron