Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Navigace z DealExtreme

Zde řešíme všechny neznačkové navigace - tzn. přístroje u kterých není možno identifikovat výrobce - zkrátka "čínské" krabičky např. z DealExtreme, nebo od překupníků...

Re: Navigace z DealExtreme

Příspěvekod combat v 13 úno 2010 15:26

ešte k tej veľkosti pamäte
Aplikácie náročné na pamäť(igo8, OZiexplorer,...) nespúštam priamo, ale mám vyrobené skripty ako napr:

kill explorer.exe
kill color7moveshell.exe
kill menu.exe
runwait \SDMMC\IGO8\igo8.exe
run \ResidentFlash2\YFAP30\color7moveshell.exe
sleep 2000
run \SDMMC\GPS Menu\menu.exe
combat
 
Příspěvky: 12
Registrován: 21 črc 2009 13:52

Re: Navigace z DealExtreme

Příspěvekod lulu v 14 úno 2010 07:43

danni píše:A navíc mám v commanderu ikony v čínštině...

když spustíš commander tak z něj spustíš regedit (z karty) a podívej se co se spouští po startu v HKLM\init\Launchxx
Uživatelský avatar
lulu
 
Příspěvky: 144
Registrován: 19 čer 2009 18:41

Re: Navigace z DealExtreme

Příspěvekod dsczech v 17 úno 2010 01:08

combat píše:
emes píše:Mel bych prosbicku,

take jsem si poridil navigaci z DX a hodila by se zmenu uvodni obrazovky.

je to jednoduché:
-obrázok ktorý chceš si v nejakom editore upravíš na rozlíšenie tvojej krabičky a uložíš ako 24-bit color bmp s názvom "Logo82c.bmp"
-nahráš na kartu, zasunieš do GPS a resetneš.
:o :o :o


Ahoj taK to jsem udelal a pri zacatku mi to ukaze modrou obrazovku update done a pak az nabehne obrazek... jde to dat pryc .. ? zkousel jsem to nekolikrat resetnu tvrde a nic
dsczech
 
Příspěvky: 30
Registrován: 06 srp 2009 01:22

Re: Navigace z DealExtreme

Příspěvekod thorazgard v 17 úno 2010 11:36

Ahoj tka jsem koupil na ebay navigacku HLLY NAVI NAV-740

funguje moc hezky ... návod jak se dostat do reident flash2 jsem napoprve dokonale pochopil a nahral lepsi menu ... jen se mit ovzdy nejak kouslo a prestalo to fakcit. TAk jsem nahral zpet to puvodni a ted mi to nechce najet vubec a zustane to viset na uvodni obrazovce GPS

jde tomu nejak pomoct ?

doufam ze kdyz jsem tam zkousel BlackRedEdition_Vishek_4.0.20.10 ze mi to nejak nerozhodilo registry :-(

navigaci mam tuto

Obrázek

Features:
CPU: SiRF Atlas 400MHz CPU
GPS module: SiRF ATLAS III Inside (SiRF is the most used and famous GPS technology company brand)
SDRAM:64M
Fingertip Touchscreen:Yes
Display: 5 " TFT True Color LCD Touch Screen
Choose 2D or 3D Map: Yes
Antenna: Built-in patch
Dimensions: (WxHxD) 9.5cmx 9cmx2.5cm
Card slot: MMC/SD card (Product with 1GB free SD card) Max up to 2GB
Video Formats: WMV, AVI, ASF
Audio Formats: WMA, MP3, WAV
Picture Browse:JPG, GIF, BMP, PNG
E-book: Read txt
Cold acquisition time: Approximate 45 seconds
AutoLocate: Approximately 2 minutes
Update rate: Once per second, continuous
GPS accuracy: Position - Less than 10 meters (33 feet), 95% typical velocity - 0.1 meters per second
steady state
thorazgard
 
Příspěvky: 2
Registrován: 16 úno 2010 18:44

Re: Navigace z DealExtreme

Příspěvekod hladik2 v 17 úno 2010 11:54

A reaguje alespoň na nějakou ikonu????Mám taky čínu a ta nereagovala,pokud nebyla sd karta ve slotu s příslušným navigačním programem.Možná jsi smázl soubor z resident flash2,který odkazuje na spuštění programu a hlavně se odkazuje na ikonu v menu.Předpokládám žes nezálohoval nic a nemáš možnost obnovy ze zálohy.Pak nastává problém se scháněním firmware a obnovením systému .Já na svou navigaci dodnes nic nesehnal,číńani vyrobí typ navigace a za měsíc ji inovují a že by byla slušnost nějaké soft podpory se nedočkáš.Zkus toto vlákno od začátku,někde byla rada jak na obnovu systemu,ale pozor,musí to sedět k tvému typu.Jinak by mohl pomoci hard reset,coč tyto mašinky mají složité ale dá se rozebrat a na pár minut odpojit baterii,pak by měla natáhnout system tak jak to nainstaloval výrobce. :D
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: Navigace z DealExtreme

Příspěvekod thorazgard v 17 úno 2010 12:10

tak se mi to povedlo opravit ....

1. když do něčeho dlubete udelejte si zálohu registru pomocí CeRegEditor (pohodlne ovladni primo z PC)
2. když do něčeho dlubete udelejte si residentflash2 a všeho co budete měnit

ad2 když to budete kopirovat tak si ověřte pomoci total commanderu - Příkazy - Synchronizovat složky

často se stane že někde něco nejde nakopírovat atd .. tak to kdyžtak zkopírujte na kartu a z kary ve WINCE do residentflash2

pokud jste domrvili menu tak že se do win CE nedostanete tak stačí nakopírovat http://rapidshare.com/files/248857279/YFGo2CE.bld toto na paměťovou kartu


GPSkám z číny zdar !!!


a jeste něco pokud se nemůžete dostat do residentflash2:

tak přes plugin winCE do totalcomanderu vlezte do složky resident flash a klávesovou zkratkou Shift+F6 připište do \\WinCE Device\ResidentFlash\ na \\WinCE Device\ResidentFlash2\ a jste tam ....
thorazgard
 
Příspěvky: 2
Registrován: 16 úno 2010 18:44

Re: Navigace z DealExtreme

Příspěvekod jansvobo v 18 úno 2010 22:23

Zdravím, snažím se rozchodit jinou navigaci než IGO8 na navigaci z dealu. Spustil jsme commander a při změne rexistru aby se mi spouštělo setup.exe jak jsem se zde dočetl. Bohužel neumím spustit klávesnici. Prosim o pomoc
jansvobo
 
Příspěvky: 10
Registrován: 18 úno 2010 22:20

Re: Navigace z DealExtreme

Příspěvekod hladik2 v 18 úno 2010 22:27

klávesnici spustíš ve windows,dole v pravým rohu
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: Navigace z DealExtreme

Příspěvekod jansvobo v 18 úno 2010 22:51

Díky, klávesnici mám, akorát funguje, kdykoliv jen né když chci přepsat v registrech YFLOADER.exe na setup.exe aby se mi pri startu navigace spoustel system.
jansvobo
 
Příspěvky: 10
Registrován: 18 úno 2010 22:20

Re: Navigace z DealExtreme

Příspěvekod hladik2 v 18 úno 2010 22:56

Přeně problém jako u mé číny,taky se aktivovala a nepsala.Nevyřešil jsem to,bohužel.Udělal jsem export registrů na sd kartu,poté ceregeditorem v počítači upravil,nahrál opět na sd kartu a pak v registrech jsem dal import.Ale proč nejde klávesnice u čínský navigace to nevím.
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

PředchozíDalší

Zpět na NONAME NAVIGACE - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

cron